Terminarz 2020/2021

Terminarz 2020/2021

 

 Kolejka 1 – 1-2 sierpnia
GKS Przodkowo Bałtyk Koszalin 1 sierpnia, 17:00
Unia Swarzędz 0-0 Chemik Police 1 sierpnia, 13:00
Gwardia Koszalin Radunia Stężyca 1 sierpnia, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) Górnik Konin 2 sierpnia, 17:00
Gryf Wejherowo Elana Toruń 2 września, 17:00
KP Starogard Gdański Jarota Jarocin 1 sierpnia, 17:00
Kotwica Kołobrzeg Mieszko Gniezno 1 sierpnia, 17:00
Nielba Wągrowiec Pogoń II Szczecin 1 sierpnia, 17:00
Flota Świnoujście Unia Janikowo 1 sierpnia, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 2-1 Sokół Kleczew 1 sierpnia, 11:00
Pomorzanin Toruń Bałtyk Gdynia 1 sierpnia, 17:00
 Kolejka 2 – 8-9 sierpnia
Bałtyk Koszalin Bałtyk Gdynia 8 sierpnia, 17:00
Sokół Kleczew Pomorzanin Toruń 8 sierpnia, 17:00
Unia Janikowo Polonia Środa Wielkopolska 9 sierpnia, 17:00
Mieszko Gniezno Nielba Wągrowiec 8 sierpnia, 17:00
Jarota Jarocin Kotwica Kołobrzeg 8 sierpnia, 17:00
Elana Toruń KP Starogard Gdański  
w pierwotnym terminie odwołany z powodu meczu gospodarzy w Pucharze Polski
Górnik Konin Gryf Wejherowo 8 sierpnia, 17:00
Radunia Stężyca Świt Skolwin (Szczecin) 9 sierpnia, 15:00
Chemik Police Gwardia Koszalin 7 sierpnia, 17:00
GKS Przodkowo Unia Swarzędz 8 sierpnia, 15:00
Flota Świnoujście Pogoń II Szczecin 8 sierpnia, 17:00
 
 Kolejka 3 – 15-16 sierpnia
Unia Swarzędz Bałtyk Koszalin 15 sierpnia, 13:00
Gwardia Koszalin GKS Przodkowo 15 sierpnia, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) Chemik Police 16 sierpnia, 16:00
Gryf Wejherowo Radunia Stężyca 15 sierpnia, 17:00
KP Starogard Gdański Górnik Konin 15 sierpnia, 17:00
Kotwica Kołobrzeg Elana Toruń 15 sierpnia, 17:00
Nielba Wągrowiec Jarota Jarocin 15 sierpnia, 17:00
Flota Świnoujście Mieszko Gniezno 15 sierpnia, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska Pogoń II Szczecin  
Pomorzanin Toruń Unia Janikowo 15 sierpnia, 18:00
Bałtyk Gdynia Sokół Kleczew 15 sierpnia, 19:30
 Kolejka 4 – 22-23 sierpnia
Bałtyk Koszalin Sokół Kleczew  
Unia Janikowo Bałtyk Gdynia 22 sierpnia, 17:00
Pogoń II Szczecin Pomorzanin Toruń 23 sierpnia, 11:00
Mieszko Gniezno Polonia Środa Wielkopolska 22 sierpnia, 17:00
Jarota Jarocin Flota Świnoujście 22 sierpnia, 17:00
Elana Toruń Nielba Wągrowiec  
Górnik Konin Kotwica Kołobrzeg 22 sierpnia, 16:00
Radunia Stężyca KP Starogard Gdański 23 sierpnia, 15:00
Chemik Police Gryf Wejherowo 22 sierpnia, 15:00
GKS Przodkowo Świt Skolwin (Szczecin) 23 sierpnia, 13:00
Unia Swarzędz Gwardia Koszalin 22 sierpnia, 11:00
 Kolejka 5 – 29-30 sierpnia
Gwardia Koszalin Bałtyk Koszalin 29 sierpnia, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) Unia Swarzędz 29 sierpnia, 17:00
Gryf Wejherowo GKS Przodkowo 29 sierpnia, 17:00
KP Starogard Gdański Chemik Police 29 sierpnia, 16:00
Kotwica Kołobrzeg Radunia Stężyca 29 sierpnia, 17:00
Nielba Wągrowiec Górnik Konin 29 sierpnia, 17:00
Flota Świnoujście Elana Toruń 29 sierpnia, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska Jarota Jarocin 28 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Toruń Mieszko Gniezno  
Bałtyk Gdynia Pogoń II Szczecin 29 sierpnia, 19:30
Sokół Kleczew Unia Janikowo 29 sierpnia, 17:00
 Kolejka 6 – 5-6 września
Bałtyk Koszalin Unia Janikowo  
Pogoń II Szczecin Sokół Kleczew 6 września, 11:00
Mieszko Gniezno Bałtyk Gdynia 5 września, 17:00
Jarota Jarocin Pomorzanin Toruń 5 września, 17:00
Elana Toruń Polonia Środa Wielkopolska  
Górnik Konin Flota Świnoujście 5 września, 17:00
Radunia Stężyca Nielba Wągrowiec 6 września, 15:00
Chemik Police Kotwica Kołobrzeg 5 września, 14:00
GKS Przodkowo KP Starogard Gdański 5 września, 14:00
Unia Swarzędz Gryf Wejherowo 5 września, 13:00
Gwardia Koszalin Świt Skolwin (Szczecin) 5 września, 17:00
 Kolejka 7 – 12-13 września
Świt Skolwin (Szczecin) Bałtyk Koszalin  
Gryf Wejherowo Gwardia Koszalin 12 września, 17:00
KP Starogard Gdański Unia Swarzędz 12 września, 13:00
Kotwica Kołobrzeg GKS Przodkowo  
Nielba Wągrowiec Chemik Police 12 września, 16:00
Flota Świnoujście Radunia Stężyca  
Polonia Środa Wielkopolska Górnik Konin 12 września, 16:00
Pomorzanin Toruń Elana Toruń  
Bałtyk Gdynia Jarota Jarocin 12 września, 19:30
Sokół Kleczew Mieszko Gniezno 12 września, 16:00
Unia Janikowo Pogoń II Szczecin 12 września, 16:00
 Kolejka 8 – 19-20 września
Bałtyk Koszalin Pogoń II Szczecin  
Mieszko Gniezno Unia Janikowo 19 września, 16:00
Jarota Jarocin Sokół Kleczew 19 września, 16:30
Elana Toruń Bałtyk Gdynia  
Górnik Konin Pomorzanin Toruń 19 września, 15:00
Radunia Stężyca Polonia Środa Wielkopolska 20 września, 15:00
Chemik Police Flota Świnoujście 19 września, 14:00
GKS Przodkowo Nielba Wągrowiec 19 września, 13:00
Unia Swarzędz Kotwica Kołobrzeg 19 września, 13:00
Gwardia Koszalin KP Starogard Gdański 19 września, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) Gryf Wejherowo  
 Kolejka 9 – 26-27 września
Gryf Wejherowo Bałtyk Koszalin 26 września, 16:00
KP Starogard Gdański Świt Skolwin (Szczecin) 26 września, 16:00
Kotwica Kołobrzeg Gwardia Koszalin  
Nielba Wągrowiec Unia Swarzędz 26 września, 15:00
Flota Świnoujście GKS Przodkowo 26 września, 16:00
Polonia Środa Wielkopolska Chemik Police 26 września, 16:00
Pomorzanin Toruń Radunia Stężyca  
Bałtyk Gdynia Górnik Konin  
Sokół Kleczew Elana Toruń 26 września, 16:00
Unia Janikowo Jarota Jarocin 26 września, 15:00
Pogoń II Szczecin Mieszko Gniezno 27 września, 11:00
 Kolejka 10 – 3-4 października
Bałtyk Koszalin Mieszko Gniezno  
Jarota Jarocin Pogoń II Szczecin 3 października, 16:00
Elana Toruń Unia Janikowo  
Górnik Konin Sokół Kleczew 3 października, 15:00
Radunia Stężyca Bałtyk Gdynia 4 października, 15:00
Chemik Police Pomorzanin Toruń 3 października, 14:00
GKS Przodkowo Polonia Środa Wielkopolska 3 października, 14:00
Unia Swarzędz Flota Świnoujście 3 października, 13:00
Gwardia Koszalin Nielba Wągrowiec 3 października, 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) Kotwica Kołobrzeg  
Gryf Wejherowo KP Starogard Gdański 3 października, 15:00
 Kolejka 11 – 10-11 października
KP Starogard Gdański Bałtyk Koszalin 10 października, 15:00
Kotwica Kołobrzeg Gryf Wejherowo  
Nielba Wągrowiec Świt Skolwin (Szczecin) 10 października, 15:00
Flota Świnoujście Gwardia Koszalin 10 października, 16:00
Polonia Środa Wielkopolska Unia Swarzędz 10 października, 15:00
Pomorzanin Toruń GKS Przodkowo  
Bałtyk Gdynia Chemik Police 10 października, 19:30
Sokół Kleczew Radunia Stężyca 10 października, 15:00
Unia Janikowo Górnik Konin 10 października, 15:00
Pogoń II Szczecin Elana Toruń 11 października, 11:00
Mieszko Gniezno Jarota Jarocin 10 października, 14:00
 Kolejka 12 – 17-18 października
Bałtyk Koszalin Jarota Jarocin  
Elana Toruń Mieszko Gniezno  
Górnik Konin Pogoń II Szczecin 17 października, 15:00
Radunia Stężyca Unia Janikowo 18 października, 15:00
Chemik Police Sokół Kleczew 17 października, 14:00
GKS Przodkowo Bałtyk Gdynia 17 października, 14:00
Unia Swarzędz Pomorzanin Toruń 17 października, 13:00
Gwardia Koszalin Polonia Środa Wielkopolska 17 października, 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) Flota Świnoujście  
Gryf Wejherowo Nielba Wągrowiec 17 października, 15:00
KP Starogard Gdański Kotwica Kołobrzeg 17 października, 15:00
 Kolejka 13 – 24-25 października
Kotwica Kołobrzeg Bałtyk Koszalin  
Nielba Wągrowiec KP Starogard Gdański 24 października, 14:00
Flota Świnoujście Gryf Wejherowo 24 października, 15:00
Polonia Środa Wielkopolska Świt Skolwin (Szczecin) 24 października, 15:00
Pomorzanin Toruń Gwardia Koszalin  
Bałtyk Gdynia Unia Swarzędz  
Sokół Kleczew GKS Przodkowo 24 października, 14:00
Unia Janikowo Chemik Police 24 października, 14:00
Pogoń II Szczecin Radunia Stężyca 25 października, 11:00
Mieszko Gniezno Górnik Konin 24 października, 14:00
Jarota Jarocin Elana Toruń 24 października, 15:00
 Kolejka 14 – 31 października
Bałtyk Koszalin Elana Toruń  
Górnik Konin Jarota Jarocin 31 października, 14:00
Radunia Stężyca Mieszko Gniezno 31 października, 14:00
Chemik Police Pogoń II Szczecin 31 października, 13:00
GKS Przodkowo Unia Janikowo 31 października, 13:00
Unia Swarzędz Sokół Kleczew 31 października, 13:00
Gwardia Koszalin Bałtyk Gdynia 31 października, 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) Pomorzanin Toruń  
Gryf Wejherowo Polonia Środa Wielkopolska 31 października, 14:00
KP Starogard Gdański Flota Świnoujście 31 października, 13:00
Kotwica Kołobrzeg Nielba Wągrowiec  
 Kolejka 15 – 7-8 listopada
Nielba Wągrowiec Bałtyk Koszalin 7 listopada, 13:00
Flota Świnoujście Kotwica Kołobrzeg 7 listopada, 14:00
Polonia Środa Wielkopolska KP Starogard Gdański 7 listopada, 13:30
Pomorzanin Toruń Gryf Wejherowo  
Bałtyk Gdynia Świt Skolwin (Szczecin) 7 listopada, 19:30
Sokół Kleczew Gwardia Koszalin 7 listopada, 13:00
Unia Janikowo Unia Swarzędz  
Pogoń II Szczecin GKS Przodkowo 8 listopada, 11:00
Mieszko Gniezno Chemik Police 7 listopada, 14:00
Jarota Jarocin Radunia Stężyca 7 listopada, 14:00
Elana Toruń Górnik Konin  
 Kolejka 16 – 11 listopada
Bałtyk Koszalin Górnik Konin  
Radunia Stężyca Elana Toruń 11 listopada, 13:00
Chemik Police Jarota Jarocin 11 listopada, 13:00
GKS Przodkowo Mieszko Gniezno 11 listopada, 13:00
Unia Swarzędz Pogoń II Szczecin 11 listopada, 13:00
Gwardia Koszalin Unia Janikowo 11 listopada, 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) Sokół Kleczew  
Gryf Wejherowo Bałtyk Gdynia 11 listopada, 13:00
KP Starogard Gdański Pomorzanin Toruń 11 listopada, 13:00
Kotwica Kołobrzeg Polonia Środa Wielkopolska  
Nielba Wągrowiec Flota Świnoujście 11 listopada, 13:00
 Kolejka 17 – 14-15 listopada
Flota Świnoujście Bałtyk Koszalin 14 listopada, 13:00
Polonia Środa Wielkopolska Nielba Wągrowiec 14 listopada, 13:00
Pomorzanin Toruń Kotwica Kołobrzeg  
Bałtyk Gdynia KP Starogard Gdański 14 listopada, 19:30
Sokół Kleczew Gryf Wejherowo 14 listopada, 11:00
Unia Janikowo Świt Skolwin (Szczecin) 14 listopada, 12:00
Pogoń II Szczecin Gwardia Koszalin 15 listopada, 11:00
Mieszko Gniezno Unia Swarzędz 14 listopada, 13:00
Jarota Jarocin GKS Przodkowo 14 listopada, 14:00
Elana Toruń Chemik Police  
Górnik Konin Radunia Stężyca 14 listopada, 13:00
 Kolejka 18 – 6-7 marca
Bałtyk Koszalin Radunia Stężyca  
Chemik Police Górnik Konin  
GKS Przodkowo Elana Toruń 6 marca, 13:00
Unia Swarzędz Jarota Jarocin 6 marca, 13:00
Gwardia Koszalin Mieszko Gniezno 6 marca, 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) Pogoń II Szczecin  
Gryf Wejherowo Unia Janikowo  
KP Starogard Gdański Sokół Kleczew 6 marca, 14:00
Kotwica Kołobrzeg Bałtyk Gdynia  
Nielba Wągrowiec Pomorzanin Toruń  
Flota Świnoujście Polonia Środa Wielkopolska 6 marca, 14:00
 Kolejka 19 – 13-14 marca
Polonia Środa Wielkopolska Bałtyk Koszalin 13 marca, 15:00
Pomorzanin Toruń Flota Świnoujście  
Bałtyk Gdynia Nielba Wągrowiec  
Sokół Kleczew Kotwica Kołobrzeg  
Unia Janikowo KP Starogard Gdański 13 marca, 12:00
Pogoń II Szczecin Gryf Wejherowo 14 marca, 11:00
Mieszko Gniezno Świt Skolwin (Szczecin)  
Jarota Jarocin Gwardia Koszalin  
Elana Toruń Unia Swarzędz  
Górnik Konin GKS Przodkowo 13 marca, 12:00
Radunia Stężyca Chemik Police  
 Kolejka 20 – 20-21 marca
Bałtyk Koszalin Chemik Police  
GKS Przodkowo Radunia Stężyca 20 marca, 13:00
Unia Swarzędz Górnik Konin 20 marca, 13:00
Gwardia Koszalin Elana Toruń 20 marca, 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) Jarota Jarocin  
Gryf Wejherowo Mieszko Gniezno  
KP Starogard Gdański Pogoń II Szczecin 20 marca, 15:00
Kotwica Kołobrzeg Unia Janikowo  
Nielba Wągrowiec Sokół Kleczew  
Flota Świnoujście Bałtyk Gdynia 20 marca, 14:00
Polonia Środa Wielkopolska Pomorzanin Toruń 20 marca, 15:00
 Kolejka 21 – 27-28 marca
Pomorzanin Toruń Bałtyk Koszalin  
Bałtyk Gdynia Polonia Środa Wielkopolska  
Sokół Kleczew Flota Świnoujście  
Unia Janikowo Nielba Wągrowiec 27 marca, 15:00
Pogoń II Szczecin Kotwica Kołobrzeg 28 marca, 11:00
Mieszko Gniezno KP Starogard Gdański  
Jarota Jarocin Gryf Wejherowo  
Elana Toruń Świt Skolwin (Szczecin)  
Górnik Konin Gwardia Koszalin 27 marca, 12:00
Radunia Stężyca Unia Swarzędz  
Chemik Police GKS Przodkowo