Wygrana z beniaminkiem IV ligi

Gryfici wygrali w minioną sobotę z niżej notowanym rywalem z Rumi 3:0. Pierwszą bramkę zdobył nowy nabytek żółto-czarnych, Robert Chwastek a dwie pozostałe testowany z GKS-u Przodkowo Michał Marczak.

Ponadto w bramce mecz rozpoczął Piotr Młynarczykowski (z drużyny juniorskiej) a po przerwie testowany był jeszcze napastnik z Lechii Gdańsk, Adam Gołuński.

Orkan Rumia – Gryf Wejherowo 0:3 (0:2)

Bramki: 2′ R.Chwastek, 5′, 58′ Michał Marczak (dwie)

Orkan: 1. Sławomir Kondraciewicz – 4. Arkadiusz Filipkowski, 20. Michał Kozieł, 18. Damian Gierczak, 15. Patryk Kiełb, 7. Patryk Wychnowski (60, 16. Patryk Melzer), 13. Sebastian Neumann (46, 6. Wojciech Krakowski), 8. Dawid Kowalski, 5. Daniel Malek, 10. Kacper Kiełb, 9. Mateusz Kozerkiewicz.

GRYF: 1. Piotr Młynarczykowski (31, 12. Wiesław Ferra; 61, 1. Dawid Leleń) – 15. Paweł Brzuzy, 18. Marcin Kalkowski, 17. Maciej Dampc, 19. Adrian Klimczak (55, 7. Maciej Koszałka), 20. Przemysław Mońka, 8. Robert Chwastek, 22. Piotr Łysiak, 10. Jacek Wicon, 21. Paweł Czychowski, 9. Michał Marczak. Od 46. minuty grali także: 6. Adam Gołuński, 15. Piotr Kołc, 11. Łukasz Nadolski.