Kolejne drugoligowe zaległości już jutro

Pięć zaległych spotkań w II lidze odbędzie się jutro.

Do Elbląga przyjedzie MKS Kluczbork, dla którego będzie to „tydzień prawdy”. Jeśli uda im się wygrać, wyjdą ze strefy spadkowej, a w niedzielę zagrają kolejny mecz wyjazdowy z walczącym również o utrzymanie Gryfem.

Błękitni, którzy przełamali ostatnio passę czterech porażek z rzędu, zagrają na własnym obiekcie z ŁKS-em, który w przypadku zwycięstwa może doskoczyć do drugiej w tabeli Warty na odległość jednego punktu.

W Tarnobrzegu, Siarka podejmie Rozwój Katowice. Obie ekipy dzieli w tabeli pięć „oczek” i obie wygrały swoje ostatnie spotkania.

O przedłużenie nadziei na pozostanie w II lidze zagra Legionovia z Garbarnią. Jeśli nie wygrają tego spotkania to dołączą do zdegradowanej Gwardii, a na pewno nie będzie łatwo, gdyż zespół z Krakowa wygrał ostatnio swój szósty kolejny mecz ligowy.

W ostatnim spotkaniu zagrają dwa GKS-y, ten z Bełchatowa podejmie lidera z Jastrzębia-Zdroju, który niespodziewanie przyjedzie po trzech kolejnych porażkach. GKS 1962 ma już tylko punkt przewagi nad Wartą, ale za to jeszcze dwa zaległe spotkania do rozegrania (jutrzejsze oraz za tydzień z Siarką).

 

Kolejka 21:
Olimpia Elbląg – MKS Kluczbork     godz. 17:00

Kolejka 22:
Błękitni Stargard – ŁKS Łódź     godz. 17:00
Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg     godz. 17:00
Legionovia Legionowo – Garbarnia Kraków     godz. 17:30
GKS Bełchatów – GKS 1962 Jastrzębie     godz. 19:00