Nowy sztab szkoleniowy Gryfa ! (wywiad/wideo)

W dniu dzisiejszym poznaliśmy nowego trenera II ligowego WKS-u . Został nim Piotr Rzepka, któremu asystować będzie Arkadiusz Gaffka.

 

Piotr Rzepka, urodzony 13 września 1961 roku w Koszalinie, w czasach zawodniczych występował jako pomocnik i reprezentował barwy m.in. Gwardii Koszalin, Bałtyku Gdynia, SC Bastia, AC Ajaccio, Arki Gdynia czy Wisły Tczew. Zaliczył również 7 występów w kadrze Reprezentacji Polski, w których zdobył jedną bramkę. Na ławce trenerskiej zaczynał w 2003 roku w Kaszubach Połchowo, a już w latach 2006-08 był trenerem GKS Jastrzębie, z którym po 17 latach powrócił do II ligi. W późniejszym czasie prowadził jeszcze Odrę Opole, Bałtyk Gdynia, GKS Bogdankę, Arkę Gdynia a ostatnio Kotwicę Kołobrzeg.

 

Na swojego asystenta mianował Arkadiusza Gaffkę, który urodził się w Lęborku 16 marca 1976 roku. W czasach Młodej Ekstraklasy w Arce Gdynia był on asystentem trenera Dziubińskiego.

 

Trenerzy na wejherowskiej ławce zadebiutują meczem z Puszczą Niepołomice na wyjeździe. Start spotkania o godzinie 15:00 w najbliższą sobotę.

 

W TYM MIEJSCU przeczytacie Państwo krótki wywiad, którego udzielił nowy trener portalowi GWE24.PL

Z kolei TUTAJ krótki materiał Telewizji TTM o nowym szkoleniowcu Gryfa.