Wyniki 23. kolejki spotkań w II lidze

GKS Bełchatów i Olimpia Elbląg dosłownie „wyrwały” zwycięstwa w końcówkach swoich spotkaniach, kolejno w 90. minucie z karnego (Patryk Rachwał) oraz w 87. minucie (Radosław Stępień). W ostatnim kwadransie gry trzy punkty zapewniły sobie również ekipy Siarki (wygrana 2:1 z Kotwicą – czwarta porażka z rzędu drużyny z Kołobrzegu) oraz Gryfa (1:0 z Odrą). W Radomiu gospodarze po rzucie karnym z doliczonego czasu gry uratowali remis z Olimpią Zambrów (również bramka z „jedenastki”). Radomiak tym samym zanotował trzeci remis w miesiącu marcu. Raków po dwóch porażkach po wznowieniu rozgrywek, drugi raz z rzędu wygrał teraz swoje spotkanie. Nie obyło się bez przeszkód, bowiem ROW 1964 postawił wysoko poprzeczkę i przegrał minimalnie, bo 1:2 (również dwa karne w tym spotkaniu). Pewnie, ale późno wygrała swoje spotkanie Legionovia (trzy bramki od 73. do 78. minuty) oraz Puszcza Niepołomice. Ci drudzy ograli Błękitnych 2:0 po bramkach przed przerwą (43. minuta) i tuż po przerwie (52.). Pierwsza czwórka tabeli wygląda od paru kolejek następująco: na czela Odra Opole, za nią Raków Częstochowa, potem Radomiak Radom i na miejscu barażowym Puszcza Niepołomice, która do Radomiaka traci już tylko dwa punkty. Na 5. pozycji, ciągle w grze, Siarka Tarnobrzeg z 38. punktami na koncie i stratą pięciu „oczek” do Radomiaka.

Rozwój Katowice – Stal Stalowa Wola 2:2
Puszcza Niepołomice – Błękitni Stargard 2:0
Radomiak Radom – Olimpia Zambrów 1:1
Siarka Tarnobrzeg – Kotwica Kołobrzeg 2:1
ROW 1964 Rybnik – Raków Częstochowa 1:2
Legionovia Legionowo – Polonia Bytom 3:0
Gryf Wejherowo – Odra Opole 1:0
GKS Bełchatów – Polonia Warszawa 2:1