Weekendowy bilans juniorów

Pięć zwycięstw, jeden remis i tylko jedna porażka – tak prezentuje się bilans wejherowskich juniorów po minionym weekendzie. druga grupa z rocznika 2004 dopiero wznowiła rozgrywki, ale wygrała na własnym obiekcie z AS Pomorze. Jedna grupa z rocznika 2003, występująca w lidze wojewódzkiej, wygrała pewnie i wysoko swoje spotkanie, bo aż 4:0 i przynajmniej do czwartku pozostaną liderami ligi (wówczas swoje spotkanie rozegra Arka Gdynia SI).

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1 (rocznik 1999/2000):
15. kolejka – WKS Gryf Wejherowo – Arka II Gdynia SI 1:3

Bramka: M.Koszałka

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz (rocznik 2001):
19. kolejka – WKS Gryf Wejherowo – Gedania Gdańsk 4:2

Bramki: J.Kunz, D.Kwidziński, K.Baranowski (dwie)

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2002):
19. kolejka – Santos Gdańsk – WKS Gryf Wejherowo 2:4

Bramki: A.Miotk (dwie), S.Potrykus, S.Kołodziejski

I Liga Wojewódzka D1 Młodzik (rocznik 2003):
19. kolejka – WKS Gryf Wejherowo – Beniaminek 03 Starogard Gdański 4:0

Bramki: N.Sroka (dwie), J.Kwidziński, M.Wiśniewski

Skład Gryfa: Sebastian Flis, Maksymilian Zakrzewski, Michał Wiśniewski, Oliwer Kątny, Szymon Baranowski, Jakub Kwidziński, Hubert Kozłowski, Nikodem Sroka, Jakub Godlewski, Jakub Kreft, Szymon Nurczyński, Mikołaj Formella, Bartosz Ustrowski

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2003):
15. kolejka – Jedynka II Reda – WKS Gryf II Wejherowo 0:3     (rozegrano awansem 13-ego kwietnia)

Bramki: M.Skrzypiński, Ł.Stolz (dwie)

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):
15. kolejka – WKS Gryf Wejherowo – Bałtyk Gdynia AP 1:1

Bramka: D.Leja

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Mroziński, O.Miotk, D.Bluma, K.Gruba – D.Leja, M.Szukieć, P.Zadrowski – M.Fuhrmann oraz A.Czech, S.Godziński, J.Padejasek, M.Szatkowski, S.Pawlak, J.Socha

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):
11. kolejka – WKS Gryf II Wejherowo – Akademia Sportowa Pomorze 2:1

Bramki: K.Dymarczyk, K.Karbownik

Skład Gryfa: B.Grzenia – P.Koszałka, K.Karbownik, O.Partyka – A.Ekmann, M.Zielonka, S.Wejer – K.Dymarczyk, J.Szcześniak oraz S.Marszała, E.Kunz, D.Ewald, B.Hewelt, N.Gołąbek, J.Jóźwik, J.Pisała