Stracone dwa punkty…(zdjęcia, wideo)

Mecz 9. kolejki w II lidze, w którym Gryf Wejherowo podejmował na własnym boisku Olimpię Zambrów, zakończył się wynikiem 2:2 (do przerwy 0:1). Obie bramki dla gospodarzy zdobył Krzysztof Wicki. Przyjezdni wyrównali już w doliczonym czasie gry za sprawą wprowadzonego po przerwie Patryka Szymańskiego. Z kolei pierwszy raz na boisku w tej rundzie zobaczyliśmy kapitana żółto-czarnych Macieja Szymańskiego, którego trener Kotwica wprowadził pod koniec spotkania.

TUTAJ mogą obejrzeć Państwo zdjęcia z tego meczu autorstwa klubowego fotografa, Daniela Kunikowskiego. A poniżej materiały medialne:

Nadmorski24.pl: Gryf Wejherowo: Kolejny mecz bez zwycięstwa (zdjęcia)

GWE24.pl: Gryf zremisował. Sędziowie wypaczyli wynik (zdjęcia)

Telewizja TTM: Gryf wciąż bez zwycięstwa

Gryf Wejherowo 2-2 Olimpia Zambrów 2:2 (0:1)
Bramki: 64′, 76′ K.Wicki (dwie) – 11′ K.Zapolnik, 90’+ P.Szymański

GRYF: F.Wichman – S.Kowalski, P.Kostuch, P.Szur, M.Dampc (73′ F.Sosnowski) – M.Osłowski, J.Wicon, P.Kołc (74′ M.Skwiercz), M.Kuzimski (83′ M.Szymański), G.Gicewicz – K.Wicki.

Olimpia: P.Czapliński – M.Gogol, T.Porębski, A.Mroczkowski, W.Dziemidowicz – M.Hryszko (69′ P.Szymański), M.Kuczałek, Ł.Grzybowski, K.Zapolnik, D.Lemanek (81′ P.Murawski) – M.Twardowski.

sędzia: Sylwester Rasmus