W Radomiu 0:3 (foto/wideo)

Niestety bez zdobyczy punktowej wracają z wyjazdu żółto-czarni. Trener Pawlak dokonał paru zmian w porównaniu do ostatniego meczu, jednak nie dały one efektu. Jeszcze w pierwszej połowie bramkę z rzutu wolnego zdobył Sulkowski, a przed przerwą drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną otrzymał Adrian Bednarski i wejherowianie przez prawie pięćdziesiąt minut musieli grać w osłabieniu. W drugiej odsłonie meczu dwa trafienia zanotował Świdzikowski i było już praktycznie po zawodach.

Po tej porażce WKS zajmuje 10. miejsce w ligowej tabeli, a Radomiak 3.

TUTAJ zdjęcia z tego spotkania z profilu Stadionowy wędrowca z portalu Facebook.

Za tydzień na Wzgórzu Wolności Gryf zagra z Puszczą Niepołomice. Początek tego spotkania w niedzielę, 6-ego listopada, o godzinie 13:00.

Radomiak Radom – Gryf Wejherowo 3:0 (1:0)

Bramki: 17′ B.Sulkowski, 58′, 77′ M.Świdzikowski (dwie)

czerwona kartka: Adrian Bednarski (40′, Gryf, za drugą żółtą)

Radomiak: 27. Adrian Szady – 13. Mateusz Spychała, 2. Michał Grudniewski, 4. Maciej Świdzikowski, 19. Bartosz Sulkowski – 8. Mateusz Stąporski (58, 24. Szymon Stanisławski), 75. Matthieu Bemba, 14. Kamil Kościelny, 32. David Kwiek (57, 17. Maciej Filipowicz), 21. Dariusz Brągiel – 9. Leândro

GRYF: 12. Wiesław Ferra – 20. Przemysław Mońka, 5. Adrian Bednarski, 13. Paweł Brzuzy, 19. Adrian Klimczak – 22. Dawid Tomczak, 15. Piotr Kołc (65, 10. Jacek Wicon), 6. Łukasz Nadolski, 14. Daniel Ciechański (73, 3. Przemysław Szur), 8. Robert Chwastek (90, 11. Mateusz Goerke) – 9. Michał Marczak (85, 21. Paweł Czychowski)