Wyjazd kibiców do Kołobrzegu na mecz Gryfa z Kotwicą

Już niedługo, za niespełna trzy tygodnie, powracają rozgrywki II ligi a wraz z nimi oczywiście mecze wejherowskiego Gryfa.

Dwie kolejki rundy wiosennej zostały rozegrane awansem – WKS zanotował wyjazdową porażkę 1:6 z Błękitnymi Stargard oraz domowy remis 1:1 z Olimpią Zambrów.

Pierwsze spotkanie po zimowej przerwie zawodnicy ze Wzgórza Wolności rozegrają w Kołobrzegu z tamtejszą Kotwicą (12. miejsce w tabeli, 19 punktów po 19. kolejkach). Mecz odbędzie się 4 marca (sobota) o godzinie 17:00.

W związku z tym organizowany jest wyjazd kibiców na ten mecz, którego koszt wynosi 60 złotych od uczestnika (kwota obejmuje wynajem autokaru oraz bilet na mecz).

Organizatorzy mają nadzieję, że nikogo nie trzeba namawiać na to, aby w tej ciężko zapowiadającej się rundzie, wspierać żółto-czarnych również na wyjazdach.

Zapisy standardowo prowadzone będę w STREET WEAR SHOP (przy ul. Puckiej 35 w Wejherowie) w godzinach pracy sklepu od 10:00 do 17:00 a także bezpośrednio u koordynatora ds. współpracy z kibicami (SLO) – pani Anety Romanowskiej (+48-515-440-588).