Wyniki 6. kolejki spotkań w II lidze (24/25.08)

Zaledwie szesnaście bramek padło w 6. kolejce spotkań w II lidze – gospodarze wygrywali pięciokrotnie (za każdym razem po 1:0), padł jeden remis a trzykrotnie komplet punktów padał łupem przyjezdnych.

Wiele trafień miało miejsce w ostatnich kwadransach rywalizacji. Szewczyk zapewnił Garbarni zwycięstwo w na trzy minuty przed końcem meczu z rezerwami Lecha a trafienie Magdziaka w Legionowie dało pierwsze ligowe zwycięstwo Górnikowi Polkowice. Zwycięstwa doświadczyła także Stal, której rzut karny Fidziukiewicza pozwolił wygrać w Elblągu.

Emocji nie brakowało w Stargardzie – w doliczonym czasie gry Daniel Świderski strzelił swoją drugą bramkę w tym spotkaniu (czwartą w sezonie), ale gospodarze uratowali honor za sprawą Cywińskiego.

Widzew potracił kolejne punkty, tym razem musiał uznać wyższość Skry, gryfici Pogoni Siedlce, a Elana, obecnemu liderowi, Stali Rzeszów.

W wyjątkowym nieszczęściu mogą także mówić w Bytowie, gdzie gospodarze już po 27. minutach prowadzili 2:0 za sprawą trafień Lecha i Czubaka (piąte trafienie w tym sezonie). Jednak końcówka spotkania należała do gości z Pruszkowa, którzy ugrali remis po golach Barana i Bochenka.

Pogoń Siedlce – Gryf Wejherowo 1:0
Bytovia Bytów – Znicz Pruszków 2:2
Błękitni Stargard – Resovia Rzeszów 1:2
Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola 0:1
Górnik Łęczna – GKS Katowice 1:0
Skra Częstochowa – Widzew Łódź 1:0
Stal Rzeszów – Elana Toruń 1:0
Legionovia Legionowo – Górnik Polkowice 1:2