Porażka w pierwszym sparingu

W pierwszym zimowym test-meczu gryfici ulegli zajmującej przedostatnie miejsce w III-ligowej tabeli (grupa pomorsko-zachodniopomorska) Cartusii Kartuzy 0:1. Bramkę dla gospodarzy w 65. minucie zdobył Ryszard Dawidowski.

Cartusia Kartuzy – Gryf Wejherowo 1:0 (0:0)

Bramka: 65′ R.Dawidowski

Cartusia Kartuzy: Michał Jajkowski (46 Artur Babiński) – Patryk Breza (46 Bartłomiej Nałęcz), Robert Zbrzyzny, Patryk Bejrowski, zawodnik testowany (46 Ryszard Dawidowski) – zawodnik testowany (46 Jakub Leszkiewicz), Marcin Adamkiewicz, Patryk Sidor (46 Rafał Pietrewicz), Adam Skierkowski (46 Rafał Bujnowski), zawodnik testowany (46 Szymon Wenta) – Łukasz Miłosz (46 Pawło Konczuk).

Gryf Wejherowo: (I połowa) Wiesław Ferra – Paweł Brzuzy, Krzysztof Wicki, Łukasz Nadolski, Adrian Klimczak – Kamil Jakubowski, Filip Sosnowski, Piotr Kołc, zawodnik testowany – Mateusz Kuzimski, Piotr Okuniewicz.

(II połowa) Filip Wichman – Jakub Bartlewski, Sebastian Kowalski, Przemysław Szur, Maciej Dampc – Kamil Jakubowski, zawodnik testowany, Maciej Koziara, Adrian Klimczak – Michał Fierka, Kamil Wojciechowski.