Wyniki 18. kolejki spotkań w II lidze

Pozycja lidera w dalszym ciągu pozostaje w posiadaniu Stali Mielec, która wygrała swój czwarty mecz z rzędu. Nie przyszło to jednak łatwo – do przerwy co prawda gospodarze prowadzili już 3:0, ale po niej bytomianie w ciągu trzech minut (!!!) doprowadzili do remisu, ale ostatnie słowo należało do Stali. Wiceliderem jest Wisła Puławy, a na trzecim miejscu Raków Częstochowa (niespodziewana porażka z Okocimskim), do którego Znicz Pruszków traci już tylko jeden punkt. Gryfici niestety stacili dwa punkty w doliczonym czasie gry, gdzie podobnie jak w pierwszej kolejce Legionovia wykonywała rzut karny – tym razem celnie. Dwie bramki do klasyfikacji strzelców dorzucił natomiast Brazylijczyk Leandro z Radomiaka.