Przedsezonowe zdjęcia, prezentacja nowych trykotów

Dzisiaj o godzinie 10:00 miała miejsce przedsezonowa sesja fotograficzna seniorskiego zespołu Gryfa.

Najpierw pan Tomasz Smuga (Dziennik Bałtycki) wykonał zdjęcie pełnej kadry na tle trybuny głównej, a później każdy zawodnik został sfotografowany na nowej ściance do wywiadów.

Sztab szkoleniowy oraz zawodnicy odpowiedzieli jeszcze na parę pytań dziennikarzy z Twojej Telewizji Morskiej, która po zakończeniu sesji nagrała zapowiedź nowego II-ligowego sezonu.

Sponsor techniczny wejherowskiego Klubu pozostaje bez zmian. Firma Masita zaproponowała za to nowy krój koszulek ligowych, które powstały metodą sublimacji, tj. wszystkie herby, loga itp. są „wtopione” w materiał, a nie jak było to do tej pory, gdy koszulki były oklejane.

Na froncie koszulki znajduje się herby: Miasta Wejherowa, Powiatu Wejherowskiego oraz klubowy. Pod nimi znajdują się loga firm WP – Waga oraz Northpol. Rękawki są przyozdobione logami firm Konkol i Achilles oraz logotypem 2 ligi a tył koszulki nad numerem zdobi napis WEJHEROWO a pod numerem logo firmy San-Tech.

Na ostatnim zdjęciu poniżej możemy dostrzec nowego zawodnika, który od paru tygodni trenuje wraz z seniorami pod okiem Adama Dudy. Jest to młody golkiper Robert Wika, urodzony 14 lipca 2000 roku w Wejherowie.

Wszystkie zdjęcia dostępne są na oficjalnym profilu Klubu na portalu Facebook – TUTAJ ! KLIKNIJ !