LechStarter Projekt – Inspirownia dla Wejherowa. GŁOSUJEMY !

Fundacja Pomysłodalnia zaprasza do udziału w wyjątkowym projekcie społecznym, który połączony jest z LechStarterem, czyli programem zmieniającym oblicza polskich miast (to już trzecia edycja). Jak widnieje informacja na głównej stronie programu : „Dzięki niemu, wizje najbliższej okolicy mogą stać się rzeczywistością. Każdy zgłoszony projekt to szansa na realizację inicjatyw dla Twojej najbliższej okolicy i jej mieszkańców.”

A jest o co walczyć, bo nagroda jest niebagatelna, bowiem aż 100 tysięcy złotych na cel kulturalny i artystyczny dla Wejherowa!

Więcej informacji o całej akcji Lecha oraz o projekcie dedykowanym dla Wejherowa można przeczytać na oficjalnej stronie TUTAJ. Również tam można oddać głos popierający grant dla naszego miasta.

Głosy można oddawać codziennie, ale tylko przez osoby dorosłe (via e-mail oraz via Facebook_.

Jednak najbardziej dokładny opis znajdą Państwo W TYM MIEJSCU.

Z kolei TUTAJ filmiki zachęcające do głosowania, w których biorą udział, a jakże, osoby związane z Wejherowem! Już niedługo pojawi się wideo z żółto-czarnymi piłkarzami!

Otwieramy strony, dowiadujemy się więcej i działamy! Pamiętajcie – codziennie aż do 17 maja można (powinno się!) oddawać głosy!

Zjednoczmy po raz kolejny całe żółto-czarne i sportowe społeczeństwo grodu Wejhera!