Terminarz 2017/2018

Terminarz 2017/2018

 Kolejka 1 – 29-30 lipca
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 GKS Bełchatów 29 lipca, 17:00 (476)
Mateusz Węsierski 31, Grzegorz Szymusik 55 – Dawid Flaszka 79
Stal Stalowa Wola 1-1 Gryf Wejherowo 30 lipca, 17:00
Adrian Gębalski 75 – Łukasz Nadolski 65 (k)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5-1 MKS Kluczbork 29 lipca, 18:00 (980)
Daniel Szczepan 26, Farid Ali 45, Krzysztof Gancarczyk 59, Kamil Jadach 90, Wojciech Caniboł 90 – Paweł Baraniak 10
Znicz Pruszków 1-2 Gwardia Koszalin 29 lipca, 17:00 (300)
Kamil Włodyka 12 – Adrian Kwiatkowski 23, Przemysław Brzeziański 62
od 85. minuty w bramce gospodarzy stał Paweł Tarnowski
ŁKS Łódź 0-0 ROW 1964 Rybnik 29 lipca, 18:00 (4848)
Olimpia Elbląg 2-1 Legionovia Legionowo 30 lipca, 17:00
Anton Kołosow 27, 30 – Mateusz Wajdzik 38
Warta Poznań 3-1 Rozwój Katowice 29 lipca, 17:00 (462)
Przemysław Kita 14, 90, Tomasz Dejewski 32 – Kamil Bętkowski 53 (k)
Wisła Puławy 0-1 Siarka Tarnobrzeg 29 lipca, 18:00 (1289)
Kamil Radulj 67
Radomiak Radom 1-0 Garbarnia Kraków 28 lipca, 18:30 (2421)
Leândro 60
 Kolejka 2 – 5-6 sierpnia
GKS Bełchatów 3-1 Garbarnia Kraków 5 sierpnia, 19:00
Siarka Tarnobrzeg 1-3 Radomiak Radom 4 sierpnia, 18:00
Rozwój Katowice 2-0 Wisła Puławy 4 sierpnia, 17:00
Legionovia Legionowo 2-3 Warta Poznań 5 sierpnia, 17:00
ROW 1964 Rybnik 3-1 Olimpia Elbląg 4 sierpnia, 19:00
MKS Kluczbork 1-0 Znicz Pruszków 5 sierpnia, 19:00
Gryf Wejherowo 0-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5 sierpnia, 16:00
Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 Stal Stalowa Wola 5 sierpnia, 17:00
ŁKS Łódź 1-0 Gwardia Koszalin 5 sierpnia, 17:00
 Kolejka 3 – 12-13 sierpnia
Stal Stalowa Wola 1-4 GKS Bełchatów 13 sierpnia, 17:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Błękitni Stargard Szczeciński 12 sierpnia, 17:00
Znicz Pruszków 3-2 Gryf Wejherowo  
ŁKS Łódź 1-0 MKS Kluczbork 11 sierpnia, 17:00
Olimpia Elbląg 2-0 Gwardia Koszalin 13 sierpnia, 17:00
Warta Poznań 2-0 ROW 1964 Rybnik  
Wisła Puławy 2-1 Legionovia Legionowo 13 sierpnia, 18:00
Radomiak Radom 4-1 Rozwój Katowice 11 sierpnia, 18:30
Garbarnia Kraków 3-1 Siarka Tarnobrzeg 12 sierpnia, 17:30
w Niepołomicach
 Kolejka 4 – 19-20 sierpnia
GKS Bełchatów Siarka Tarnobrzeg 19 sierpnia, 19:00
Rozwój Katowice Garbarnia Kraków 19 sierpnia, 17:00
Legionovia Legionowo Radomiak Radom 19 sierpnia, 17:00
ROW 1964 Rybnik Wisła Puławy 19 sierpnia, 19:00
Gwardia Koszalin Warta Poznań  
w Kołobrzegu
MKS Kluczbork Olimpia Elbląg 18 sierpnia, 19:30
Gryf Wejherowo ŁKS Łódź 19 sierpnia, 16:00
Błękitni Stargard Szczeciński Znicz Pruszków 19 sierpnia, 15:00
Stal Stalowa Wola GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 19 sierpnia, 17:00
 Kolejka 5 – 23 sierpnia
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS Bełchatów 23 sierpnia, 17:30
Znicz Pruszków Stal Stalowa Wola  
ŁKS Łódź Błękitni Stargard Szczeciński 23 sierpnia, 17:00
Olimpia Elbląg Gryf Wejherowo 23 sierpnia, 17:00
Warta Poznań MKS Kluczbork 23 sierpnia, 17:00
Wisła Puławy Gwardia Koszalin 23 sierpnia, 18:00
Radomiak Radom ROW 1964 Rybnik 23 sierpnia, 18:30
Garbarnia Kraków Legionovia Legionowo 23 sierpnia, 17:30
w Niepołomicach
Siarka Tarnobrzeg Rozwój Katowice 23 sierpnia, 17:00
 Kolejka 6 – 26-27 sierpnia
GKS Bełchatów Rozwój Katowice 26 sierpnia, 18:00
Legionovia Legionowo Siarka Tarnobrzeg 26 sierpnia, 17:00
ROW 1964 Rybnik Garbarnia Kraków 26 sierpnia, 19:00
Gwardia Koszalin Radomiak Radom  
w Kołobrzegu
MKS Kluczbork Wisła Puławy 26 sierpnia, 19:00
Gryf Wejherowo Warta Poznań 26 sierpnia, 16:00
Błękitni Stargard Szczeciński Olimpia Elbląg 27 sierpnia, 15:00
Stal Stalowa Wola ŁKS Łódź 27 sierpnia, 16:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Znicz Pruszków 26 sierpnia, 17:00
 Kolejka 7 – 2-3 września
Znicz Pruszków GKS Bełchatów  
ŁKS Łódź GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 września, 16:00
Olimpia Elbląg Stal Stalowa Wola 3 września, 17:00
Warta Poznań Błękitni Stargard Szczeciński 2 września, 17:00
Wisła Puławy Gryf Wejherowo 2 września, 17:00
Radomiak Radom MKS Kluczbork  
Garbarnia Kraków Gwardia Koszalin 2 września, 17:00
w Niepołomicach
Siarka Tarnobrzeg ROW 1964 Rybnik 2 września, 17:00
Rozwój Katowice Legionovia Legionowo 2 września, 15:00
 Kolejka 8 – 9-10 września
GKS Bełchatów Legionovia Legionowo 9 września, 18:00
ROW 1964 Rybnik Rozwój Katowice 8 września, 19:00
Gwardia Koszalin Siarka Tarnobrzeg  
w Kołobrzegu
MKS Kluczbork Garbarnia Kraków 9 września, 19:00
Gryf Wejherowo Radomiak Radom 9 września, 16:00
Błękitni Stargard Szczeciński Wisła Puławy 9 września, 15:00
Stal Stalowa Wola Warta Poznań  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Olimpia Elbląg 9 września, 16:00
Znicz Pruszków ŁKS Łódź  
 Kolejka 9 – 16-17 września
ŁKS Łódź GKS Bełchatów 16 września, 16:00
Olimpia Elbląg Znicz Pruszków 17 września, 17:00
Warta Poznań GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 16 września, 16:00
Wisła Puławy Stal Stalowa Wola 16 września, 16:00
Radomiak Radom Błękitni Stargard Szczeciński  
Garbarnia Kraków Gryf Wejherowo 16 września, 17:00
w Niepołomicach
Siarka Tarnobrzeg MKS Kluczbork 16 września, 17:00
Rozwój Katowice Gwardia Koszalin 16 września, 15:00
Legionovia Legionowo ROW 1964 Rybnik 16 września, 16:00
 Kolejka 10 – 23-24 września
GKS Bełchatów ROW 1964 Rybnik 23 września, 17:00
Gwardia Koszalin Legionovia Legionowo  
w Kołobrzegu
MKS Kluczbork Rozwój Katowice 23 września, 19:00
Gryf Wejherowo Siarka Tarnobrzeg 23 września, 16:00
Błękitni Stargard Szczeciński Garbarnia Kraków 23 września, 15:00
Stal Stalowa Wola Radomiak Radom  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Wisła Puławy 23 września, 15:00
Znicz Pruszków Warta Poznań  
ŁKS Łódź Olimpia Elbląg 23 września, 16:00
 Kolejka 11 – 30 września-1 października
Olimpia Elbląg GKS Bełchatów 1 października, 16:00
Warta Poznań ŁKS Łódź 30 września, 16:00
Wisła Puławy Znicz Pruszków 30 września, 16:00
Radomiak Radom GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Garbarnia Kraków Stal Stalowa Wola 30 września, 16:00
w Niepołomicach
Siarka Tarnobrzeg Błękitni Stargard Szczeciński 30 września, 16:00
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo 30 września, 15:00
Legionovia Legionowo MKS Kluczbork 30 września, 16:00
ROW 1964 Rybnik Gwardia Koszalin 29 września, 19:00
 Kolejka 12 – 7-8 października
GKS Bełchatów Gwardia Koszalin 7 października, 17:00
MKS Kluczbork ROW 1964 Rybnik 7 października, 18:00
Gryf Wejherowo Legionovia Legionowo 7 października, 15:00
Błękitni Stargard Szczeciński Rozwój Katowice 7 października, 15:00
Stal Stalowa Wola Siarka Tarnobrzeg  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Garbarnia Kraków 7 października, 15:00
Znicz Pruszków Radomiak Radom  
ŁKS Łódź Wisła Puławy 7 października, 15:00
Olimpia Elbląg Warta Poznań 8 października, 16:00
 Kolejka 13 – 14-15 października
Warta Poznań GKS Bełchatów 14 października, 15:00
Wisła Puławy Olimpia Elbląg 14 października, 16:00
Radomiak Radom ŁKS Łódź  
Garbarnia Kraków Znicz Pruszków 14 października, 15:00
w Niepołomicach
Siarka Tarnobrzeg GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 14 października, 15:00
Rozwój Katowice Stal Stalowa Wola 14 października, 15:00
Legionovia Legionowo Błękitni Stargard Szczeciński 14 października, 15:00
ROW 1964 Rybnik Gryf Wejherowo 14 października, 17:00
Gwardia Koszalin MKS Kluczbork  
w Kołobrzegu
 Kolejka 14 – 21-22 października
GKS Bełchatów MKS Kluczbork 21 października, 17:00
Gryf Wejherowo Gwardia Koszalin 21 października, 15:00
Błękitni Stargard Szczeciński ROW 1964 Rybnik 21 października, 13:00
Stal Stalowa Wola Legionovia Legionowo  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Rozwój Katowice 21 października, 14:00
Znicz Pruszków Siarka Tarnobrzeg  
ŁKS Łódź Garbarnia Kraków 21 października, 15:00
Olimpia Elbląg Radomiak Radom 22 października, 15:00
Warta Poznań Wisła Puławy 21 października, 15:00
 Kolejka 15 – 28-29 października
Wisła Puławy GKS Bełchatów 28 października, 16:00
Radomiak Radom Warta Poznań  
Garbarnia Kraków Olimpia Elbląg 28 października, 15:00
w Niepołomicach
Siarka Tarnobrzeg ŁKS Łódź 28 października, 15:00
Rozwój Katowice Znicz Pruszków 28 października, 15:00
Legionovia Legionowo GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 28 października, 13:00
ROW 1964 Rybnik Stal Stalowa Wola 29 października, 12:00
Gwardia Koszalin Błękitni Stargard Szczeciński  
w Kołobrzegu
MKS Kluczbork Gryf Wejherowo 28 października, 18:00
 Kolejka 16 – 4-5 listopada
GKS Bełchatów Gryf Wejherowo 4 listopada, 17:00
Błękitni Stargard Szczeciński MKS Kluczbork 4 listopada, 13:00
Stal Stalowa Wola Gwardia Koszalin  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) ROW 1964 Rybnik 4 listopada, 13:00
Znicz Pruszków Legionovia Legionowo  
ŁKS Łódź Rozwój Katowice 4 listopada, 14:00
Olimpia Elbląg Siarka Tarnobrzeg 5 listopada, 13:00
Warta Poznań Garbarnia Kraków 4 listopada, 14:00
Wisła Puławy Radomiak Radom 4 listopada, 16:00
 Kolejka 17 – 11-12 listopada
Radomiak Radom GKS Bełchatów  
Garbarnia Kraków Wisła Puławy 11 listopada, 13:00
w Niepołomicach
Siarka Tarnobrzeg Warta Poznań 11 listopada, 13:00
Rozwój Katowice Olimpia Elbląg 11 listopada, 13:00
Legionovia Legionowo ŁKS Łódź 12 listopada, 12:00
ROW 1964 Rybnik Znicz Pruszków 11 listopada, 17:00
Gwardia Koszalin GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
w Kołobrzegu
MKS Kluczbork Stal Stalowa Wola 10 listopada, 18:00
Gryf Wejherowo Błękitni Stargard Szczeciński 12 listopada, 13:00
 Kolejka 18 – 18-19 listopada
GKS Bełchatów Błękitni Stargard Szczeciński 18 listopada, 17:00
Gryf Wejherowo Stal Stalowa Wola  
MKS Kluczbork GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 18 listopada, 16:00
Gwardia Koszalin Znicz Pruszków  
w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik ŁKS Łódź 18 listopada, 17:00
Legionovia Legionowo Olimpia Elbląg  
Rozwój Katowice Warta Poznań 18 listopada, 13:00
Siarka Tarnobrzeg Wisła Puławy  
Garbarnia Kraków Radomiak Radom  
w Niepołomicach
 Kolejka 19 – 25-26 listopada
Gwardia Koszalin ŁKS Łódź  
w Kołobrzegu
Garbarnia Kraków GKS Bełchatów  
w Niepołomicach
Radomiak Radom Siarka Tarnobrzeg  
Wisła Puławy Rozwój Katowice 25 listopada, 15:00
Warta Poznań Legionovia Legionowo  
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik  
Znicz Pruszków MKS Kluczbork  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Gryf Wejherowo 25 listopada, 13:00
Stal Stalowa Wola Błękitni Stargard Szczeciński  
 Kolejka 20 – 3-4 marca
GKS Bełchatów Stal Stalowa Wola  
Błękitni Stargard Szczeciński GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Gryf Wejherowo Znicz Pruszków  
MKS Kluczbork ŁKS Łódź  
Gwardia Koszalin Olimpia Elbląg  
w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik Warta Poznań  
Legionovia Legionowo Wisła Puławy  
Rozwój Katowice Radomiak Radom  
Siarka Tarnobrzeg Garbarnia Kraków  
 Kolejka 21 – 10-11 marca
Siarka Tarnobrzeg GKS Bełchatów  
Garbarnia Kraków Rozwój Katowice  
w Niepołomicach
Radomiak Radom Legionovia Legionowo  
Wisła Puławy ROW 1964 Rybnik  
Warta Poznań Gwardia Koszalin  
Olimpia Elbląg MKS Kluczbork  
ŁKS Łódź Gryf Wejherowo  
Znicz Pruszków Błękitni Stargard Szczeciński  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Stal Stalowa Wola  
 Kolejka 22 – 17-18 marca
GKS Bełchatów GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Stal Stalowa Wola Znicz Pruszków  
Błękitni Stargard Szczeciński ŁKS Łódź  
Gryf Wejherowo Olimpia Elbląg  
MKS Kluczbork Warta Poznań  
Gwardia Koszalin Wisła Puławy  
w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik Radomiak Radom  
Legionovia Legionowo Garbarnia Kraków  
Rozwój Katowice Siarka Tarnobrzeg  
 Kolejka 23 – 24-25 marca
Rozwój Katowice GKS Bełchatów  
Siarka Tarnobrzeg Legionovia Legionowo  
Garbarnia Kraków ROW 1964 Rybnik  
w Niepołomicach
Radomiak Radom Gwardia Koszalin  
Wisła Puławy MKS Kluczbork  
Warta Poznań Gryf Wejherowo  
Olimpia Elbląg Błękitni Stargard Szczeciński  
ŁKS Łódź Stal Stalowa Wola  
Znicz Pruszków GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
 Kolejka 24 – 31 marca
GKS Bełchatów Znicz Pruszków  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) ŁKS Łódź  
Stal Stalowa Wola Olimpia Elbląg  
Błękitni Stargard Szczeciński Warta Poznań  
Gryf Wejherowo Wisła Puławy  
MKS Kluczbork Radomiak Radom  
Gwardia Koszalin Garbarnia Kraków  
w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik Siarka Tarnobrzeg  
Legionovia Legionowo Rozwój Katowice  
 Kolejka 25 – 7-8 kwietnia
Legionovia Legionowo GKS Bełchatów  
Rozwój Katowice ROW 1964 Rybnik  
Siarka Tarnobrzeg Gwardia Koszalin  
Garbarnia Kraków MKS Kluczbork  
w Niepołomicach
Radomiak Radom Gryf Wejherowo  
Wisła Puławy Błękitni Stargard Szczeciński  
Warta Poznań Stal Stalowa Wola  
Olimpia Elbląg GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
ŁKS Łódź Znicz Pruszków  
 Kolejka 26 – 14-15 kwietnia
GKS Bełchatów ŁKS Łódź  
Znicz Pruszków Olimpia Elbląg  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Warta Poznań  
Stal Stalowa Wola Wisła Puławy  
Błękitni Stargard Szczeciński Radomiak Radom  
Gryf Wejherowo Garbarnia Kraków  
MKS Kluczbork Siarka Tarnobrzeg  
Gwardia Koszalin Rozwój Katowice  
w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik Legionovia Legionowo  
 Kolejka 27 – 21-22 kwietnia
ROW 1964 Rybnik GKS Bełchatów  
Legionovia Legionowo Gwardia Koszalin  
Rozwój Katowice MKS Kluczbork  
Siarka Tarnobrzeg Gryf Wejherowo  
Garbarnia Kraków Błękitni Stargard Szczeciński  
w Niepołomicach
Radomiak Radom Stal Stalowa Wola  
Wisła Puławy GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Warta Poznań Znicz Pruszków  
Olimpia Elbląg ŁKS Łódź  
 Kolejka 28 – 28-29 kwietnia
GKS Bełchatów Olimpia Elbląg  
ŁKS Łódź Warta Poznań  
Znicz Pruszków Wisła Puławy  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Radomiak Radom  
Stal Stalowa Wola Garbarnia Kraków  
Błękitni Stargard Szczeciński Siarka Tarnobrzeg  
Gryf Wejherowo Rozwój Katowice  
MKS Kluczbork Legionovia Legionowo  
Gwardia Koszalin ROW 1964 Rybnik  
w Kołobrzegu
 Kolejka 29 – 5-6 maja
Gwardia Koszalin GKS Bełchatów  
w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik MKS Kluczbork  
Legionovia Legionowo Gryf Wejherowo  
Rozwój Katowice Błękitni Stargard Szczeciński  
Siarka Tarnobrzeg Stal Stalowa Wola  
Garbarnia Kraków GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
w Niepołomicach
Radomiak Radom Znicz Pruszków  
Wisła Puławy ŁKS Łódź  
Warta Poznań Olimpia Elbląg  
 Kolejka 30 – 9 maja
GKS Bełchatów Warta Poznań  
Olimpia Elbląg Wisła Puławy  
ŁKS Łódź Radomiak Radom  
Znicz Pruszków Garbarnia Kraków  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Siarka Tarnobrzeg  
Stal Stalowa Wola Rozwój Katowice  
Błękitni Stargard Szczeciński Legionovia Legionowo  
Gryf Wejherowo ROW 1964 Rybnik  
MKS Kluczbork Gwardia Koszalin  
 Kolejka 31 – 12-13 maja
MKS Kluczbork GKS Bełchatów  
Gwardia Koszalin Gryf Wejherowo  
w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik Błękitni Stargard Szczeciński  
Legionovia Legionowo Stal Stalowa Wola  
Rozwój Katowice GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Siarka Tarnobrzeg Znicz Pruszków  
Garbarnia Kraków ŁKS Łódź  
w Niepołomicach
Radomiak Radom Olimpia Elbląg  
Wisła Puławy Warta Poznań  
 Kolejka 32 – 19-20 maja
GKS Bełchatów Wisła Puławy  
Warta Poznań Radomiak Radom  
Olimpia Elbląg Garbarnia Kraków  
ŁKS Łódź Siarka Tarnobrzeg  
Znicz Pruszków Rozwój Katowice  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Legionovia Legionowo  
Stal Stalowa Wola ROW 1964 Rybnik  
Błękitni Stargard Szczeciński Gwardia Koszalin  
Gryf Wejherowo MKS Kluczbork  
 Kolejka 33 – 26-27 maja
Gryf Wejherowo GKS Bełchatów  
MKS Kluczbork Błękitni Stargard Szczeciński  
Gwardia Koszalin Stal Stalowa Wola  
w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Legionovia Legionowo Znicz Pruszków  
Rozwój Katowice ŁKS Łódź  
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg  
Garbarnia Kraków Warta Poznań  
w Niepołomicach
Radomiak Radom Wisła Puławy  
 Kolejka 34 – 2-3 czerwca
GKS Bełchatów Radomiak Radom  
Wisła Puławy Garbarnia Kraków  
Warta Poznań Siarka Tarnobrzeg  
Olimpia Elbląg Rozwój Katowice  
ŁKS Łódź Legionovia Legionowo  
Znicz Pruszków ROW 1964 Rybnik  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Gwardia Koszalin  
Stal Stalowa Wola MKS Kluczbork  
Błękitni Stargard Szczeciński Gryf Wejherowo