Terminarz

Terminarz 2. ligi 2016/2017

1. kolejka
Sobota, 30 lipca 2016
17:00 SIARKA TARNOBRZEG 0:0 RADOMIAK RADOM
 18:00 ODRA OPOLE 3:0 STAL STALOWA WOLA
 19:00 POLONIA WARSZAWA 0:3 POLONIA BYTOM
 17:00 OLIMPIA ELBLĄG 2:2 RAKÓW CZĘSTOCHOWA
 17:00 WARTA POZNAŃ 1:1 KOTWICA KOŁOBRZEG
 17:00 GKS BEŁCHATÓW 2:0 OLIMPIA ZAMBRÓW
 17:00 GRYF WEJHEROWO 2:1 BŁĘKITNI STARGARD
 18:00 LEGIONOVIA LEGIONOWO 0:3 ROZWÓJ KATOWICE
 19:00 ROW 1964 RYBNIK 0:0 PUSZCZA NIEPOŁOMICE
2. kolejka
Sobota, 6 sierpnia 2016
 17:00 BŁĘKITNI STARGARD 11 LEGIONOVIA LEGIONOWO
 20:00 KOTWICA KOŁOBRZEG 0:2 GKS BEŁCHATÓW
 17:30 ODRA OPOLE 2:2 POLONIA WARSZAWA
 17:30 OLIMPIA ZAMBRÓW 1:3 GRYF WEJHEROWO
 17:00 POLONIA BYTOM 0:0 OLIMPIA ELBLĄG
 17:00 PUSZCZA NIEPOŁOMICE 3:0 SIARKA TARNOBRZEG
 17:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:1 WARTA POZNAŃ
 17:00 ROZWÓJ KATOWICE 0:2 ROW 1964 RYBNIK
 17:00 STAL STALOWA WOLA 1:2 RADOMIAK RADOM
3. kolejka
Sobota, 13 sierpnia 2016
  GKS BEŁCHATÓW 1:2 RAKÓW CZĘSTOCHOWA
  GRYF WEJHEROWO 0:1 KOTWICA KOŁOBRZEG
  LEGIONOVIA LEGIONOWO 4:0 OLIMPIA ZAMBRÓW
  OLIMPIA ELBLĄG 0:2 ODRA OPOLE
  POLONIA WARSZAWA 2:0 STAL STALOWA WOLA
  ROW 1964 RYBNIK 1:2 BŁĘKITNI STARGARD
  RADOMIAK RADOM 0:1 PUSZCZA NIEPOŁOMICE
  SIARKA TARNOBRZEG 2:1 ROZWÓJ KATOWICE
  WARTA POZNAŃ 0:1 POLONIA BYTOM
4. kolejka
Sobota, 20 sierpnia 2016
  BŁĘKITNI STARGARD 3:1 SIARKA TARNOBRZEG
  KOTWICA KOŁOBRZEG 2:0 LEGIONOVIA LEGIONOWO
  ODRA OPOLE 4:1 WARTA POZNAŃ
  OLIMPIA ZAMBRÓW 1:0 ROW 1964 RYBNIK
  POLONIA BYTOM 2:0 GKS BEŁCHATÓW
  POLONIA WARSZAWA 1:1 OLIMPIA ELBLĄG
  RAKÓW CZĘSTOCHOWA 4:1 GRYF WEJHEROWO
  ROZWÓJ KATOWICE 1:1 RADOMIAK RADOM
  STAL STALOWA WOLA 1:0 PUSZCZA NIEPOŁOMICE
5. kolejka
Środa, 24 sierpnia 2016
  GKS BEŁCHATÓW 0:0 ODRA OPOLE
  GRYF WEJHEROWO 4:0 POLONIA BYTOM
  LEGIONOVIA LEGIONOWO 0:0 RAKÓW CZĘSTOCHOWA
  OLIMPIA ELBLĄG 1:1 STAL STALOWA WOLA
  PUSZCZA NIEPOŁOMICE 2:-1 ROZWÓJ KATOWICE
  ROW 1964 RYBNIK 1:0 KOTWICA KOŁOBRZEG
  RADOMIAK RADOM 2:1 BŁĘKITNI STARGARD
  SIARKA TARNOBRZEG 3:0 OLIMPIA ZAMBRÓW
  WARTA POZNAŃ 1:0 POLONIA WARSZAWA
6. kolejka
Sobota, 27 sierpnia 2016
  BŁĘKITNI STARGARD 0:0 PUSZCZA NIEPOŁOMICE
  KOTWICA KOŁOBRZEG 2:2 SIARKA TARNOBRZEG
  ODRA OPOLE 2:1 GRYF WEJHEROWO
  OLIMPIA ELBLĄG 6:1 WARTA POZNAŃ
  OLIMPIA ZAMBRÓW 0:0 RADOMIAK RADOM
  POLONIA BYTOM 0:4 LEGIONOVIA LEGIONOWO
  POLONIA WARSZAWA 2:1 GKS BEŁCHATÓW
  RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:1 ROW 1964 RYBNIK
  STAL STALOWA WOLA 0:0 ROZWÓJ KATOWICE
7. kolejka
Sobota, 3 września 2016
  GKS BEŁCHATÓW 2:2 OLIMPIA ELBLĄG
  GRYF WEJHEROWO 0:0 POLONIA WARSZAWA
  LEGIONOVIA LEGIONOWO 1:3 ODRA OPOLE
  PUSZCZA NIEPOŁOMICE 1:1 OLIMPIA ZAMBRÓW
  ROW 1964 RYBNIK 1:2 POLONIA BYTOM
  RADOMIAK RADOM 3:2 KOTWICA KOŁOBRZEG
  ROZWÓJ KATOWICE 0:1 BŁĘKITNI STARGARD
  SIARKA TARNOBRZEG 1:1 RAKÓW CZĘSTOCHOWA
  WARTA POZNAŃ 3:3 STAL STALOWA WOLA
8. kolejka
Sobota, 10 września 2016
  KOTWICA KOŁOBRZEG 1:0 PUSZCZA NIEPOŁOMICE
  ODRA OPOLE 2:0 ROW 1964 RYBNIK
  OLIMPIA ELBLĄG 0:0 GRYF WEJHEROWO
  OLIMPIA ZAMBRÓW 3:2 ROZWÓJ KATOWICE
  POLONIA BYTOM 0:3 SIARKA TARNOBRZEG
  POLONIA WARSZAWA 2:2 LEGIONOVIA LEGIONOWO
  RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:0 RADOMIAK RADOM
  STAL STALOWA WOLA 2:2 BŁĘKITNI STARGARD
  WARTA POZNAŃ 1:1 GKS BEŁCHATÓW
9. kolejka
Sobota, 17 września 2016
  BŁĘKITNI STARGARD 0:0 OLIMPIA ZAMBRÓW
  GKS BEŁCHATÓW 5:1 STAL STALOWA WOLA
  GRYF WEJHEROWO 2:3 WARTA POZNAŃ
  LEGIONOVIA LEGIONOWO 2:2 OLIMPIA ELBLĄG
  PUSZCZA NIEPOŁOMICE 0:2 RAKÓW CZĘSTOCHOWA
  ROW 1964 RYBNIK 1:0 POLONIA WARSZAWA
  RADOMIAK RADOM 1:0 POLONIA BYTOM
  ROZWÓJ KATOWICE 1:1 KOTWICA KOŁOBRZEG
  SIARKA TARNOBRZEG 1:1 ODRA OPOLE
10. kolejka
Sobota, 24 września 2016
  GKS BEŁCHATÓW 2:3 GRYF WEJHEROWO
  KOTWICA KOŁOBRZEG 0:1 BŁĘKITNI STARGARD
  ODRA OPOLE 0:0 RADOMIAK RADOM
  OLIMPIA ELBLĄG 3:2 ROW 1964 RYBNIK
  POLONIA BYTOM 1:2 PUSZCZA NIEPOŁOMICE
  POLONIA WARSZAWA 2:2 SIARKA TARNOBRZEG
  RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:0 ROZWÓJ KATOWICE
  STAL STALOWA WOLA 3:1 OLIMPIA ZAMBRÓW
  WARTA POZNAŃ 0:2 LEGIONOVIA LEGIONOWO
11. kolejka
Sobota, 1 października 2016
  BŁĘKITNI STARGARD 2:2 RAKÓW CZĘSTOCHOWA
  GRYF WEJHEROWO 0:1 STAL STALOWA WOLA
  LEGIONOVIA LEGIONOWO 1:0 GKS BEŁCHATÓW
  OLIMPIA ZAMBRÓW 2:1 KOTWICA KOŁOBRZEG
  PUSZCZA NIEPOŁOMICE 1:1 ODRA OPOLE
  ROW 1964 RYBNIK 1:2 WARTA POZNAŃ
  RADOMIAK RADOM 1:0 POLONIA WARSZAWA
  ROZWÓJ KATOWICE 2:0 POLONIA BYTOM
  SIARKA TARNOBRZEG 4:1 OLIMPIA ELBLĄG
12. kolejka
Sobota, 8 października 2016
  GKS BEŁCHATÓW 1:0 ROW 1964 RYBNIK
  GRYF WEJHEROWO 2:1 LEGIONOVIA LEGIONOWO
  ODRA OPOLE 2:0 ROZWÓJ KATOWICE
  OLIMPIA ELBLĄG 4:2 RADOMIAK RADOM
  POLONIA BYTOM 2:0 BŁĘKITNI STARGARD
  POLONIA WARSZAWA 0:0 PUSZCZA NIEPOŁOMICE
  RAKÓW CZĘSTOCHOWA 1:1 OLIMPIA ZAMBRÓW
  STAL STALOWA WOLA 3:1 KOTWICA KOŁOBRZEG
  WARTA POZNAŃ 1:3 SIARKA TARNOBRZEG
13.kolejka
Sobota, 15 października 2016
  BŁĘKITNI STARGARD 0:1 ODRA OPOLE
  KOTWICA KOŁOBRZEG 2:2 RAKÓW CZĘSTOCHOWA
  LEGIONOVIA LEGIONOWO 1:0 STAL STALOWA WOLA
  OLIMPIA ZAMBRÓW 2:1 POLONIA BYTOM
  PUSZCZA NIEPOŁOMICE 1:1 OLIMPIA ELBLĄG
  ROW 1964 RYBNIK 2:0 GRYF WEJHEROWO
  RADOMIAK RADOM 3:2 WARTA POZNAŃ
  ROZWÓJ KATOWICE 1:1 POLONIA WARSZAWA
  SIARKA TARNOBRZEG 1:2 GKS BEŁCHATÓW
14. kolejka
Sobota, 22 października 2016
  GKS BEŁCHATÓW 0:1 RADOMIAK RADOM
  GRYF WEJHEROWO 2:2 SIARKA TARNOBRZEG
  LEGIONOVIA LEGIONOWO 1:1 ROW 1964 RYBNIK
  ODRA OPOLE 0:3 OLIMPIA ZAMBRÓW
  OLIMPIA ELBLĄG 0:0 ROZWÓJ KATOWICE
  POLONIA BYTOM 2:2 KOTWICA KOŁOBRZEG
  POLONIA WARSZAWA 1:1 BŁĘKITNI STARGARD
  STAL STALOWA WOLA 0:3 RAKÓW CZĘSTOCHOWA
  WARTA POZNAŃ 0:0 PUSZCZA NIEPOŁOMICE
15. kolejka
Sobota, 29 października 2016
  BŁĘKITNI STARGARD 4:0 OLIMPIA ELBLĄG
  KOTWICA KOŁOBRZEG 0:3 ODRA OPOLE
  OLIMPIA ZAMBRÓW 1:0 POLONIA WARSZAWA
  PUSZCZA NIEPOŁOMICE 2:0 GKS BEŁCHATÓW
  ROW 1964 RYBNIK 1:1 STAL STALOWA WOLA
  RADOMIAK RADOM 3:0 GRYF WEJHEROWO
  RAKÓW CZĘSTOCHOWA 1:0 POLONIA BYTOM
  ROZWÓJ KATOWICE 2:0 WARTA POZNAŃ
  SIARKA TARNOBRZEG 2:1 LEGIONOVIA LEGIONOWO
16. kolejka
Sobota, 5 listopada 2016
  GKS BEŁCHATÓW 1:0 ROZWÓJ KATOWICE
  GRYF WEJHEROWO 0:2 PUSZCZA NIEPOŁOMICE
  LEGIONOVIA LEGIONOWO 0:1 RADOMIAK RADOM
  ODRA OPOLE 1:1 RAKÓW CZĘSTOCHOWA
  OLIMPIA ELBLĄG 2:0 OLIMPIA ZAMBRÓW
  POLONIA WARSZAWA 2:0 KOTWICA KOŁOBRZEG
  ROW 1964 RYBNIK 0:1 SIARKA TARNOBRZEG
  STAL STALOWA WOLA 1:0 POLONIA BYTOM
  WARTA POZNAŃ 2:1 BŁĘKITNI STARGARD
17. kolejka
Sobota, 12 listopada 2016
  BŁĘKITNI STARGARD 1:0 GKS BEŁCHATÓW
  KOTWICA KOŁOBRZEG 2:2 OLIMPIA ELBLĄG
  OLIMPIA ZAMBRÓW 0:2 WARTA POZNAŃ
  POLONIA BYTOM 0:1 ODRA OPOLE
  PUSZCZA NIEPOŁOMICE 1:0 LEGIONOVIA LEGIONOWO
  RADOMIAK RADOM 2:0 ROW 1964 RYBNIK
  RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:1 POLONIA WARSZAWA
  ROZWÓJ KATOWICE 3:1 GRYF WEJHEROWO
  SIARKA TARNOBRZEG 2:2 STAL STALOWA WOLA
18. kolejka
Sobota, 19 listopada 2016
  BŁĘKITNI STARGARD 6:1 GRYF WEJHEROWO
  KOTWICA KOŁOBRZEG 0:0 WARTA POZNAŃ
  OLIMPIA ZAMBRÓW 0:0 GKS BEŁCHATÓW
  POLONIA BYTOM 1:1 POLONIA WARSZAWA
  PUSZCZA NIEPOŁOMICE 2:0 ROW 1964 RYBNIK
  RADOMIAK RADOM 1:0 SIARKA TARNOBRZEG
  RAKÓW CZĘSTOCHOWA 0:0 OLIMPIA ELBLĄG
  ROZWÓJ KATOWICE 2:3 LEGIONOVIA LEGIONOWO
  STAL STALOWA WOLA 2:1 ODRA OPOLE
19. kolejka
Sobota, 26 listopada 2016
  GRYF WEJHEROWO 1:1 OLIMPIA ZAMBRÓW
  LEGIONOVIA LEGIONOWO 1:1 BŁĘKITNI STARGARD
  ROW 1964 RYBNIK 2:1 ROZWÓJ KATOWICE
  RADOMIAK RADOM 1:0 STAL STALOWA WOLA
  SIARKA TARNOBRZEG 3:2 PUSZCZA NIEPOŁOMICE
  GKS BEŁCHATÓW 0:1 KOTWICA KOŁOBRZEG
  WARTA POZNAŃ 1:2 RAKÓW CZĘSTOCHOWA
  OLIMPIA ELBLĄG 5:1 POLONIA BYTOM
  POLONIA WARSZAWA 3:4 ODRA OPOLE
20. kolejka
Sobota, 4 marca 2017
  BŁĘKITNI STARGARD 2:2 ROW 1964 RYBNIK
  KOTWICA KOŁOBRZEG 1:3 GRYF WEJHEROWO
  ODRA OPOLE 2:1 OLIMPIA ELBLĄG
  OLIMPIA ZAMBRÓW 1:5 LEGIONOVIA LEGIONOWO
  POLONIA BYTOM 1:2 WARTA POZNAŃ
  PUSZCZA NIEPOŁOMICE 0:0 RADOMIAK RADOM
  RAKÓW CZĘSTOCHOWA 0:1 GKS BEŁCHATÓW
  ROZWÓJ KATOWICE 0:0 SIARKA TARNOBRZEG
  STAL STALOWA WOLA 0:1 POLONIA WARSZAWA
21. kolejka
Sobota, 11 marca 2017
  GKS BEŁCHATÓW 0:1 POLONIA BYTOM
  GRYF WEJHEROWO 2:1 RAKÓW CZĘSTOCHOWA
  LEGIONOVIA LEGIONOWO 3:1 KOTWICA KOŁOBRZEG
  OLIMPIA ELBLĄG 2:1 POLONIA WARSZAWA
  PUSZCZA NIEPOŁOMICE 2:1 STAL STALOWA WOLA
  ROW 1964 RYBNIK 2:0 OLIMPIA ZAMBRÓW
  RADOMIAK RADOM 0:1 ROZWÓJ KATOWICE
  SIARKA TARNOBRZEG 1:1 BŁĘKITNI STARGARD
  WARTA POZNAŃ 1:3 ODRA OPOLE
22. kolejka
Sobota, 18 marca 2017
  BŁĘKITNI STARGARD -:- RADOMIAK RADOM
  KOTWICA KOŁOBRZEG 2:3 ROW 1964 RYBNIK
  ODRA OPOLE -:- GKS BEŁCHATÓW
  OLIMPIA ZAMBRÓW -:- SIARKA TARNOBRZEG
  POLONIA BYTOM 1:0 GRYF WEJHEROWO
  POLONIA WARSZAWA -:- WARTA POZNAŃ
  RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:- LEGIONOVIA LEGIONOWO
  ROZWÓJ KATOWICE -:- PUSZCZA NIEPOŁOMICE
  STAL STALOWA WOLA -:- OLIMPIA ELBLĄG
23. kolejka
Sobota, 25 marca 2017
  GKS BEŁCHATÓW -:- POLONIA WARSZAWA
  GRYF WEJHEROWO -:- ODRA OPOLE
  LEGIONOVIA LEGIONOWO -:- POLONIA BYTOM
  PUSZCZA NIEPOŁOMICE -:- BŁĘKITNI STARGARD
  ROW 1964 RYBNIK -:- RAKÓW CZĘSTOCHOWA
  RADOMIAK RADOM -:- OLIMPIA ZAMBRÓW
  ROZWÓJ KATOWICE -:- STAL STALOWA WOLA
  SIARKA TARNOBRZEG -:- KOTWICA KOŁOBRZEG
  WARTA POZNAŃ -:- OLIMPIA ELBLĄG
24. kolejka
Sobota, 1 kwietnia 2017
  BŁĘKITNI STARGARD -:- ROZWÓJ KATOWICE
  KOTWICA KOŁOBRZEG -:- RADOMIAK RADOM
  ODRA OPOLE -:- LEGIONOVIA LEGIONOWO
  OLIMPIA ELBLĄG -:- GKS BEŁCHATÓW
  OLIMPIA ZAMBRÓW -:- PUSZCZA NIEPOŁOMICE
  POLONIA BYTOM -:- ROW 1964 RYBNIK
  POLONIA WARSZAWA -:- GRYF WEJHEROWO
  RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:- SIARKA TARNOBRZEG
  STAL STALOWA WOLA -:- WARTA POZNAŃ
25. kolejka
Sobota, 8 kwietnia 2017
  BŁĘKITNI STARGARD -:- STAL STALOWA WOLA
  GKS BEŁCHATÓW -:- WARTA POZNAŃ
  GRYF WEJHEROWO -:- OLIMPIA ELBLĄG
  LEGIONOVIA LEGIONOWO -:- POLONIA WARSZAWA
  PUSZCZA NIEPOŁOMICE -:- KOTWICA KOŁOBRZEG
  ROW 1964 RYBNIK -:- ODRA OPOLE
  RADOMIAK RADOM -:- RAKÓW CZĘSTOCHOWA
  ROZWÓJ KATOWICE -:- OLIMPIA ZAMBRÓW
  SIARKA TARNOBRZEG -:- POLONIA BYTOM
26. kolejka
Sobota, 15 kwietnia 2017
  KOTWICA KOŁOBRZEG -:- ROZWÓJ KATOWICE
  ODRA OPOLE -:- SIARKA TARNOBRZEG
  OLIMPIA ELBLĄG -:- LEGIONOVIA LEGIONOWO
  OLIMPIA ZAMBRÓW -:- BŁĘKITNI STARGARD
  POLONIA BYTOM -:- RADOMIAK RADOM
  POLONIA WARSZAWA -:- ROW 1964 RYBNIK
  RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:- PUSZCZA NIEPOŁOMICE
  STAL STALOWA WOLA -:- GKS BEŁCHATÓW
  WARTA POZNAŃ -:- GRYF WEJHEROWO
27. kolejka
Sobota, 22 kwietnia 2017
  BŁĘKITNI STARGARD -:- KOTWICA KOŁOBRZEG
  GRYF WEJHEROWO -:- GKS BEŁCHATÓW
  LEGIONOVIA LEGIONOWO -:- WARTA POZNAŃ
  OLIMPIA ZAMBRÓW -:- STAL STALOWA WOLA
  PUSZCZA NIEPOŁOMICE -:- POLONIA BYTOM
  ROW 1964 RYBNIK -:- OLIMPIA ELBLĄG
  RADOMIAK RADOM -:- ODRA OPOLE
  ROZWÓJ KATOWICE -:- RAKÓW CZĘSTOCHOWA
  SIARKA TARNOBRZEG -:- POLONIA WARSZAWA
28. kolejka
Sobota, 29 kwietnia 2017
  GKS BEŁCHATÓW -:- LEGIONOVIA LEGIONOWO
  KOTWICA KOŁOBRZEG -:- OLIMPIA ZAMBRÓW
  ODRA OPOLE -:- PUSZCZA NIEPOŁOMICE
  OLIMPIA ELBLĄG -:- SIARKA TARNOBRZEG
  POLONIA BYTOM -:- ROZWÓJ KATOWICE
  POLONIA WARSZAWA -:- RADOMIAK RADOM
  RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:- BŁĘKITNI STARGARD
  STAL STALOWA WOLA -:- GRYF WEJHEROWO
  WARTA POZNAŃ -:- ROW 1964 RYBNIK
29. kolejka
Sobota, 6 maja 2017
  BŁĘKITNI STARGARD -:- POLONIA BYTOM
  KOTWICA KOŁOBRZEG -:- STAL STALOWA WOLA
  LEGIONOVIA LEGIONOWO -:- GRYF WEJHEROWO
  OLIMPIA ZAMBRÓW -:- RAKÓW CZĘSTOCHOWA
  PUSZCZA NIEPOŁOMICE -:- POLONIA WARSZAWA
  ROW 1964 RYBNIK -:- GKS BEŁCHATÓW
  RADOMIAK RADOM -:- OLIMPIA ELBLĄG
  ROZWÓJ KATOWICE -:- ODRA OPOLE
  SIARKA TARNOBRZEG -:- WARTA POZNAŃ
30. kolejka
Sobota, 13 maja 2017
  GKS BEŁCHATÓW -:- SIARKA TARNOBRZEG
  GRYF WEJHEROWO -:- ROW 1964 RYBNIK
  ODRA OPOLE -:- BŁĘKITNI STARGARD
  OLIMPIA ELBLĄG -:- PUSZCZA NIEPOŁOMICE
  POLONIA BYTOM -:- OLIMPIA ZAMBRÓW
  POLONIA WARSZAWA -:- ROZWÓJ KATOWICE
  RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:- KOTWICA KOŁOBRZEG
  STAL STALOWA WOLA -:- LEGIONOVIA LEGIONOWO
  WARTA POZNAŃ -:- RADOMIAK RADOM
31.kolejka
Środa, 17 maja 2017
  BŁĘKITNI STARGARD -:- POLONIA WARSZAWA
  KOTWICA KOŁOBRZEG -:- POLONIA BYTOM
  OLIMPIA ZAMBRÓW -:- ODRA OPOLE
  PUSZCZA NIEPOŁOMICE -:- WARTA POZNAŃ
  ROW 1964 RYBNIK -:- LEGIONOVIA LEGIONOWO
  RADOMIAK RADOM -:- GKS BEŁCHATÓW
  RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:- STAL STALOWA WOLA
  ROZWÓJ KATOWICE -:- OLIMPIA ELBLĄG
  SIARKA TARNOBRZEG -:- GRYF WEJHEROWO
32. kolejka
Sobota, 20 maja 2017
  GKS BEŁCHATÓW -:- PUSZCZA NIEPOŁOMICE
  GRYF WEJHEROWO -:- RADOMIAK RADOM
  LEGIONOVIA LEGIONOWO -:- SIARKA TARNOBRZEG
  ODRA OPOLE -:- KOTWICA KOŁOBRZEG
  OLIMPIA ELBLĄG -:- BŁĘKITNI STARGARD
  POLONIA BYTOM -:- RAKÓW CZĘSTOCHOWA
  POLONIA WARSZAWA -:- OLIMPIA ZAMBRÓW
  STAL STALOWA WOLA -:- ROW 1964 RYBNIK
  WARTA POZNAŃ -:- ROZWÓJ KATOWICE
33. kolejka
Sobota, 27 maja 2017
  BŁĘKITNI STARGARD -:- WARTA POZNAŃ
  KOTWICA KOŁOBRZEG -:- POLONIA WARSZAWA
  OLIMPIA ZAMBRÓW -:- OLIMPIA ELBLĄG
  POLONIA BYTOM -:- STAL STALOWA WOLA
  PUSZCZA NIEPOŁOMICE -:- GRYF WEJHEROWO
  RADOMIAK RADOM -:- LEGIONOVIA LEGIONOWO
  RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:- ODRA OPOLE
  ROZWÓJ KATOWICE -:- GKS BEŁCHATÓW
  SIARKA TARNOBRZEG -:- ROW 1964 RYBNIK
34. kolejka
Sobota, 3 czerwca 2017
  GKS BEŁCHATÓW -:- BŁĘKITNI STARGARD
  GRYF WEJHEROWO -:- ROZWÓJ KATOWICE
  LEGIONOVIA LEGIONOWO -:- PUSZCZA NIEPOŁOMICE
  ODRA OPOLE -:- POLONIA BYTOM
  OLIMPIA ELBLĄG -:- KOTWICA KOŁOBRZEG
  POLONIA WARSZAWA -:- RAKÓW CZĘSTOCHOWA
  ROW 1964 RYBNIK -:- RADOMIAK RADOM
  STAL STALOWA WOLA -:- SIARKA TARNOBRZEG
  WARTA POZNAŃ -:- OLIMPIA ZAMBRÓW