Kolejna pechowa porażka w końcówce spotkania (zdjęcia)

Niestety wejherowianie przegrali drugi mecz z rzędu na wyjeździe w ostatnich minutach spotkania. Jako pierwsi wyszli na prowadzenie w drugiej połowie, kiedy to Chwastek zagrał precyzyjnie do Marczaka a ten dopełnił formalności. Jednak na to trafienie gospodarze odpowiedzieli dwukrotnie: najpierw kapitalnym uderzeniem popisał się Bajat a następnie z rzutu karnego wynik ustalił Wójcik.

Warto zaznaczyć, że z powodu problemów zdrowotnych i pauzy za żółte kartki, kadra WKS-u była okrojona w tym spotkaniu aż (!!) do 14 zawodników.

Oba zespoły wymieniły się pozycjami w tabeli: Legionovia awansowała na 8. pozycję a Gryf spadł na 9.

W TYM MIEJSCU do obejrzenia zdjęcia z tego spotkania dzięki oficjalnemu profilowi Legionovii na portalu Facebook.

Już za tydzień wejherowianie podejmą drużynę ROW-u 1964 Rybnik. Początek spotkania w sobotę, 13-ego maja, o godzinie 17:00.

Legionovia Legionowo – Gryf Wejherowo 2:1 (0:0)

Bramki: 81′ A.Bajat, 88′ K.Wójcik (rzut karny) – 69′ M.Marczak

Legionovia: (skład wyjściowy) 33. Adam Wilk – 16. Mikołaj Grzelak, 27. Marek Krotofil, 4. Aleksandar Bajat, 2. Krystian Miś – 77. Mateusz Żebrowski, 14. Patryk Koziara, 19. Krystian Wójcik, 10. Mateusz Kwiatkowski, 7. Paweł Garyga – 9. Daniel Kraska

GRYF: (skład wyjściowy) 12. Wiesław Ferra – 13. Paweł Brzuzy, 15. Piotr Kołc, 3. Przemysław Kamiński, 17. Maciej Dampc – 20. Przemysław Mońka, 4. Łukasz Nadolski, 11. Mateusz Goerke, 10. Jacek Wicon, 8. Robert Chwastek – 9. Michał Marczak

Rezrwowi: D.Leleń, D.Tomczak, P.Czerwiński