Remis jak porażka…utrzymanie praktycznie niemożliwe (foto)

W meczu ostatniej szansy nie udało się niestety gryfitom odnieść zwycięstwa nad Stalą Stalowa Wola. Mimo prowadzenia gry, przewagi w środku pola i jak zawsze ambicji i zawziętości, dopisują do swojego konta jedynie punkt, przez co szanse na utrzymanie w II lidze stopniały do paru procent. Niespodziewanie swoje spotkanie w Radomiu wygrała Olimpia, którą w ogólnym rozrachunku WKS musiałby wyprzedzić i do której traci w tej chwili osiem „oczek” (Stal Stalowa Wola w ostatniej kolejce „dopisze sobie” jeszcze trzy punkty za walkower). Zostały już jedynie trzy spotkania, które żółto-czarni musieliby wygrać i liczyć na trzy porażki zambrowian.

Nie pomogło w tym meczu również przeczucie trenerskie, gdzie wprowadzony w drugiej połowie meczu Piotr Okuniewicz, w swoim ósmym występie, w końcu zdobył (bardzo ładną z resztą) pierwszą bramkę dla wejherowian. Asystował mu Przemysław Mońka. Jednak w ostatnich minutach spotkania, nieporadność bloku defensywnego Gryfa i zamieszanie w polu karnym wykorzystał Bartosiak, który silnym strzałem z około dwunastu metrów wyrwał dwa punkty gospodarzom.

Do meczowego składu nie załapał się Adrian Klimczak (pauza za nadmiar żółtych kartek) oraz Kamil Jakubowski.

W TYM MIEJSCU obejrzą Państwo zdjęcia z tego spotkania dzięki uprzejmości portalowi Nadmorski24.pl

 

Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola 1:1 (0:0)
Bramki: 58′ P.Okuniewicz – 89′ B.Bartosiak
GRYF: W.Ferra – P.Brzuzy, T.Lewandowski, K.Wicki, M.Dampc – P.Mońka, Ł.Nadolski, J.Wicon, P.Kołc, D.Tomczak (87′ M.Koziara) – M.Kuzimski (56′ P.Okuniewicz)

Rezerwowi: D.Leleń, P.Szur, F.Sosnowski, P.Łysiak, P.Czychowski

 

Stal: T.Wietecha – M.Mistrzyk, G.Wawrzyński, M.Bogacz, M.Kowalski – D.Przezak (74′ K.Wrona), M.Kantor, P.Stelmach (75′ K.Kołodziej), P.Giel (66′ P.Oziębała), B.Bartosiak – T.Płonka