! Ważne informacje dotyczące spotkania z Widzewem (kibice/dziennikarze) !

WKS Gryf Wejherowo informuje, że ze względu na duże zainteresowanie meczem z Widzewem Łódź, który odbędzie się w przyszłą sobotę (tj. 27-ego lipca o godzinie 18:00), zachęca do nabywania karnetów na rundę jesienną sezonu 2019/2020.

Sprzedaż odbywa się od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-12:00 oraz 15:00-18:00 w biurze klubowym na Wzgórzu Wolności. Cena karnetu wynosi 100 złotych i upoważnia do wejścia aż na dziesięć spotkań rundy jesiennej (w tym spotkanie rewanżowe ze Stalą Stalowa Wola z kolejki z dn. 30 listopada/1 grudnia). Dodatkowo karnet upoważnia do posiadania swojego, numerowanego miejsca na stadionie na cały czas trwania rundy jesiennej.

! UWAGA, BARDZO WAŻNE !

Pula biletów jest ograniczona dla trybuny krytej, a Klub zastrzega sobie prawo do nieprowadzenia sprzedaży w kasie biletowej w dniu meczu lub prowadzenia jej TYLKO I WYŁĄCZNIE do wyczerpania puli biletów.

Bardzo prosimy Kibiców o zrozumienie wobec zaistniałej sytuacji oraz skorzystanie z możliwości zakupu wejściówek w przedsprzedaży.
 
Dodatkowo, WKS Gryf Wejherowo informuje, że ze względu na ograniczoną pojemność trybuny prasowej, akredytacje na mecz Gryf Wejherowo – Widzew Łódź będą wydawane zgodnie z kolejnością zgłoszeń mailowych na adres mailowy gryf.wejherowo@pomorski-zpn.pl, tylko i wyłącznie przy równoczesnym dostarczeniu skanu legitymacji prasowej.
 
WKS Gryf Wejherowo zastrzega sobie prawo do niewydania akredytacji na ww. mecz po wyczerpaniu puli akredytacji.
 
Z góry dziękujemy za zrozumienie zaistniałej sytuacji i prosimy o dostosowanie się do ww. wymogów.