„Czerwony” mecz w Bełchatowie…gryfici bez punktów (zdjęcia/wideo)

Czarna passa żółto-czarnych trwa dalej. Tym razem bez punktów wrócili z Bełchatowa, gdzie doznali minimalnej porażki 0:1.

Mecz był niezwykle zacięty, żeby nie powiedzieć ostry, co pokazują cztery czerwone kartki w tym spotkaniu – jedna dla gospodarzy i trzy dla Gryfa. Już na początku meczu, wychodzącego na sam na sam z Ferrą, zawodnika gospodarzy sfaulował Kamiński, przez co musiał przedwcześnie opuścić boisko. Pod koniec spotkania Kołc, za drugie napomnienie, również musiał udać się do szatni, a w doliczonym czasie gry bramkarz Ferrę dołączył do kolegów i po przewinieniu poza polem karnym, również nie dotrwał do ostatniego gwizdka sędziego. I to ta trójka graczy również nie zagra w przyszłym spotkaniu WKS-u.

Dzięki mediom z Bełchatowa mogą Państwo zobaczyć zdjęcia z tego spotkania TUTAJ oraz bramkę Bartosiaka TUTAJ.

Kolejny mecz wejherowianie zagrają na własnym stadionie w niedzielę (12-ego listopada) o godzinie 13:00. Przeciwnikiem będą Błękitni Stargard.

GKS Bełchatów – Gryf Wejherowo 1:0 (0:0)

Bramka: 59′ B.Bartosiak

czerwone kartki: Michał Bierzało (75. minuta, Bełchatów, za drugą żółtą) – Przemysław Kamiński (8. minuta, Gryf, za faul taktyczny), Piotr Kołc (86. minuta, Gryf, za drugą żółtą), Wiesław Ferra (90. minuta, Gryf, za faul taktyczny).

Od 90. minuty w bramce Gryfa stał Łukasz Nadolski.

Bełchatów: 12. Arkadiusz Moczadło – 19. Łukasz Pietroń, 5. Filip Kendzia, 25. Michał Bierzało, 24. Paweł Wojowski (46, 21. Marcin Garuch) – 7. Bartłomiej Bartosiak (78, 26. Kamil Szubertowski), 20. Patryk Rachwał, 4. Mikołaj Bociek, 10. Dawid Flaszka (73, 6. Émile Thiakane), 11. Michał Ciarkowski (53, 8. Robert Chwastek) – 9. Piotr Giel

Gryf: 12. Wiesław Ferra – 16. Radosław Regliński, 15. Piotr Kołc, 3. Przemysław Kamiński, 5. Jakub Ptak – 17. Mikołaj Gabor (80, 20. Hieronim Gierszewski), 4. Łukasz Nadolski, 10. Jacek Wicon, 8. Michał Trąbka, 11. Mateusz Goerke – 22. Piotr Okuniewicz