D2 Młodzik (r. 2007)

Rozgrywki: Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 oraz Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2

 

Grupa 1:

1. kolejka – PKS Jastarnia – Gryf II Wejherowo 2:4 (0:3)

Bramki: S.Bieńkowski (dwie), A.Żmich, M.Dylak (dwie)

Skład Gryfa: D.Pranszke – P.Madej, K.Erazmus, I.Stenka, K.Osiecki, A.Żmich, S.Bieńkowski, A.Razumienko, F.Kaczykowski oraz J.Białk, O.Rychert, M.Dylak, C.Marzejon, F.Korzeniowski, K.Dawidowski, K.Jamróz, M.Lizewski, S.Janiec

 

2. kolejka – Gryf II Wejherowo     PAUZA

 

3. kolejka – LZS I Bojano – Gryf II Wejherowo 3:6 (1:4)

Bramki: M.Dylak (cztery), S.Bieńkowski, J.Białk

Skład Gryfa: D.Pranszke – I.Stenka, K.Osiecki, M.Dylak, K.Jamróz, J.Krefta, S.Bieńkowski, S.Janiec, F.Kaczykowski oraz P.Madej, K.Erazmus, K.Skwierawski, J.Białk, O.Rychert, A.Żmich, C.Marzejon, F.Korzeniowski, K.Dawidowski

 

4. kolejka – Gryf II Wejherowo – Latarnik Choczewo 6:0 (1:0)

Bramki: M.Dylak (trzy), K.Dawidowski, S.Bieńkowski, K.Skwierawski

Skład Gryfa: D.Pranszke – P.Madej, I.Stenka, M.Dylak, C.Marzejon, K.Jamróz, S.Bieńkowski, S.Janiec, F.Kaczykowski oraz K.Erazmus, K.Skwierawski, J.Białk, O.Rychert, M.Lizewski, F.Korzeniowski, K.Dawidowski, J.Krefta

 

5. kolejka – Zatoka 95 Puck – Gryf II Wejherowo 2:3 (0:3)

Bramki: M.Dylak (dwie), S.Bieńkowski

Skład Gryfa: D.Pranszke – P.Madej, I.Stenka, M.Dylak, C.Marzejon, K.Jamróz, J.Krefta, S.Bieńkowski, S.Janiec oraz K.Erazmus, K.Skwierawski, J.Białk, O.Rychert, A.Żmich, M.Lizewski, F.Korzeniowski, K.Dawidowski, F.Kaczykowski

 

6. kolejka – Gryf II Wejherowo – Korona Żelistrzewo 0:1 (0:1)

Skład Gryfa: D.Pranszke – P.Madej, I.Stenka, K.Osiecki, M.Dylak, C.Marzejon, K.Jamróz, J.Krefta, S.Bieńkowski oraz K.Erazmus, K.Skwierawski, J.Białk, O.Rychert, A.Żmich, F.Korzeniowski, A.Razumienko, S.Janiec, F.Kaczykowski

 

7. kolejka – UKS Jedynka I Reda – Gryf II Wejherowo 13:0 (7:0)

Skład Gryfa: D.Pranszke – P.Madej, I.Stenka, K.Osiecki, M.Dylak, C.Marzejon, K.Jamróz, S.Bieńkowski, S.Janiec oraz K.Erazmus, J.Białk, O.Rychert, A.Żmich, F.Korzeniowski, K.Dawidowski, J.Krefta, A.Razumienko, F.Kaczykowski

 

8. kolejka – Gryf II Wejherowo – Klif Chłapowo 4:2 (3:0)

Bramki: S.Bieńkowski, M.Dylak, C.Marzejon, O.Rychert

Skład Gryfa: D.Pranszke – P.Madej, I.Stenka, M.Dylak, C.Marzejon, K.Jamróz, S.Bieńkowski, S.Janiec, F.Kaczykowski oraz K.Erazmus, K.Skwierawski, J.Białk, O.Rychert, K.Osiecki, A.Żmich, M.Lizewski, J.Krefta, A.Razumienko

 

9. kolejka – Kaszuby Połchowo – Gryf II Wejherowo 2:5 (0:3)

Bramki: S.Bieńkowski (dwie), A.Żmich, M.Dylak (dwie)

Skład Gryfa: D.Pranszke – P.Madej, K.Erazmus, I.Stenka, K.Osiecki, A.Żmich, S.Bieńkowski, A.Razumienko, F.Kaczykowski oraz J.Białk, O.Rychert, M.Dylak, C.Marzejon, F.Korzeniowski, K.Dawidowski, K.Jamróz, M.Lizewski, S.Janiec

 

10. kolejka – Stolem Gniewino – Gryf II Wejherowo 1:3 (1:2)

Bramki: M.Dylak, M.Pruc, J.Stemplewski

Skład Gryfa: B.Dzienisz – P.Madej, I.Stenka, P.Bojke, M.Dylak, K.Jamróz, M.Tarnowski, S.Bieńkowski, S.Błażejewicz oraz K.Skwierawski, K.Osiecki, A.Żmich, C.Marzejon, K.Dawidowski, M.Pruc, J.Krefta, J.Stemplewski, A.Razumienko

 

11. kolejka – Gryf II Wejherowo – Barca Bolszewo 2:0 (0:0)

Bramki: M.Dylak, S.Kobierski

Skład Gryfa: D.Pranszke – P.Madej, I.Stenka, M.Dylak, C.Marzejon, K.Jamróz, J.Krefta, S.Bieńkowski, S.Janiec oraz K.Erazmus, K.Skwierawski, O.Rychert, K.Osiecki, A.Żmich, F.Korzeniowski, K.Dawidowski, A.Razumienko, F.Kaczykowski

 

 

Grupa 2:

1. kolejka – AP Bałtyk I Gdynia – Gryf I Wejherowo 1:5 (0:3)

Bramki: N.Lemke (trzy), P.Bojke, S.Ziemann

Skład Gryfa: E.Kwidziński – O.Roppel, A.Wasilewski, N.Lemke, O.Sychowski, S.Ziemann, M.Wargowski, J.Konkol, K.Piątkowski oraz B.Dzienisz, F.Wachowski, M.Topp, P.Bojke, H.Jankuniec, R.Blok, M.Tarnowski, M.Pruc, S.Błażejewicz

 

2. kolejka – Gryf I Wejherowo – Flota Gdynia 11:0 (4:0)

Bramki: K.Piątkowski, N.Lemke (dwie), S.Ziemann, M.Pruc (pięć), A.Brzoskowski

Skład Gryfa: B.Dzienisz – S.Błażejewicz, P.Bojke, N.Lemke, K.Piątkowski, F.Wachowski, M.Wargowski, A.Wasilewski, S.Ziemann oraz A.Brzoskowski, J.Stemplewski, D.Kupc, O.Sychowski, H.Jankuniec, J.Konkol, M.Pruc, M.Tarnowski, M.Topp

 

3. kolejka – Ejsmond Club – Gryf I Wejherowo 1:6 (0:3)

Bramki: N.Lemke (cztery), R.Blok, M.Pruc

Skład Gryfa: B.Dzienisz – O.Roppel, A.Wasilewski, N.Lemke, O.Sychowski, S.Zieman, M.Wargowski, J.Konkol, K.Piątkowski oraz E.Kwidziński, M.Topp, P.Bojke, R.Blok, A.Trzmielewski, M.Tarnowski, M.Pruc, S.Błażejewicz

 

4. kolejka – Gryf I Wejherowo – UKS Jedynka II Reda 6:1 (4:0)

Bramki: J.Konkol, N.Lemke, S.Ziemann, D.Went (dwie), P.Bojke

Skład Gryfa: E.Kwidziński – O.Roppel, A.Wasilewski, N.Lemke, O.Sychowski, S.Ziemann, M.Wargowski, J.Konkol, K.Piątkowski oraz B.Dzienisz, F.Wachowski, M.Topp, P.Bojke, H.Jankuniec, R.Blok, M.Tarnowski, M.Pruc, S.Błażejewicz

 

5. kolejka – Gedania III Gdańsk – Gryf I Wejherowo 0:7 (0:5)

Bramki: S.Ziemann, N.Lemke (trzy), A.Wasilewski, R.Blok (dwie)

Skład Gryfa: B.Dzienisz – O.Roppel, A.Wasilewski, N.Lemke, S.Ziemann, J.Konkol, M.Tarnowski, J.Stemplewski, K.Piątkowski oraz F.Wachowski, M.Topp, H.Jankuniec, O.Sychowski, R.Blok, M.Pruc, D.Kupc, S.Błażejewicz, A.Brzoskowski

 

6. kolejka – Gryf I Wejherowo – GTS III Pruszcz Gdański 11:0 (6:0)

Bramki: A.Wasilewski, M.Tarnowski, M.Pruc (dwie), R.Blok, P.Bojke, N.Lemke (trzy), A.Brzoskowski, J.Konkol

Skład Gryfa: E.Kwidziński – O.Roppel, M.Topp, A.Wasilewski, P.Bojke, R.Blok, M.Tarnowski, M.Pruc, K.Piątkowski oraz F.Wachowski, N.Lemke, H.Jankuniec, M.Wargowski, J.Konkol, D.Kupc, S.Błażejewicz, A.Brzoskowski

 

7. kolejka – Jaguar II Gdańsk – Gryf I Wejherowo 1:0 (0:0)

Skład Gryfa: B.Dzienisz – O.Roppel, A.Wasilewski, N.Lemke, O.Sychowski, S.Ziemann, M.Wargowski, J.Konkol, K.Piątkowski oraz F.Wachowski, M.Topp, H.Jankuniec, R.Blok, M.Tarnowski, M.Pruc, J.Stemplewski, D.Kupc, S.Błażejewicz

 

8. kolejka – Gryf I Wejherowo – Iskra Gdynia 4:0 (4:0)

Bramki: S.Ziemann, N.Lemke (trzy)

Skład Gryfa: B.Dzienisz – O.Roppel, A.Wasilewski, N.Lemke, S.Ziemann, M.Wargowski, J.Konkol, K.Piątkowski, S.Błażejewicz oraz E.Kwidziński, F.Wachowski, M.Topp, H.Jankuniec, O.Sychowski, M.Tarnowski, M.Pruc, D.Kupc, A.Brzoskowski

 

9. kolejka – MKS Orkan II Rumia – Gryf I Wejherowo 0:11 (0:4)

Bramki: K.Piątkowski (dwie), M.Tarnowski, N.Lemke (cztery), H.Jankuniec, J.Konkol, J.Stemplewski, M.Pruc

Skład Gryfa: B.Dzienisz – F.Wachowski, M.Topp, O.Sychowski, S.Ziemann, M.Tarnowski, M.Pruc, J.Stemplewski, S.Błażejewicz oraz O.Roppel, N.Lemke, H.Jankuniec, R.Blok, M.Wargowski, J.Konkol, K.Piątkowski, D.Kupc, A.Brzoskowski

 

10. kolejka – LZS II Bojano – Gryf I Wejherowo 0:13 (0:8)

Bramki: S.Ziemann, N.Lemke (trzy), K.Piątkowski (dwie), O.Roppel (dwie), M.Pruc (trzy), O.Sychowski, S.Błażejewicz

Skład Gryfa: B.Dzienisz – O.Roppel, A.Wasilewski, N.Lemke, O.Sychowski, S.Ziemann, M.Wargowski, J.Konkol, K.Piątkowski oraz E.Kwidziński, F.Wachowski, M.Topp, P.Bojke, R.Blok, M.Tarnowski, M.Pruc, J.Stemplewski, S.Błażejewicz

 

11. kolejka – Cisowa Gdynia – Gryf I Wejherowo 1:9 (0:7)

Bramki: O.Sychowski (trzy), O.Rychert (dwie), J.Konkol, K.Piątkowski, M.Wargowski, R.Blok

Skład Gryfa: E.Kwidziński – O.Roppel, A.Wasilewski, N.Lemke, O.Sychowski, S.Ziemann, M.Wargowski, J.Konkol, K.Piątkowski oraz F.Wachowski, M.Topp, J.Białk, H.Jankuniec, R.Blok, D.Kupc, A.Brzoskowski, K.Erazmus, O.Rychert

 

trenerzy: Tomasz Kotwica – 601-374-284, Dawid Kowalski – 502-642-735