Kolejny domowy remis (skrót)

Wejherowianie po raz kolejny z wyżej notowanym zespołem notują remis na własnym stadionie. Tym razem z Siarką Tarnobrzeg 2:2.

Wynik spotkania otworzył potężnym uderzeniem z rzutu wolnego ze środkowej okolicy boiska Księżniakiewicz. Po niespełna 10 minutach do remisu doprowadził również kapitalnym strzałem pod poprzeczkę młody Mikołaj Gabor. Jednak emocji w tej połowie nie brakowało, bowiem w 32. minucie na prowadzenie przyjezdnych wyprowadził Broź, po pechowej interwencji Reglińskiego. W drugiej odsłonie meczu mimo licznych sytuacji ze strony Gryfa, udało się wykorzystać tylko jedną. Po zgraniu Piotra Okuniewicza, wynik meczu ustalił strzałem z około dziesięciu metrów Krzysztof Wicki.

Za tydzień wejherowianie zmierzą się w Katowicach z Rozwojem. Początek spotkania w sobotę o godzinie 15:00.

Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg 2:2 (1:2)

Bramki: 25′ M.Gabor, 65′ K.Wicki – 18′ J.Księżniakiewicz, 32′ M.Broź

GRYF: 1. Dawid Leleń – 16. Radosław Regliński, 9. Krzysztof Wicki, 21. Marcin Banaszak (46, 3. Przemysław Kamiński), 11. Mateusz Goerke – 17. Mikołaj Gabor, 4. Łukasz Nadolski, 8. Michał Trąbka, 10. Jacek Wicon, 22. Piotr Okuniewicz – 20. Hieronim Gierszewski

Siarka: 1. Karol Dybowski – 13. Jan Grzesik, 3. Dawid Kubowicz, 18. Jakub Księżniakiewicz, 2. Piotr Witasik, 6. Michał Dawidowicz (62, 19. Dawid Witkowski) – 8. Mateusz Janeczko (73, 7. Konrad Zaradny), 20. Grzegorz Płatek, 16. Mateusz Czyżycki, 11. Mateusz Broź (68, 17. Kamil Radulj) – 15. Patryk Mikita (56, 9. Krzysztof Ropski)