Utalentowani młodzi zawodnicy w kadrze drugoligowca

Wejherowska kadra poszerza się z dnia na dzień.

Teraz poznaliśmy kolejnych młodych graczy, którzy zasili zespół trenera Kowalskiego.

Na Wzgórze powraca Mikołaj Gabor na zasadzie transferu definitywnego. Ten 20-letni pomocnik urodzony w Gdyni, występował już w żółto-czarnej koszulce w sezonie 2017/18 (jedna bramka w dwudziestu sześciu spotkaniach II ligi i jedna bramka w Pucharze Polski). Ostatni rok spędził on w Olimpii Grudziądz, dla której rozegrał dwadzieścia trzy spotkania i zanotował trzy trafienia (w ciągu sześciu minut w trakcie meczu z Górnikiem Łęczna).

Kolejnym pozyskanym graczem został Mariusz Sławek, który został wypożyczony na rok z ekstraklasowej Arki. 19-letni obrońca jest wychowankiem Czarnych Pruszcz Gdański a ostatnie dwa sezony spędził w rezerwach gdyńskiego klubu. W poprzednim sezonie wystąpił w dwudziestu sześciu spotkaniach Centralnej Ligi Juniorów, w których strzelił jedną bramkę oraz trzech spotkaniach IV ligi.

Jakub Pek również podpisał umowę z wejherowskim klubem. Ten 18-letni pomocnik urodził się w Gdyni, gdzie występował ostatnio w rezerwach Arki. Tutaj również Zarząd wraz z klubem z Gdyni zadecydował o rocznym wypożyczeniu.

Ostatnim pozyskanym na tę porę graczem Kacper Małolepszy. Wejherowianin z krwi i kości, wychowanek WKS-u, który występował w przeszłości w juniorskich zespołach Gryfa i po rocznej przerwie wraca teraz na Wzgórze. Ten 20-letni pomocnik zdążył już zadebiutować w seniorskim zespole – trzykrotnie pojawiał się na boisku w rozgrywkach II ligi.

 

Serdecznie witamy całą czwórkę na Wzgórzu i życzymy powodzenia!