Wyniki 31. kolejki spotkań w II lidze

Dwa ostatnie zespoły w lidze, Gwardia i Legionovia, przegrały swoje spotkania, co dla tych pierwszych oznacza już degradację, a dla ich przeciwników, kolejno Gryfa i Stali, stanowi dobry punkt wyjściowy do utrzymania. Wiele bramek w tej kolejce padało w ostatnich minutach spotkań. W Kluczborku gospodarze po bramce Antkowiaka z 87. minuty ograli GKS Bełchatów, Warta ograła w Puławach Wisłę po trafieniach Piceluka i Cierpki z 85. i 90. minuty, Siarka po dwóch trafieniach Radulja (86., 90.) ograła Znicza a Błękitni za sprawą Zdunka w 88. minucie zgarnęli trzy punkty w Rybniku (na 2:3 w 90. minucie wynik ustalił bramką samobójczą Szymusik z drużyny ze Stargardu. Trzecią porażkę z rzędu zanotował lider z Jastrzębia Zdroju, który tym razem poległ w Katowicach. Z kolei ŁKS przegrał z fenomenalną ostatnio Garbarnią, dla której było to szóste kolejne zwycięstwo. Swój mecz pewnie wygrał także Radomiak – na własnym boisku z Olimpią.

MKS Kluczbork – GKS Bełchatów 1:0
Gwardia Koszalin – Gryf Wejherowo 0:1
ROW 1964 Rybnik – Błękitni Stargard 2:3
Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola 0:3
Rozwój Katowice – GKS 1962 Jastrzębie 3:1
Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków 3:1
Garbarnia Kraków – ŁKS Łódź 2:1
Radomiak Radom – Olimpia Elbląg 4:0