Wyniki meczów zespołów młodzieżowych

Dwa zwycięstwa, jeden remis oraz cztery porażki – tak wygląda bilans grup młodzieżowych po weekendzie. Drugie zwycięstwo z rzędu wynikiem 6:0 zanotował najstarszy rocznik. Komplet punktów padł również łupem najmłodszej ekipy z rocznika 2005.

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 2000/2001):
2.kolejka – Gryf Wejherowo – Iskra Gdynia 6:0

Bramki: Sawczuk (dwie), Koszałka (dwie), Gowiński, bramka samobójcza

Skład Gryfa: Jakubowski, Kątny, Formella, Solarczyk, Otrocki, Pilarski, Koszałka, Gwizdalski, Gowiński, Krauze, Sawczuk oraz Baranowski, Bystrzanowski, Baran, Borkowski, Dakus, Neumuller

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2002):
3. kolejka – Arka Gdynia SI – Gryf Wejherowo 1:0

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
3. kolejka – Arka Gdynia SI – Gryf Wejherowo     (mecz przełożony na 21.09.16 r. na godz. 18:30)

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
2. kolejka – Gryf II Wejherowo – Korona Żelistrzewo 1:2

Bramka: K.Stolc

Skład Gryfa: Maciejewski Artur, Dublinowski Mateusz, Frankowski Michał, Szymikowski Adam, Kozłowski Hubert, Potrykus Wiktor, Kwidziński Dawid, Stolc Kacper, Grubba Mikołaj, Szwocha Wiktor, Nurczyński Szymon, Janus Michał, Mielke Dawid

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
3. kolejka – MKS Władysławowo – Gryf I Wejherowo 9:0

Skład Gryfa: S.Wejer – K.Karbownik, K.Lawer, S.Marszała – A.Ekmann, P.Czaja, P.Zadrowski – S.Godziński, J.Szcześniak oraz E.Kunz, O.Partyka, J.Pisała, N.Gołąbek

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
3. kolejka – Gryf II Wejherowo – GTS Pruszcz Gdańsk 0:0

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Mroziński, O.Miotk, D.Bluma – J.Rompca, M.Szukieć, M.Szatkowski – M.Zielonka, K.Dymarczyk oraz B.Grzenia, J.Padejasek, A.Czech, K.Gruba, D.Leja, K.Laskowski

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
3. kolejka – Pogoń Lębork – Gryf I Wejherowo 3:0

Skład Gryfa: Pacanowski, Elandt, Szreder, Labudda, Stankiewicz, Paczkowski, Pienczyn, Boutrukanis, Zaworski, Patelczyk, Chudziak, Nowakowski, Szymański

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
2. kolejka – AP KP II Gdynia – Gryf Wejherowo 1:3

Bramki: N.Szczypior (dwie), K.Jeziorek

Skład Gryfa: Pasikowski, Szmidtke, Klein, Lipiec, Szczypior, Słowi, Średziński, Jeziorek, Burda, Miller, Łuczak, Mielke