Ruchy kadrowe z klubu

Grzegorz Gicewicz powrócił w swoje rodzinne strony i został zawodnikiem Gavii Choszczno (klasa okręgowa, grupa: Szczecin – południe). Grzegorz był zawodnikiem Gryfa 2011-2013 oraz 2014-2015. W tym czasie rozegrał 138 oficjalnych spotkań w żółto-czarnym trykocie i zdobył 30 bramek.

Michał Skwiercz w chwili obecnej jest bez klubu. Dla WKS-u grał w latach 2012-2015 i wystąpił w 108 meczach, w których ustrzelił 9 goli.

Maciej Osłowski powrócił do piłki nożnej halowej i zasilił szeregi sekcji futsalowej AZS-u UG Gdańsk. Dodatkowo prowadzi swój autorski projekt – Akademia Piłkarska „Banino”. Maciej był zawodnikiem Gryfa od połowy 2013 roku do końca 2015 roku. Jego bilans to 66 spotkań i 8 bramek.

Jacek Kusiak nie wznowił treningów i prawdopodobnie jego kariera piłkarska zeszła na dalszy plan. W Gryfie meldował się dwukrotnie, rozgrywając łącznie dwie niepełne rundy – 19 spotkań, 4 bramki.

Z kolei Jakub Giec, który został wypożyczony na pół roku do Cartusii Kartuzy, przybył na Wzgórze przed początkiem obecnego sezonu. Na boisku zameldował się 9 razy.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za wsparcie i poświęcenie na rzecz WKS-u oraz życzymy sukcesów na dalszej drodze sportowej, jak i prywatnej!