Sponsor techniczny otworzył oficjalny sklep kibica

Jak dobrze wiadomo, od połowy lipca bieżącego roku firma Macron jest oficjalnym partnerem technicznym WKS-u. Umowa została podpisana na okres 3 lat a to oznacza to, że Klub będzie świętował 100-lecie swojego istnienia we współpracy właśnie z tą renomowaną marką.

Macron, to włoskie przedsiębiorstwo odzieżowe, które swoją siedzibę mieści w Crespellano. Na czele firmy stoi Franceso Bormioli. Macron jest sponsorem technicznym (producentem strojów), zwłaszcza w piłce nożnej. W tym sporcie jest obecny od 2001 roku i od tego czasu sponsoruje m.in. włoską Bolonię, klub z Seria A. Do dnia dzisiejszego firma ubrała około 300 zespołów, zarówno kluby, jak i reprezentacje, w 40 krajach i w 8 różnych dyscyplinach sportu. Macron nie jest obcą marką dla polskich zespołów, od sezonu 2018/2019 jest dostawcą sprzętu piłkarskiego dla Lecha Poznań, który zaufał firmie na pięć sezonów.

Nowy partner techniczny Gryfa Wejherowo – reprezentowany przez Tomasza Żukowskiego jest autoryzowanym i bezpośrednim dealerem globalnej marki Macron. Renomowana firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie dystrybucji odzieży, sprzętu sportowego oraz tematycznych gadżetów.

Jako www.hitgol.pl staramy się spełniać wszystkie wymagania klubów w zakresie sprzętu piłkarskiego. Współpraca z Gryfem Wejherowo to dla nas duże wyróżnienie oraz ogromna frajda. Najważniejszy jest jednak fakt, że pracujemy z fajnymi i zaangażowanymi ludźmi, którzy na co dzień dbają o swój klub. To początek trzyletniej współpracy i jestem przekonany, że dla obu stron będzie to ciekawa przygoda – powiedział Tomasz Żukowski.

Istotnym elementem współpracy jest również stworzenie nowej oferty dla żółto-czarnych kibiców, którzy mogą liczyć na wiele ciekawych propozycji, które podkreślą ich przywiązanie do barw najstarszego klubu piłkarskiego na Pomorzu.

Ta współpraca przyniesie również ciekawe propozycje dla kibiców Gryfa Wejherowo – będziemy informować o nich na bieżąco. Chcemy być częścią społeczności, która wspiera wejherowski klub – dodał dyrektor zarządzający sklepu piłkarskiego Hitgol – Tomasz Żukowski.

W miniony piątek nastąpił kolejny etap współpracy – powstanie oficjalnego sklepu internetowego z gadżetami Klubu ze Wzgórza Wolności.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzin witryny sklepu TUTAJ!