Młodzik D2 (r. 2005)

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2005):
1 .kolejka – UKS Jedynka I Reda – Gryf Wejherowo 10:1

Bramka: C.Stankiewicz

Skład Gryfa: S.Pacanowski, K.Bołtrukanis, T.Chudziak, B.Labudda, J.Paczkowski, J.Patelczyk, C.Stankiewicz, N.Szczypior, N.Szreder oraz P.Daleki, M.Nowakowski, O.Pienczyn, S.Szymański

 

2. kolejka – Gryf I Wejherowo – Sokół Bożepole Wielkie 3:2

Bramki: N.Szreder. T.Chudziak, O.Pienczyn

Skład Gryfa: S.Pacanowski – P.Elandt, B.Labudda, J.Paczkowski, O.Pienczyn, C.Stankiewicz, N.Szczypior, N.Szreder, J.Zaworski oraz K.Bołtrukanis, T.Chudziak, P.Daleki, M.Nowakowski, J.Patelczyk, S.Szymański

 

3. kolejka – Pogoń Lębork – Gryf I Wejherowo 3:0

Skład Gryfa: Pacanowski, Elandt, Szreder, Labudda, Stankiewicz, Paczkowski, Pienczyn, Boutrukanis, Zaworski, Patelczyk, Chudziak, Nowakowski, Szymański

 

4. kolejka – Gryf I Wejherowo – Orkan I Rumia 5:6

Bramki: J.Zaworski, N.Szreder, S.Szymański, J.Paczkowski (dwie)

Skład Gryfa: Pacanowski, Elandt, Paczkowski, Pienczyn, Stankiewicz, Szczypior, Szreder, Szymański, Zaworski oraz Bołtrukanis, Chudziak, Labudda, Nowakowski, Patelczyk

 

5. kolejka – MKS Władysławowo – Gryf I Wejherowo 2:6

Bramki: N.Szreder, S.Szymański, J.Paczkowski, O.Pienczyn, M.Zaworski, K.Bołtrukanis

Skład Gryfa: S. Pacanowski,  N. Szreder, O. Pienczyn, C. Staszewski, J. Paczkowski, M. Zaworski,  K.Bołtrukanis, S. Szymański, B. Labudda, T. Chudziak, M. Nowakowski

 

6. kolejka – Gryf I Wejherowo – KTS-K GOSRiT Luzino 3:3

Bramki: J.Paczkowski, P.Elandt, O.Pienczyn

Skład Gryfa: S. Pacanowski, N. Szreder, O. Pienczyn, C. Staszewski, J. Paczkowski, M. Zaworski,K. Bołtrukanis, S. Szymański, B. Labudda, T. Chudziak, P. Elandt, J. Patelczyk

 

7. kolejka – Korona Żelistrzewo – Gryf I Wejherowo 1:6

Bramki: J.Paczkowski, J.Patelczyk, K.Bołtrukanis, P.Elandt, O.Pienczyn, S.Szymański

Skład Gryfa: Pacanowski – Bołtrukanis, Labudda, Nowakowski, Patelczyk, Stankiewicz, Szczypior, Szreder, Szymański oraz Elandt, Paczkowski, Pienczyn, Zaworski

 

8. kolejka – Gryf I Wejherowo – AK KP III Gdynia 2:2

Bramki: M. Zaworski, J. Paczkowski

Skład Gryfa: : S.Pacanowski, P. Elandt, N. Szreder, O. Pienczyn, M. Zaworski, J. Paczkowski, C. Stankiewicz, S. Szymański, K. Bołtrukanis, B. Labudda, J. Patelczyk, N. Szczypior, T. Chudziak

 

9. kolejka – Kaszuby Połchowo – Gryf I Wejherowo 0:8

Bramki: T.Chudziak, J.Paczkowski (trzy), M.Nowakowski, J.Patelczyk, J.Zaworski (dwie)

Skład Gryfa: S..Pacanowski, T.Chudziak, P.Elandt, M.Nowakowski, J.Paczkowski, J.Patelczyk, O.Pienczyn, C.Stankiewicz, J.Zaworski oraz K.Bołtrukanis, B.Labudda, N.Szczypior, S.Szymański

 

10. kolejka – Zatoka 95 Puck – Gryf I Wejherowo 1:8

Bramki: M.Zaworski (pięć), N. Szreder, J. Patelczyk, C. Stankiewicz

Skład Gryfa: S.Pacanowski,N. Szreder, O. Pienczyn, M. Zaworski, J. Paczkowski, C. Stankiewicz, S. Szymański, K. Bołtrukanis, B. Labudda, J. Patelczyk, N. Szczypior, P. Elandt

 

11. kolejka – Gryf I Wejherowo – Konsal Sławoszyno 6:2

Bramki: K. Bołtrukanis (trzy), N. Szreder, S.Szymański, B. Labudda

Skład Gryfa: S.Pacanowski,N. Szreder, O. Pienczyn, M. Zaworski, J. Paczkowski, C. Stankiewicz, S. Szymański, K. Bołtrukanis, B. Labudda, J. Patelczyk, N. Szczypior, P. Elandt

 

12. kolejka AP KP I Gdynia – Gryf I Wejherowo 4:0

Skład Gryfa: 

 

13. kolejka – Gryf I Wejherowo – Wicher Wierzchucino 8:0

Bramki: J.Zaworski (pięć), O.Pienczyn, C.Stankiewicz, M.Nowakowski

Skład Gryfa: S.Pacanowski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, B.Labudda, J.Paczkowski, O.Pienczyn, C.Stankiewicz, N.Szreder, J.Zaworski oraz M.Nowakowski, J.Patelczyk, N.Szczypior, S.Szymański

 

14. kolejka – Gryf I Wejherowo – UKS Jedynka I Reda 1:10

Bramka: C.Stankiewicz

Skład Gryfa: S. Pacanowski, B. Labudda, N. Szreder, P. Elandt, M. Zaworowski, J. Paczkowski, K. Bołtrukanis, C. Stankiewicz, G. Stankiewicz, J. Patelczyk, S. Szymański

 

15. kolejka – Sokół Bożepole Wielkie – Gryf I Wejherowo 1:5

Bramki: S.Szymański, N.Szreder (dwie), bramka samobójcza, K.Bołtrukanis

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Bołtrukanis, P.Elandt, B.Labudda, J.Paczkowski, C.Stankiewicz, N.Szreder, S.Szymański, J.Zaworski oraz J.Patelczyk, O.Pienczyn
16. kolejka – Gryf I Wejherowo – Pogoń Lębork 0:2

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Bołtrukanis, P.Elandt, B.Labuda, J.Paczkowski, C.Stankiewicz, N.Szreder, S.Szymański, J.Zaworski oraz T.Chudziak, M.Nowakowski, J.Patelczyk, O.Pienczyn, N.Szczypior

 

17. kolejka – MKS Orkan I Rumia – Gryf I Wejherowo 1:2

Bramki: 

Skład Gryfa:

 

18. kolejka – Gryf I Wejherowo – MKS Władysławowo 4:1

Bramki: J.Paczkowski (dwie), J.Zaworski, C.Stankiewicz

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Bołtrukanis, P.Elandt, B.Labudda, J.Paczkowski, C.Stankiewicz, N.Szreder, S.Szymański, J.Zaworski oraz T.Chudziak, M.Nowakowski, J.Patelczyk, O.Pienczyn, N.Szczypior

 

19. kolejka – KTS-K Luzino – Gryf I Wejherowo 1:0

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Bołtrukanis, P.Elandt, M.Nowakowski, J.Patelczyk, C.Stankiewicz, N.Szczypior, S.Szymański, J.Zaworski oraz B.Labudda, O.Pienczyn

 

20. kolejka – Gryf I Wejherowo – Korona Żelistrzewo 3:0 (2:0)

Bramki: C.Stankiewicz, J.Zaworski, K.Bołtrukanis

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Bołtrukanis, P.Elandt, J.Patelczyk, O.Pienczyn, C.Stankiewicz, N.Szreder, S.Szymański, J.Zaworski oraz B.Labudda, M.Nowakowski, W.Sekuła, J.Świątek, N.Szczypior

 

21. kolejka – AP KP III Gdynia – Gryf I Wejherowo 0:2 (0:1)

Bramki: C.Stankiewicz, J.Zaworski

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Bołtrukanis, P.Elandt, B.Labudda, J.Patelczyk, C.Stankiewicz, N.Szczypior, S.Szymański, J.Zaworski oraz T.Chudziak, M.Nowakowski, O.Pienczyn

 

22. kolejka – Gryf I Wejherowo – Kaszuby Połchowo 2:0 (1:0)

Bramki: J.Patelczyk (dwie)

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Bołtrukanis, P.Elandt, M.Nowakowski, J.Patelczyk, C.Stankiewicz, N.Szczypior, S.Szymański, J.Zaworski oraz B.Labudda, O.Pienczyn

 

23. kolejka – Gryf I Wejherowo – Zatoka 95 Puck 1:4 (1:1)

Bramka: J.Zaworski

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Bołtrukanis, P.Elandt, J.Patelczyk, O.Pienczyn, C.Stankiewicz, N.Szreder, S.Szymański, J.Zaworski oraz B.Labudda, M.Nowakowski, N.Szczypior

 

24. kolejka – Konsal Sławoszyno – Gryf I Wejherowo 3:5 (1:3)

Bramki: P.Elandt, J.Zaworski (trzy), C.Stankiewicz

Skład Gryfa: S.Pacanowski – P.Elandt, B.Labudda, J.Patelczyk, O.Pienczyn, C.Stankiewicz, N.Szreder, S.Szymański, J.Zaworski oraz K.Bołtrukanis, A.Jędrzejewski, M.Nowakowski, J.Świątek

 

25. kolejka – Gryf I Wejherowo – AP KP I Gdynia 0:2 (0:0)

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Bołtrukanis, P.Elandt, J.Patelczyk, O.Pienczyn, C.Stankiewicz, N.Szreder, S.Szymański, J.Zaworski oraz A.Jędrzejewski, B.Labudda, M.Nowakowski

 

26. kolejka – Wicher Wierzchucino – Gryf I Wejherowo 2:3 (1:0)

Bramki: K.Bołtrukanis, J.Świątek, J.Zaworski

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Bołtrukanis, P.Elandt, A.Jędrzejewski, B.Labudda, J.Patelczyk, N.Szreder, S.Szymański, J.Zaworski oraz O.Pienczyn, W.Sekuła, J.Świątek, N.Szczypior

 

 

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2005):
1. kolejka – Iskra Gdynia – Gryf II Wejherowo 1:1

Bramka: P.Mielke

Skład Gryfa: F.Pasikowski – M.Hallmann, K.Jeziorek, N.Klein, K.Lesner, K.Lipiec, O.Łuczak, I.Makowski, P.Mielke oraz S.Rzeźnikowski, K.Słowi, K.Spigarski, N.Średziński

 

2. kolejka – AP KP II Gdynia – Gryf II Wejherowo 1:3

Bramki: N.Szczypior (dwie), K.Jeziorek

Skład Gryfa: Pasikowski, Szmidtke, Klein, Lipiec, Szczypior, Słowi, Średziński, Jeziorek, Burda, Miller, Łuczak, Mielke
3. kolejka – Gryf II Wejherowo – Gedania I Gdańsk 0:8

Skład Gryfa: Pasikowski, Bizewski, Burda, Hallmann, Jeziorek, Klein, Lipiec, Mielke, Słowi oraz Browarczyk, Miller, Spigarski, Stawowski

 

4. kolejka – Gdyńska AP Dąbrowa – Gryf II Wejherowo 13:2

Bramki: M.Hallmann, M.Nowakowski

Skład Gryfa: M.Miller, J.Połubiak, N.Klein, D.Pyszka, M.Nowakowski, K.Spigarski, K.Jeziorek, P.Mielke, M.Hallmann, F.Pasikowski, E.Szmidtke, K.Lesner, P.Burda, K.Dariusz

 

5. kolejka – Gryf II Wejherowo – MKS Orkan II Rumia 5:4

Bramki: K.Spigarski, P.Mielke (dwie), K.Jeziorek (dwie)

Skład Gryfa: F.Pasikowski – P.Burda, M.Hallmann, K.Jeziorek, N.Klein, P.Mielke, M.Miller, K.Słowi, K.Spigarski oraz O.Łuczak, M.Bizewski, M.Chodubski, K.Jakubowski, K.Lesner, K.Lipiec

 

6. kolejka – Arka Gdynia SI – Gryf II Wejherowo 8:0

Skład Gryfa: Miller – Bizewski, Burda, Chodubski, Hallmann, Jakubowski, Jeziorek, Łuczak, Mielke oraz Klein, Lesner, Lipiec, Pasikowski, Słowi, Spigarski

 

7. kolejka – Gryf II Wejherowo – UKS Jedynka II Reda 1:3

Bramka: K.Słowi

Skład Gryfa: M.Miller – P.Burda, M.Chodubski, K.Jeziorek, N.Klein, P.Mielke, F.Pasikowski, K.Słowi, K.Spigarski oraz K.Jakubowski, D.Kruk, K.Lesner, J.Pałubiak, P.Puppel, P.Staszewski

 

8. kolejka – Bałtyk Gdynia AP – Gryf II Wejherowo 3:1

Bramka: P.Mielke

Skład Gryfa: M.Miller, M.Hallmann, N.Klein, D.Kruk, P.Mielke, J.Pałubiak, K.Słowi, K.Spigarski, P.Staszewski oraz P.Burda, M.Chodubski, K.Jakubowski, K.Jeziorek, F.Pasikowski, P.Puppel, D.Pyszka

 

9. kolejka – Gryf II Wejherowo – Olimpia Osowa 1:3

Bramka: K. Jeziorek

Skład Gryfa: M. Miller, J. Pałubiak, N. Klein, K. Słowi, P. Burda, K. Jeziorek, P. Mielke, D. Kruk, P. Staszewski, P. Pupell, F. Pasikowski, M. Dakus, M. Nowakowski, D. Pyszka, K. Lipiec

 

10. kolejka – Karlikowo Sopot – Gryf II Wejherowo 3:4

Bramki: P. Mielke (trzy), K. Jeziorek

Skład Gryfa: M. Miller, K. Świątek, J. Pałubiak, N. Klein, K. Słowi, P. Burda, K. Jeziorek, P. Mielke, D. Kruk, P. Pupell, M. Dakus,D. Pyszka, K. Lipiec, O. Łuczak

 

11. kolejka (zaległa rozegrana 18.03.17 r.) – Gryf II Wejherowo – Jaguar Gdańsk 0:8 (0:6)

Skład Gryfa: M. Miller, F. Paskowski, J. Pałubiak, P. Staszewski, N. Klein, D. Kruk, P. Puppel, K. Słowi, K. Jeziorek, P. Mielke, G. Muffel, P. Burda, D. Bargański, A. Grota

 

12. kolejka – Gryf II Wejherowo – Iskra Gdynia 1:2

Bramka: K.Jeziorek

Skład Gryfa: F.Pasikowski – P.Burda, K.Jeziorek, N.Klein, D.Kruk, P.Mielke, J.Pałubiak, K.Słowi, P.Staszewski oraz D.Bargański, B.Cisło, A.Grota, M.Hallmann, G.Mufel, P.Puppel, S.Rzeźnikowski, K.Spigarski

 

13. kolejka – Gryf II Wejherowo – AP KP II Gdynia 2:0

Bramki: K.Jeziorek (dwie)

Skład Gryfa: F.Pasikowski, P.Burda, B.Cisło, K.Jeziorek, P.Mielke, J.Pałubiak, P.Puppel, K.Słowi, P.Staszewski oraz D.Bargański, M.Chodubski, M.Hallmann, N.Klein, D.Kurk, K.Lipiec, D.Stawowski

 

14. kolejka – Gedania I Gdańsk – Gryf II Wejherowo 3:0 (walkower)

 

15. kolejka – Gryf II Wejherowo – Gdyńska AP Dąbrowa 0:6

Skład Gryfa: F.Pasikowski – P.Burda, B.Cisło, K.Jeziorek, D.Kruk, P.Mielke, J.Pałubiak, P.Puppel, P.Staszewski oraz D.Bargański, K.Spigarski, D.Stawowski

 

16. kolejka – MKS Orkan II Rumia – Gryf II Wejherowo 1:3

Bramki: K.Jeziorek, D.Kruk, bramka samobójcza

Skład Gryfa: F.Pasikowski – P.Burda, K.Jeziorek, N.Klein, D.Kruk, P.Mielke, P.Puppel, K.Spigarski, P.Staszewski oraz B.Cisło, K.Jakubowski, O.Łuczak, J.Miszka, K.Słowi, O.Tempski

 

17. kolejka – Gryf II Wejherowo – Arka Gdynia SI 1:3 (0:1)

Bramka: B.Cisło

Skład Gryfa: F.Pasikowski – P.Burda, B.Cisło, K.Jakubowski, K.Jeziorek, N.Klein, P.Mielke, J.Pałubiak, K.Słowi oraz D.Bargański, M.Hallmann, D.Kruk, P.Puppel, K.Spigarski

 

18. kolejka – UKS Jedynka II Reda – Gryf II Wejherowo 10:0

Skład Gryfa: F.Pasikowski – B.Cisło, K.Jakubowski, N.Klein, P.Mielke, J.Pałubiak, K.Słowi, K.Spigarski, P.Staszewski oraz D.Bargański, M.Hallmann, K.Jeziorek, D.Kruk, O.Łuczak, O.Tempski

 

19. kolejka – Gryf II Wejherowo – Bałtyk Gdynia AP 0:1 (0:1)

Skład Gryfa: F.Pasikowski – B.Cisło, K.Jeziorek, N.Klein, P.Mielke, J.Pałubiak, K.Słowi, K.Spigarski, P.Staszewski oraz M.Hallmann, D.Kruk, G.Mufel, P.Puppel, S.Rzeźnikowski, K.Wieczorek

 

20. kolejka – Olimpia Osowa – Gryf II Wejherowo 2:0 (1:0)

Skład Gryfa: F.Pasikowski – D.Bargański, K.Jeziorek, N.Klein, P.Mielke, J.Pałubiak, K.Słowi, K.Spigarski, P.Staszewski oraz B.Cisło, M.Hallmann, D.Kruk, G. Mufel, P.Puppel, K.Wieczorek

 

21. kolejka – Gryf II Wejherowo – Karlikowo Sopot 2:4 (1:2)

Bramki: J.Pałubiak, K.Jeziorek

Skład Gryfa: F.Pasikowski – M.Baranowski, K.Jeziorek, N.Klein, P.Mielke, J.Pałubiak, K.Słowi, K.Spigarski, P.Staszewski oraz B.Cisło, D.Kruk, G.Mufel, R.Naczke, P.Puppel

 

22. kolejka – Jaguar Gdańsk – Gryf II Wejherowo 7:0 (1:0)

Skład Gryfa: Pacanowski, Hallmann, Jeziorek, Mielke, Naczke, Stankiewicz, Wieczorek, Jędrzejewski, Świątek oraz Bołtrukanis, Szreder, Zaworski, Szymański, Patelczyk, Elandt, Labudda

 

Gryf II Wejherowo zakończył sezon 2016/2017 na 9. (lub 10.) miejscu z dorobkiem 16 punktów po 22. kolejkach (5 zwycięstw, 1 remis, 16 porażek, bramki 27-94)

 

trener Wojciech Bork