D2 Młodzik (r. 2006)

Rozgrywki: Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 oraz Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2

 

Grupa 1:

1. kolejka – Wicher Wierzchucino – Gryf Wejherowo 2:6 (1:4)

Bramki: J.Kałuski (dwie), J.Mróz (trzy), J.Markuszewski

Skład Gryfa: S.Smuniewski – J.Mróz, O.Sztygiel, J.Kałuski, D.Plichta, P.Jancewicz, J.Markuszewski, M.Plichta, A.Marszałkowski oraz O.Krauze, N.Smykowski, N.Lenczewski, A.Duda, P.Biniek

 

2. kolejka – Gryf Wejherowo – Stolem Gniewino 0:2

Skład Gryfa: S.Smuniewski, P.Biniek, J.Kałuski, P.Jancewicz, J.Mróz, N.Lenczewski, A.Duda, J.Markuszewski, A.Marszałkowski oraz O.Krauze, O.Sztygiel, N.Smykowski, M.Plichta, D.Plichta

 

3. kolejka – PKS Jastarnia – Gryf Wejherowo 5:3 (3:2)

Bramki: M.Plichta, J.Mróz, N.Lenczewski

Skład Gryfa: S.Smuniewski – J.Mróz, J.Kałuski, P.Jancewicz, A.Marszałkowski, N.Lenczewski, A.Duda, J.Markuszewski, P.Biniek oraz D.Plichta, O.Sztygiel, O.Krauze, M.Plichta, N.Smykowski

 

4. kolejka – PAUZA

 

5. kolejka – Lew Lębork KTS-K – Gryf Wejherowo 0:2 (0:1)

Bramki: J.Mróz, N.Lenczewski

Skład Gryfa: B.Smuniewski, J.Mróz, J.Kałuski, P.Jancewicz, A.Marszałkowski, N.Lenczewski, A.Duda, J.Markuszewski, P.Biniek oraz D.Plichta, K.Pranczk, O.Potrykus, N.Smykowski

 

6. kolejka – Gryf Wejherowo – LZS Bojano 1:2 (1:1)

Bramka: bramka samobójcza

Skład Gryfa: S.Smuniewski, J.Mróz, A.Marszałkowski, P.Biniek, J.Kałuski, P.Jancewicz, J.Markuszewski, N.Lenczewski, A.Duda oraz J.Bukowiecki, M.Plichta, D.Plichta, O.Krauze, N.Smykowski

 

 

7. kolejka – Latarnik Choczewo – Gryf Wejherowo 2:1 (1:0)

Bramka: N.Lenczewski

Skład Gryfa: S.Smuniewski, J.Mróz, A.Marszałkowski, K.Pranczk, P.Biniek, J.Kałuski, J.Markuszewski, N.Lenczewski, A.Duda oraz D.Plichta, J.Bukowiecki, P.Jancewicz, O.Potrykus, N.Smykowski, O.Krauze

 

8. kolejka – Gryf Wejherowo – KTS-K Luzino 5:2 (3:1)

Bramki: M.Plichta (dwie), J.Mróz (dwie), N.Lenczewski

Skład Gryfa: S.Smuniewski, J.Mróz, A.Marszałkowski, P.Biniek, J.Kałuski, P.Jancewicz, J.Markuszewski, N.Lenczewski, A.Duda oraz K.Pranczk, D.Plichta, J.Bukowiecki, O.Krauze, N.Smykowski, M.Plichta

 

9. kolejka – GKS Linia – Gryf Wejherowo 0:3 (0:1)

Bramki: J.Mróz, A.Marszałkowski, N.Lenczewski

Skład Gryfa: G.Smuniewski, J.Mróz, A.Marszałkowski, K.Pranczk, J.Bukowiecki, J.Kałuski, J.Markuszewski, N.Lenczewski, A.Duda oraz O.Krauze, P.Biniek, O.Potrykus, N.Smykowski, D.Plichta, P.Jancewicz

 

10. kolejka – Gryf Wejherowo – Kaszubia Starzyno 3:0 (2:0)

Bramki: bramka samobójcza, N.Lenczewski, J.Bukowiecki (rzut karny)

Skład Gryfa: S.Smuniewski – J.Mróz, A.Marszałkowski, P.Biniek, J.Kałuski, P.Jancewicz, J.Markuszewski, N.Lenczewski, A.Duda oraz K.Pranczk, J.Bukowiecki, M.Plichta, D.Plichta, O.Potrykus, N.Smykowski, O.Krauze

 

11. kolejka – Ósemka Lębork – Gryf Wejherowo 1:4 (1:2)

Bramki: J.Bukowiecki, O.Krauze, M.Plichta, N.Lenczewski

Skład Gryfa: S.Smuniewski – J.Mróz, A.Marszałkowski, K.Pranczk, P.Biniek, J.Kałuski, J.Markuszewski, N.Lenczewski, A.Duda oraz O.Potrykus, M.Plichta, P.Jancewicz, N.Smykowski, O.Krauze, J.Bukowiecki

 

Runda jesienna zakończona na 4. miejscu w tabeli z dorobkiem 18 punktów (6-0-4; bramki 28-16).

 

 

Grupa 2:

1. kolejka – Sztorm Mosty – Gryf II Wejherowo 2:6 (0:5)

Bramki: B.Małolepszy, Ł.Przekwas (dwie), K.Nowak, M.Borski, K.Klimczak

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Borski, Ł.Przekwas, M.Biliński, K.Nowak, K.Klimczak, T.Kowalewski, D.Konkol, M.Grubba oraz O.Kowalczyk, K.Pozański, P.Płocki, J.Marszałkowski, B.Małolepszy, N.Dąbrowski, J.Plotzki, S.Woś

 

2. kolejka – Gryf II Wejherowo – UKS Jedynka Reda 1:1

Bramka: N.Dąbrowski

Skład Gryfa: A.Sokół, M.Borski, Ł.Przekwas, M.Biliński, K.nowak, T.Kowalewski, K.Klimczak, J.Plotzki, D.Konkol oraz O.Kowalczyk, K.Pozański, J.Marszałkowski, S.Woś, B.Małolepszy, N.Dąbrowski, M.Grubba

 

3. kolejka – MKS Orkan Rumia – Gryf II Wejherowo 2:12 (0:10)

Bramki: M.Borski, M.Biliński (trzy), D.Konkol (dwie), T.Kowalewski (dwie), K.Nowak, J.Marszałkowski,, J.Plotzki, M.Grubba

Skład Gryfa: A.Sokół, M.Borski, Ł.Przekwas, M.Biliński, K.Nowak, T.Kowalewski, J.Marszałkowski, K.Klimczak, D.Konkol oraz O.Kowalczyk, K.Pozański, J.Plotzki, S.Woś, B.Małolepszy, M.Grubba

 

4. kolejka – PAUZA

 

5. kolejka – Jaguar III Gdańsk – Gryf II Wejherowo 0:9 (0:7)

Bramki: D.Konkol (cztery), M.Biliński, bramka samobójcza, M.Borski, K.Nowak, J.Plotzki

Skład Gryfa: A.Sokół, M.Borski, K.Pozański, M.Biliński, K.Nowak, T.Kowalewski, J.Marszałkowski, D.Konkol, N.Dąbrowski oraz O.Kowalczyk, J.Plotzki, S.Woś, M.Grubba, B.Małolepszy

 

6. kolejka – Gryf II Wejherowo – Arka Gdynia SI 5:1 (3:0)

Bramki: D.Konkol (trzy), N.Dąbrowski, J.Marszałkowski

Skład Gryfa: A.Sokół, M.Borski, M.Biliński, J.Plotzki, K.Klimczak, T.Kowalewski, J.Marszałkowski, D.Konkol, K.Nowak oraz N.Dąbrowski, S.Woś, M.Grubba, O.Kowalczyk, K.Pozański, B.Małolepszy

 

7. kolejka – Korona Żelistrzewo – Gryf II Wejherowo 0:7 (0:1)

Bramki: K.Nowak, M.Borski, M.Biliński (dwie), K.Klimczak, T.Kowalewski, J.Plotzki

Skład Gryfa: A.Sokół, N.Dąbrowski, M.Borski, M.Biliński, T.Kowalewski, J.Marszałkowski, D.Konkol, K.Nowak, K.Pozański oraz Ł.Przekwas, J.Plotzki, S.Woś, K.Klimczak, O.Kowalczyk, B.Małolepszy

 

8. kolejka – Gryf II Wejherowo – AP KP Gdynia 5:0 (5:0)

Bramki: J.Plotzki, K.Klimczak (dwie), M.Biliński, Ł.Przekwas

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Borski, M.Biliński, J.Plotzki, K.Klimczak, T.Kowalewski, J.Marszałkowski, D.Konkol, K.Nowak oraz N.Dąbrowski, Ł.Przekwas, S.Woś, O.Kowalczyk, K.Pozański, B.Małolepszy

 

9. kolejka – Cisowa Gdynia – Gryf II Wejherowo 0:14 (0:8)

Bramki: D.Konkol (dwie), M.Biliński (dwie), M.Borski, G.Marat, J.Marszałkowski, K.Nowak (dwie), J.Caruana, J.Plotzki (trzy), K.Klimczak

Skład Gryfa: A.Sokół – N.Dąbrowski, M.Borski, M.Biliński, T.Kowalewski, J.Marszałkowski, D.Konkol,  K.Nowak, K.Pozański oraz Ł.Przekwas, J.Plotzki, S.Woś, K.Klimczak, O.Kowalczyk, B.Małolepszy

 

10. kolejka – Gryf II Wejherowo – Gedania II Gdańsk 11:1 (5:1)

Bramki: S.Woś, J.Plotzki (pięć), K.Klimczak (dwie), D.Konkol, M.Borski, N.Dąbrowski

Skład Gryfa: A.Sokół – M.Borski, M.Biliński, J.Plotzki, K.Klimczak, T.Kowalewski, J.Marszałkowski, D.Konkol, K.Nowak oraz N.Dąbrowski, Ł.Przekwas, S.Woś, O.Kowalczyk, K.Pozański, B.Małolepszy

 

11. kolejka – AP Bałtyk Gdynia – Gryf II Wejherowo 2:1 (1:1)

Bramka: J.Plotzki

Skład Gryfa: A.Sokół – N.Dąbrowski, M.Borski, M.Biliński, T.Kowalewski, J.Marszałkowski, D.Konkol, K.Nowak, K.Pozański oraz Ł.Przekwas, J.Plotzki, S.Woś, K.Klimczak, B.Małolepszy

 

Runda jesienna zakończona na 3. miejscu w tabeli z dorobkiem 25 punktów (8-1-1; bramki 71-9).

 

trenerzy: Wojciech Wasiek – 696-446-563, Marcin Funk – 506-859-821