Rocznik 2003 nadal w natarciu!

Podopieczni trenerów Wojciecha Waśka i Marcina Funk, po zwycięstwie w turnieju Gedania Cup 2016, tym razem ponownie zajęli 1. miejsce w turnieju halowym przeprowadzonym przez Wejherowską Akademię Piłki Nożnej „Błękitni” dla rocznika 2003. Dodatkowo najlepszym strzelcem Ligi Mistrzów został Jakub Kreft.

 

GRUPA „A”:

Gryf Wejherowo II – Maks Zakrzewski, Artur Maciejewski, Michał Wiśniewski, Łukasz Stolz, Szymon Baranowski, Dawid Kwidziński, Hubert Kozłowski, Kacper Stolc, Szymon Nurczyński, Kuba Potrykus

WYNIKI MECZÓW:
Gryf Wejherowo II – Bałtyk Gdynia 0:0
Arka Gdynia I – Gryf Wejherowo II 0:1 (Kuba Potrykus)
Gryf Wejherowo II – ProFan Gościcino 4:0 (Łukasz Stolz, MIchał Wiśniewski, Szymon Baranowski, Dawid Kwidziński)
UKS Bruskowo Wielkie – Gryf Wejherowo II 1:2 (Paweł Adamski – bramka samobójcza, Dawid Kwidziński)
Gryf Wejherowo II – GOSRIT Luzino 3:0 (Szymon Nurczyński 2, Kacper Stolc)

TABELA GRUPY „A”:

1. GRYF WEJHEROWO II 13 pkt. 10:1 LIGA MISTRZÓW
2. ARKA GDYNIA I 12 pkt. 10:2 LIGA MISTRZÓW
3. BAŁTYK GDYNIA 7 pkt. 4:4 LIGA EUROPY
4. GOSRIT LUZINO 5 pkt. 2:5 LIGA EUROPY
5. PROFAN GOŚCICINO 4 pkt. 3:13 EKSTRAKLASA
6. BRUSKOWO WIELKIE 1 pkt. 2:6 EKSTRAKLASA

 

GRUPA „B”:

Gryf Wejherowo I – Sebastian Flis, Oli Kątny, Bartek Ustrowski, Mikołaj Formella, Kuba Kwidziński, Nikodem Sroka, Patryk Baranowski, Marcin Jeżowski, Kuba Kreft (Trenerzy: Wojtek Wasiek, Marcin Funk)

WYNIKI MECZÓW:

Gryf Wejherowo I – Suchary Suchy Las 0:1 (Kuba Uzar)
Gryf Wejherowo I – Arka Gdynia II 3:0 (Kuba Kwidziński, Nikodem Sroka, Kuba Kreft)
Gryf Wejherowo I – GAP Dąbrowa 0:0
Gryf Wejherowo I – Orlik Łęczyce 5:0 (Marcin Jeżowski 3, Nikodem Sroka, Kuba Kreft)
Gryf Wejherowo I – Olimpia Elbląg II 4:1 (Kuba Kreft 2, Nikodem Sroka 2 – Norbert Berdyczko)

TABELA GRUPY „B”:

1. SUCHARY SUCHY LAS 10 pkt. 8:4 LIGA MISTRZÓW
2. GRYF WEJHEROWO I 10 pkt. 12:2 LIGA MISTRZÓW
3. ORLIK ŁĘCZYCE 6 pkt. 3:7 LIGA EUROPY
4. ARKA GDYNIA II 5 pkt. 2:5 LIGA EUROPY
5. GAP DĄBROWA 4 pkt. 3:3 EKSTRAKLASA
6. OLIMPIA ELBLĄG II 4 pkt. 5:10 EKSTRAKLASA

 

FAZA FINAŁOWA – LIGA MISTRZÓW:

– Sobota 30.01.2016:
Gryf Wejherowo II – Arka Gdynia I 1:0
Suchary Suchy Las – Gryf Wejherowo I 1:0
Olimpia Elbląg I – UKS Jedynka Reda 2:0

– Niedziela 31.01.2016:
Gryf Wejherowo II – Suchary Suchy Las 0:1 (Kuba Uzar)
Gryf Wejherowo I – UKS Jedynka Reda 1:0 (Kuba Kreft)
Gryf Wejherowo II – Olimpia Elbląg I 0:1 (Kuba Szpakowski)
Arka Gdynia I – Gryf Wejherowo I 0:0
Gryf Wejherowo II – UKS Jedynka Reda 0:1 (Daniel Bralczyk)
Gryf Wejherowo I – Olimpia Elbląg I 3:1 (Mikołaj Formella, Kuba Kreft, Patryk Baranowski – Krzysztof Płaza)
Gryf Wejherowo I – Gryf Wejherowo II 2:0 (Kuba Kwidziński, Kuba Kreft)
TABELA LIGI MISTRZÓW:

1. GRYF WEJHEROWO I 10 pkt. 6:2
2. OLIMPIA ELBLĄG I 9 pkt. 5:5
3. UKS JEDYNKA REDA 9 pkt. 4:4
4. ARKA GDYNIA I 7 pkt. 4:2
5. SUCHARY SUCHY LAS 6 pkt. 3:5
6. GRYF WEJHEROWO II 3 pkt. 1:5

NAJLEPSZY STRZELEC LIGI MISTRZÓW:
Kuba Kreft 7 bramek (Gryf Wejherowo I)

NAJLEPSZY BRAMKARZ LIGI MISTRZÓW:
Dawid Spychalski (Olimpia Elbląg I)

NAJLEPSZY ZAWODNIK LIGI MISTRZÓW:
Adrian Łyszkiewicz – Duest (Arka Gdynia I)

NAJLEPSI ZAWODNICY:
Dominik Winiecki (Suchary Suchy Las)
Kuba Kwidziński (Gryf Wejherowo I)
Szymon Nurczyński (Gryf Wejherowo II)
Krzysiu Niedźwiecki (Arka Gdynia I)
Dawid Król (UKS Jedynka Reda)
Kuba Szpakowski (Olimpia Elbląg I)