Wyniki 4. kolejki II ligi

Samotnym liderem po 4. kolejce spotkań w II lidze został zespół Górnika Łęczna z dziesięcioma punktami na koncie, który wysoko pokonał spadkowicza z Chorzowa. Górnik, który w pierwszej kolejce zremisował w Wejherowie, osiągnął w miniony weekend trzecie zwycięstwo z rzędu.

Drugie miejsce na chwilę obecną przypada Stali Stalowa Wola, która w spotkaniu na szczycie wysoko i pewnie ograła Widzew Łódź. Tyle samo oczek (dziewięć) mają na koncie Olimpia Grudziądz i Siarka Tarnobrzeg, które wygrały swoje spotkania w tej kolejce, kolejno z Radomiakiem oraz Olimpią Elbląg.

Ostatnie miejsca okupują dwaj beniaminkowie: Skra (jeszcze bez punktu w tym sezonie), która uległa GKS-owi Bełchatów oraz Resovia Rzeszów, która poległa w Rybniku. Pod kreską znajduje się jeszcze spadkowicz Pogoń Siedlce oraz Rozwój Katowice, które zremisowały teraz ze sobą w bezpośrednim meczu.

W pozostałych starciach Znicz poległ na własnym obiekcie Błękitnym a Gryf pokonał toruńską Elanę.

Na czele klasyfikacji strzelców jest w tym momencie aż pięciu zawodników z trzema bramkami: Buczek z Resovii, Dadok ze Stali, Kozłowski z Elany, Mularczyk z GKS-u Bełchatów) oraz Szysz z Górnika Łęczna.

 

Górnik Łęczna – Ruch Chorzów 5:1
GKS Bełchatów – Skra Częstochowa 3:0
Olimpia Grudziądz – Radomiak Radom 1:0
Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg 0:2
Rozwój Katowice – Pogoń Siedlce 2:2
Znicz Pruszków – Błękitni Stargard 1:2
Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź 3:0
Gryf Wejherowo – Elana Toruń 3:1
ROW 1964 Rybnik – Resovia Rzeszów 2:1