Pomóżmy wspólnie Kasi już w tą sobotę! Potrzebny zgodny dawca szpiku!

Katarzyna Papka, która skończyła dwa dni temu 27 lat, mieszka obecnie w Sierakowicach, ale pochodzi z powiatu wejherowskiego.

Jakiś czas temu została dumną mamą, jednak w trakcie ciąży dowiedziała się, że w jej ciele pojawił się złośliwy nowotwór. Kasia potrzebuje przeszczepu szpiku – jednak ciężko o zgodnego dawcę, dlatego zachęcamy wszystkich do pojawienia się m.in. 20 maja w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Wejherowie (ul. Bukowa 1) w godzinach 10:00-16:00, aby zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców DKMS. To nic nie kosztuje, a trwa zaledwie parę minut!

Adres do wydarzenia na portalu Facebook TUTAJ!

Media o całym wydarzeniu:

Fakty.tvn24.pl: W ciąży zdiagnozowano u niej raka. Czeka na przeszczep, by móc wrócić do synka KLIKNIJ !

Nadmorski24.pl: Szukają dawcy szpiku, by mogła wrócić do syna KLIKNIJ !

Kartuzy.info: W marcu została mamą, teraz walczy o życie. Pomóż Kasi pokonać raka – zostań dawcą KLIKNIJ !

 

„Cześć, mam na imię Kasia. Mam 27 lat, cudownego męża Andrzeja i synka Tymka. Uwielbiam sport, czytanie książek, skończyłam farmację, która od zawsze mnie pasjonowała.

Wszystko układało się niemal idealnie do czasu, gdy usłyszałam diagnozę, która przewróciła moje życie do góry nogami. W 7 miesiącu ciąży dowiedziałam się, że mam nowotwór złośliwy – chłoniak limfoblastyczny. Na szczęście Tymek urodził się zdrowy i to daje mi siłę do walki. Nie chce się poddawać i się nie poddam – mam wokół siebie bliskich i przyjaciół, którzy dają mi siłę. Mam teraz wszystko czego potrzeba, a do szczęścia brakuje mi tylko jednego – zgodnego Dawcy!

Ty również możesz pomóc Kasi rejestrując się jako potencjalny Dawca krwiotwórczych komórek macierzystych. Podaruj jej i innym potrzebującym szansę na życie, które tak bardzo kochają!”

Akcja rejestracji odbędzie się:

Data: 20.05.2017
Godzina: 10:00-16:00
Miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Adres: Bukowa 1, Wejherowo

Data: 20.05.2017
Godzina: 14:00-20:00
Miejsce: Przebojowa Majówka
Adres: Amfiteatr Stężyca

Data: 21.05.2017
Godzina: 09:00-16:00
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 (koło Straży Pożarnej)
Adres: 3 Maja 14, Kartuzy

Data: 21.05.2017
Godzina: 10:00-16:00
Miejsce: Zespół Szkół w Miechucinie
Adres: Szkolna 1, Miechucino