Widzew przegrał w meczu na szczycie (II liga)

W rozegranym wczoraj awansem spotkaniu z 34. kolejki II ligi, łódzki Widze przegrał z Olimpią Grudziądz 1:2 (0:0).

Strzelanie rozpoczął zawodnik gości, Tiago Alves, w 60. minucie. Siedem minut później do wyrównania doprowadził Michalski, ale ostateczne słowo należało do przyjezdnych, którzy za sprawą strzału z rzutu karnego Kaczmarka z 87. minuty zgarnęli trzy punkty, przeskoczyli w ligowej tabeli Widzew i przynajmniej do weekendu będą zajmować pozycję wicelidera.

Sprawa awansów, jak i spadków, w II lidze jest nadal otwarta. Niestety dla podopiecznych Jacka Paszulewicza, mimo ewentualnego zwycięstwa  Bełchatowie w nadchodzącą soboteę, będą musieli liczyć na korzystne rozstrzygnięcia innych meczów, jeśli liczą na promocję do I ligi.