! AKTUALIZACJA ! Ważne informacje dotyczące meczu z Ruchem Chorzów !

! AKTUALIZACJA !
Decyzją policji, w dniu meczu, tj. 14-ego kwietnia w niedzielę, będzie obowiązywał zakaz ruchu w obu kierunkach przed wjazdem na ul. Sportową (w kierunku Wzgórza Wolności od ul. Marynarki Wojennej). Zakaz nie będzie dotyczył pojazdów służb miejskich oraz osób posiadających identyfikatory. Decyzja podyktowana jest ostrożnością, aby jak najlepiej zabezpieczyć to spotkanie, gdyż spodziewany jest przyjazd dużej grupy fanów z Chorzowa.
 
WKS Gryf Wejherowo informuje, że ze względu na olbrzymie zainteresowanie meczem z Ruchem Chorzów, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (tj. 14-ego kwietnia o godzinie 16:00) w siedzibie Klubu (Wejherowo, Wzgórze Wolności 1) będzie prowadzona przedsprzedaż biletów na to spotkanie:
  • w czwartek (11-ego kwietnia) w godz. 16:00 – 18:00,
  • w piątek (12-ego kwietnia) w godz. 16:00 – 18:00,
  • w sobotę (13-ego kwietnia) w godz. 8:00 – 16:00.

Bilety będą dostępne w cenie 20 złotych za bilet normalny oraz 10 złotych za ulgowy.

! UWAGA, BARDZO WAŻNE !

Pula biletów jest ograniczona dla trybuny krytej, a Klub zastrzega sobie prawo do nieprowadzenia sprzedaży w kasie biletowej w dniu meczu lub prowadzenia jej TYLKO I WYŁĄCZNIE do wyczerpania puli biletów.

Bardzo prosimy Kibiców o zrozumienie wobec zaistniałej sytuacji oraz skorzystanie z możliwości zakupu wejściówek w przedsprzedaży.
 
Dodatkowo, WKS Gryf Wejherowo informuje, że ze względu na ograniczoną pojemność trybuny prasowej, akredytacje na mecz Gryf Wejherowo – Ruch Chorzów będą wydawane zgodnie z kolejnością zgłoszeń mailowych na adres mailowy gryf.wejherowo@pomorski-zpn.pl, tylko i wyłącznie przy równoczesnym dostarczeniu skanu legitymacji prasowej.
 
WKS Gryf Wejherowo zastrzega sobie prawo do niewydania akredytacji na ww. mecz po wyczerpaniu puli akredytacji.
 
Z góry dziękujemy za zrozumienie zaistniałej sytuacji i prosimy o dostosowanie się do ww. wymogów.