Urodziny Pawła Brzuzego!

Dokładnie 24 lata temu w Gdyni urodził się bardzo uniwersalny zawodnik, jakim z pewnością jest Paweł Brzuzy.

W żółto-czarnych barwach Paweł rozegrał cały sezon 2013/2014 (30 występów w II lidze i 1 bramka oraz 2 spotkania w Pucharze Polski), po którym powrócił do gdyńskiej Arki. Po raz kolejny na Wzgórze zawitał przed rundą wiosenną rozgrywek 2014/2015, podczas której zanotował 13 spotkań i 3 bramki w III lidze. Po tym sezonie nastąpiła kolejna półroczna przerwa, po której od rundy wiosennej 2015/2016 zawodnik występuje już nieprzerwanie na Wzgórzu Wolności. Od tamtego momentu jego bilans wystąpił jeszcze w 27 meczach II ligi (1 bramka) oraz w jednym spotkaniu PP.

Paweł występował już zarówno w szeregach ofensywnych drużyny (boczny pomocnik), jak i w defensywie (boki obrony oraz środkowy obrońca).

Już jutro nadarzy się okazja do rozegrania kolejnego, miejmy nadzieję zwycięskiego, meczu, bowiem wejherowianie zmierzą się na własnym boisku z Rakowem Częstochowa.

Redakcja strony składa Pawłowi najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, sukcesów w karierze sportowej i na niwie prywatnej. Sto lat!