Nawiązanie współpracy z FitMed – kompleksowa opieka zawodników

Już od najbliższego meczu zawodnicy drugoligowi zostaną otoczeni pełną opieką medyczną, bowiem doszło do nawiązania współpracy z Przychodnią FitMed, która znajduje się na parterze budynku Wejher Park (pod siłownią Tiger Gym) przy ul. I Brygady Pancernej Wojska Polskiego nr 10 w Wejherowie i została otwarta we wrześniu 2015 roku.

Przychodnia oferuje całą gamę zabiegów: od fizyko-, kinezy- i hydroterapii, przez masaże, kinesiotaping, terapię manualną, po indywidualne/grupowe ćwiczenie ruchowe oraz porady dietetyczne włącznie. Nad jakością wykonywanych zabiegów i zdrowiem pacjentów/klientów czuwa młody zespół fizjoterapeutów, pod okiem kierownik zespołu, pani Karoliny Okoń, który nie poprzestaje na codziennej pracy, a ciągle się kształci i zdobywa dodatkową wiedzę z szerokiego zakresu medycznego. Pieczę nad całym zakładem sprawuje właściciel, pan Jacek Bejrowski.

Wstępna umowa ma obowiązywać do końca przyszłego sezonu, tj. do czerwca 2019 roku.

 

Więcej informacji o samej placówce mogą przeczytać Państwo na stronie www FitMed-u TUTAJ oraz na profilu społecznościowym na portalu Facebook TUTAJ.

 

Na poniższym zdjęciu wraz z wiceprezesem Sylwestrem Maszotą znajduje się, menadżer Przychodni, pani Beata Rydzkowska oraz fizjoterapeuta, pan Marcin Kaszyński, który w pierwszej kolejności będzie odpowiedzialny za zdrowie wejherowskich zawodników – przynajmniej raz w tygodniu podczas treningu oraz przed, w trakcie i po każdym ligowym spotkaniu, domowym oraz wyjazdowym. Oprócz samej stricte rehabilitacji, zawodnicy będą sprawdzani pod kątem prawidłowych wzorców ruchowych oraz testów wydolnościowych. Dodatkowo wdrażane będzie postępowanie przeciw kontuzjom a gracze, którzy ulegną poważniejszym obrażeniom zostaną skierowani do Przychodni, gdzie cały zespół będzie układał i wdrażał kompleksowy plan działania, mający na celu przywrócenie do pełnej sprawności.