Poprzedni mecz:

brak danych

Następny mecz:

brak danych

Kadra





Górny rząd od lewej
: Patryk Miler, Adrian Roppel, Adrian Kochanek, Sebastian Kowalski, Przemysław Kostuch, Michał Twardowski, Rafał Siemaszko, Błażej Miszka, Patryk Osowski

Rząd środkowy: Prezes Rafał Szlas, Maciej Osłowski, Mateusz Dąbrowski, Krzysztof Rzepa, Maciej Szlaga, Wiesław Ferra, Jacek Kusiak, Paweł Brzuzy, Maciej Stefanowicz, kierownik Zbigniew Hallmann

Dolny rząd od lewej: Michał Skwiercz, Piotr Kołc, Jarosław Felisiak, trener Grzegorz Niciński, asystent trenera Adam Duda, dyrektor sportowy Wiesław Renusz, Łukasz Pietroń, Maciej Szymański, Łukasz Krzemiński

 

Bramkarze:
Wiesław Ferra
Maciej Szlaga

Obrońcy:
Przemysław Kostuch
Adrian Kochanek
Michał Skwiercz
Błażej Miszka
Maciej Osłowski
Sebastian Kowalski
Jarosław Felisiak

Pomocnicy:
Piotr Kołc
Maciej Szymański
Łukasz Krzemiński
Mateusz Dąbrowski
Paweł Brzuzy
Adrian Roppel 
Patryk Osowski
Krzysztof Rzepa
Maciej Stefanowicz
Łukasz Pietroń


Napastnicy:
Rafał Siemaszko
Michał Twardowski
Patryk Miler

Trener: Grzegorz Niciński
II Trener: Adam Duda
Prezes: Rafał Szlas
Wiceprezes: Dariusz Mikołajczak
Dyrektor sportowy: Wiesław Renusz 
Dyrektor ds. marketingu: Dariusz Konkol
Trener bramkarzy: Adam Duda
Kierownik drużyny: Zbigniew Hallmann
Masażysta: Piotr Jasiński


Wszystkie zdjęcia są własnością portalu www.gryfwejherowo.com.pl. Ropowrzechnianie oraz używanie bez zgody administratora bądz zarządu klubu ZABRONIONA!

Tabela ligowa

Lp. Nazwa drużyny M PKT
1 Chrobry Głogów 25 48
2 Bytovia Bytów 25 45
3 Zagłębie Sosnowiec 25 43
4 Górnik Wałbrzych 25 41
5 Warta Poznań 25 40
6 Rozwój Katowice 25 39
7 Polonia Bytom 25 37
8 Raków Częstochowa 25 35
9 WKS Gryf Orlex Wejherowo 25 33
10 Błękitni Stargard Szczeciński 25 32
11 Ruch Zdzieszowice 25 32
12 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 25 32
13 MKS Kluczbork 25 31
14 Odra Opole 25 31
15 Calisia Kalisz 25 27
16 UKP Zielona Góra 25 25
17 Jarota Jarocin 25 23
18 KS Polkowice 25 17

Awans Awans

Spadek Spadek

Transfery

TRANSFERY:
PRZYCHODZĄ:
- Łukasz Pietroń (Bytovia Bytów)
- Maciej Stefanowicz (Bytovia Bytów)
- Jacek Kusiak (Górnik Łęczna)
- Michał Twardowski (Płomień Ełk)
- Krzysztof Rzepa (Wierzyca Pelplin)
- Patryk Osowski (KS Chwaszczyno)
- Patryk Miler (z zespołu juniorów)
- Adrian Roppel (z zespołu juniorów)
- Jarosław Felisiak

ODCHODZĄ:
- Mateusz Łuczak
- Marcin Warcholak (Stomil Olsztyn)
- Tomasz Bejuk (Kotwica Kołobrzeg)
- Kacper Tułowiecki (Bałtyk Gdynia)
- Grzegorz Gicewicz (Drawa Drawsko Pomorskie)
- Marcin Dettlaff (Bałtyk Gdynia)
- Łukasz Krzemiński (Bałtyk Gdynia)


26 kolejka:
Gryf Wejherowo - Raków Częstochowa
UKP Zielona Góra - Ostrovia Ostrów Wlkp.
MKS Kluczbork - Odra Opole
Polonia Bytom - Warta Poznań
KS Polkowice - Błękitni Stargard 0:3wo.
Chrobry Głogów - Górnik Wałbrzych
Rozwój Katowice-Zagłębie Sosnowiec
Ruch Zdzieszowice - Jarota Jarocin
Calisia Kalisz-Bytovia Bytów


25 kolejka:
Bytovia Bytów-Gryf Wejherowo 3:1
Jarota Jarocin-Calisia Kalisz 3:1
Zagłębie Sosnowiec-Ruch Zdzieszowice 4:2
Górnik Wałbrzych-Rozwój Katowice 0:0
Błękitni Stargard Szcz.-Chrobry Głogów 0:2
Warta Poznań-KS Polkowice 3:0
Odra Opole-Polonia Bytom 1L1
Ostrovia Ostrów Wlkp.-MKS Kluczbork 3:2
Raków Częstochowa-UKP
 Zielona Góra 3:1