Piotr Rzepka ponownie trenerem Gryfa!

W sobotnie popołudnie poznaliśmy nowego (-starego) szkoleniowca wejherowskiej drużyny, którym po roku ponownie został Piotr Rzepka.

W związku z brakiem licencji UEFA Pro dla dotychczasowego trenera, Jarosława Kotasa, WKS musiał zgłosić innego szkoleniowca na nadchodzący sezon. Został nim Piotr Rzepka, który już wcześniej prowadził wejherowski zespół.

55-latek był trenerem Gryfa od października 2015 roku do czerwca 2016 roku. Wówczas żółto-czarni zajęli przedostatnie miejsce w II lidze. Rzepka jako piłkarz występował m.in. w Gwardii Koszalin, Bałtyku i Arce Gdynia, oba gdyńskie zespoły prowadził też jako trener. 7 raz wystąpił w reprezentacji Polski.

W poprzednich rozgrywkach 55-letni trener prowadził Olimpię Zambrów. W marcu Rzepka przestał być trenerem Olimpii.

  • Już od jakiegoś czasu byłem w kontakcie z działaczami Gryfa i postanowiłem wrócić do Wejherowa – mówi gwe24.pl Piotr Rzepka. – Runda wiosenna zespołu trenera Kotasa była naprawdę udana i zamierzam raczej postawić na kontynuację, chcę aby cechą moich zawodników było zaangażowanie.
  • Z Jarkiem (Kotasem) znamy się od trzydziestu lat, graliśmy razem, wówczas umieliśmy się na boisku uzupełniać i wierzę, że tak samo będzie i tym razem. – powiedział Rzepka o Jarosławie Kotasie, który będzie pełnił funkcję jego asystenta.

/ GWE24.pl