Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2018/2019

Wejherowscy drugoligowcy przygotowania rozpoczęli w miniony poniedziałek – na obiektach gdańskiego AWFiS-u zostały przeprowadzone badania wydolnościowo-wytrzymałościowe. Pierwszy tydzień zawodnicy spędzą na boisko w Redzie Rekowo oraz na siłowni w wejherowskim „Elektryku” a od 2-ego do 6-ego lipca w Luzinie odbędą obóz dochodzeniowy.

W trakcie okresu przygotowawczego drużyna rozegra jedynie trzy mecze kontrolne, gdyż rozgrywki II ligi rozpoczną się bardzo wcześnie, bo już w weekend 21/22 lipca:

  • 07.07 (sobota) – rywal do ustalenia,
  • 11.07 (środa) – Olimpia Grudziądz,
  • 14.07 (sobota) – Radunia Stężyca (stadion w Stężycy; godzina 11:00).

Na pierwszych treningach stawili się zawodnicy, którzy do tej pory reprezentowali żółto-czarne barwy, z wyjątkiem osób, które zmieniły już barwy klubowe, tj. Wojowski, Sobociński, Nadolski, Okuniewicz, Maciejewski.

Dodatkowo testowani są Szymon Więckowicz (Arka Gdynia), Błażej Niciński (ostatnio bez klubu), Adrian Machol (Lechia Gdańsk), Paweł Ewartowski, Miłosz Olejniczak (obaj Motor Lubawa), Oskar Sikorski (Arka Gdynia), Jan Paczyński (Sokół Kleczew) oraz Mateusz Wodziński.

 

 

Informujemy, że drugoligowa drużyna WKS „Gryf” Wejherowo jest dotowana z Urzędu Miasta Wejherowa w ramach promocji Miasta.