Poprzedni mecz:

brak danych

Następny mecz:

brak danych

Kadra



Górny rząd: Maksymilian Kenner, Jakub Rybicki (odszedł), Jacek Wicon (odszedł), Sebastian Kowalski, Krzysztof Wicki, Przemysław Kostuch, Michał Fierka, Maciej Bank (odszedł)
Środkowy rząd: Rafal Szlas (były prezes), Sylwester Ilanz, Krzysztof Rzepa, Wiesław Ferra, Adam Duda, Maciej Osłowski, Szymon Zając (odszedł), Zbigniew Hallmann (kierownik drużyny)
Dolny rząd: Patryk Szlas (kontuzja), Michał Skwiercz, Piotr Kołc, Tomasz Kotwica (trener), Maciej Szymański, Grzegorz Gicewicz, Błażej Miszka (odszedł), Michał Więcek (odszedł)


BRAMKARZE:

Wiesław Ferra

Adam Duda


OBROŃCY:

Przemysław Kostuch

Michał Skwiercz

Maciej Osłowski

Sebastian Kowalski

Michał Wiśniewski

Paweł Brzuzy

Krzysztof Cysewski


POMOCNICY:

Piotr Kołc

Maciej Szymański

Krzysztof Rzepa

Maksymilian Kenner

Grzegorz Gicewicz

Krzysztof Pestilenz

Adrian Roppel

Paweł Czoska


NAPASTNICY:

Krzysztof Wicki

Michał Fierka

Sylwester Ilanz

Patryk Miler


Trener: Tomasz Kotwica
Kierownik drużyny: Zbigniew Hallmann
Masażysta: Piotr Jasiński


Tabela ligowa

Lp. Nazwa drużyny M PKT
1 Gryf Wejherowo 15 28
2 Cartusia Kartuzy 15 28
3 Lechia II Gdańsk 15 27
4 Bałtyk Gdynia 15 27
5 Gwardia Koszalin 15 26
6 Drawa Drawsko Pomorskie 15 26
7 Kaszubia Kościerzyna 15 25
8 Arka II Gdynia 15 24
9 Chemik Police 15 22
10 KS Chwaszczyno 15 22
11 GKS Przodkowo 15 17
12 Pogoń II Szczecin 15 15
13 Astra Ustronie Morskie 15 13
14 Bałtyk Koszalin 15 13
15 GKS Leśnik Manowo 15 11
16 Rasel Dygowo 15 8

Awans Awans

Spadek Spadek

Transfery

Przybyli:

Paweł Brzuzy (Arka Gdynia - wypożyczenie)
Michał Wiśniewski (Stomil II Olsztyn - wypożyczenie)
Krzysztof Pestilenz (juniorzy - rocznik 1997)
Krzysztof Cysewski (Chojniczanka Chojnice - wypożyczenie)
Paweł Czoska (wolny zawodnik)

Odeszli:

Szymon Zając
Błażej Miszka
Maciej Bank
Michał Więcek


SPARINGI 
17.01 - KP Starogard Gdański (Starogard) 1:1
21.01 - Okocimski KS Brzesko (Cetniewo) 2:2
24.01 - Gedania Gdańsk (Cetniewo) 2:2
31.01 - Pogoń Lębork (Lębork) 3:1
07.02 - Concordia Elbląg (Elbląg)
11.02 - GKS 1962 Jastrzębie (Gniewino)
14.02 - Gryf Słupsk (Słupsk)
21.02 - Arka II Gdynia (Gdynia)
28.02 - Arka Gdynia (Gdynia)