Terminarz sobotniego turnieju halowego Kaszub Cup w Luzinie dla seniorów

W turnieju weźmie udział 12 drużyn, podzielonych na 3 grupy. Gryf Wejherowo występuje w grupie B, gdzie rozegra swoje mecze z MZKS Arką Gdynia (o 9:24), BKS Lechią Gdańsk (10:36) i GKS Kowale (11:48). Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00, a zakończy parę minut po godzinie 16:00. Poniżej parę zasad turniejowych:

1. W drużynie podczas meczu na boisku przebywa 4 zawodników + bramkarz. W składzie może być maksymalnie 12 zawodników.
2. Bramki wymiar 5m x 2m.
3. Mecz trwa 10 minut.
4. Do ćwierćfinałów o miejsca 1-8 awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy oraz dwa zespoły z najlepszym bilansem, które zajęły 3 miejsce.
5. Reszta drużyn gra o miejsca 9-12.

 

Faza grupowa
1. 09:00 09:10 WIKĘD/GOSRIT LUZINO – KS CHWASZCZYNO
2. 09:12 09:22 STOLEM GNIEWINO – DRUTEX BYTOVIA BYTÓW
3. 09:24 09:34 GRYF WEJHEROWO – MZKS ARKA GDYNIA
4. 09:36 09:46 BKS LECHIA GDAŃSK – GKS KOWALE
5. 09:48 09:58 Albatraoz LĘBORK – BAŁTYK GDYNIA
6. 10:00 10:10 JAGUAR GDAŃSK – KTS-K GOSRiT LUZINO
7. 10:12 10:22 WIKĘD/GOSRIT LUZINO – STOLEM GNIEWINO
8. 10:24 10:34 KS CHWASZCZYNO – DRUTEX BYTOVIA BYTÓW
9. 10:36 10:46 GRYF WEJHEROWO – BKS LECHIA GDAŃSK
10. 10:48 10:58 MZKS ARKA GDYNIA – GKS KOWALE
11. 11:00 11:10 Albatraoz LĘBORK – JAGUAR GDAŃSK
12. 11:12 11:22 BAŁTYK GDYNIA – KTS-K GOSRiT LUZINO
13. 11:24 11:34 WIKĘD/GOSRIT LUZINO – DRUTEX BYTOVIA BYTÓW
14. 11:36 11:46 KS CHWASZCZYNO – STOLEM GNIEWINO
15. 11:48 11:58 GRYF WEJHEROWO – GKS KOWALE
16. 12:00 12:10 MZKS ARKA GDYNIA – BKS LECHIA GDAŃSK
17. 12:12 12:22 Albatraoz LĘBORK – KTS-K GOSRiT LUZINO
18. 12:24 12:34 BAŁTYK GDYNIA – JAGUAR GDAŃSK

 

Faza pucharowa
19. 12:48 12:58
1m. GRUPA A – 3m. GRUPA B/C Ćwierćfinał 1-8

20. 13:00 13:10
1m. GRUPA B – 3m. GRUPA A/C Ćwierćfinał 1-8

21. 13:12 13:22
1m. GRUPA C – 2m. GRUPA A Ćwierćfinał 1-8

22. 13:24 13:34
2m.GRUPA B – 2m. GRUPA C Ćwierćfinał 1-8

23. 13:36 13:46
3m. GRUPA ABC – 4m. GRUPA ABC Półfinał o 9-12

24. 13:48 13:58
4m. GRUPA ABC – 4m. GRUPA ABC Półfinał 9-12

25. 14:00 14:10
ZWYCIĘZCA MECZU 19 – ZWYCIĘZCA MECZU 20 Półfinał 1-4

26. 14:12 14:22
ZWYCIĘZCA MECZU 21 – ZWYCIĘZCA MECZU 22 Półfinał 1-4

27. 14:24 14:34
PRZEGRANY MECZU 19 – PRZEGRANY MECZU 20 Półfinał 5-8

28. 14:36 14:46
PRZEGRANY MECZU 21 – PRZEGRANY MECZU 22 Półfinał 5-8

29. 14:48 14:58
PRZEGRANY MECZU 23 – PRZEGRANY MECZU 24 o miejsce 11

30. 15:00 15:10
WYGRANY MECZU 23 – WYGRANY MECZU 24 o miejsce 9

31. 15:12 15:22
PRZEGRANY MECZU 27 – PRZEGRANY MECZU 28 o miejsce 7

32. 15:24 15:34
WYGRANY MECZU 27 – WYGRANY MECZU 28 o miejsce 5

33. 15:36 15:46
PRZEGRANY MECZU 25 – PRZEGRANY MECZU 26 o miejsce 3

34. 15:48 15:58
WYGRANY MECZU 25 – WYGRANY MECZU 26 WIELKI FINAŁ