Młodzik D1 (r. 2004)

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 (rocznik 2004):

1. kolejka – Sztorm Mosty – Gryf I Wejherowo 0:4 (0:1) (rozegrano 14.09)

Bramki: M.Lewandowski (cztery)

Skład Gryfa: S.Wejer – K.Karbownik, K.Lawer, O.Partyka – J.Szcześniak, P.Czaja, P.Zadrowski – S.Godziński, M.Lewandowski oraz S.Radtke, S.Marszała, E.Kunz, N.Gołąbek
2. kolejka – Gryf I Wejherowo – Sztorm Gdańsk 2:2

Bramka: A.Ekmann, M.Puczydłowski

Skład Gryfa: S.Wejer – K.Karbownik, K.Lawer, J.Szcześniak – A.Ekmann, P.Czaja, P.Zadrowski – S.Godziński, M.Puczydłowski oraz M.Potrykus, O.Partyka, N.Gołąbek, F.Rutkowski

 

3. kolejka – MKS Władysławowo – Gryf I Wejherowo 9:0

Skład Gryfa: S.Wejer – K.Karbownik, K.Lawer, S.Marszała – A.Ekmann, P.Czaja, P.Zadrowski – S.Godziński, J.Szcześniak oraz E.Kunz, O.Partyka, J.Pisała, N.Gołąbek

 

4. kolejka – Gryf I Wejherowo – LZS Bojano 1:3

Bramka: M.Lewandowski

Skład Gryfa: S.Wejer – J.Szcześniak, K.Karbownik, K.Lawer, S.Marszała – P.Czaja, S.Godziński, E.Kunz – M.Lewandowski oraz M.Potrykus, S.Radtke, J.Pisała, O.Partyka, N.Gołąbek

 

5. kolejka – GKS Linia – Gryf I Wejherowo 6:0

Skład Gryfa: S.Wejer – K.Karbownik, K.Lawer, S.Marszała – J.Szcześniak, S.Godziński, O.Partyka – E.Kunz, M.Lewandowski oraz N.Gołąbek

 

6. kolejka – KTS-K GOSRiT Luzino – Gryf I Wejherowo 3:0

Skład Gryfa: S.Wejer – J.Szcześniak, K.Lawer, S.Marszała, O.Partyka – S.Godziński, P.Czaja, P.Zadrowski – M.Lewandowski oraz E.Kunz, S.Radtke, N.Gołąbek

 

7. kolejka – Korona Żelistrzewo – Gryf I Wejherowo 3:1

Bramka: M.Lewandowski

Skład Gryfa: S.Wejer – K.Karbownik, K.Lawer, O.Marszała – M.Puczydłowski, S.Godziński, S.Marszała – M.Lewandowski, S.Radtke oraz S.Pawlak

 

8. kolejka – Gryf I Wejherowo     PAUZA

 

9. kolejka – Gryf I Wejherowo – Cisowa Gdynia 2:2

Bramki: M.Puczydłowski, K.Lawer

Skład Gryfa: S.Wejer – K.Karbownik, K.Lawer, O.Partyka – N.Gołąbek, P.Czaja, S.Marszała – P.Zadrowski, M.Puczydłowski oraz M.Potrykus

 

10. kolejka – Arka Gdynia SI – Gryf I Wejherowo 7:0

Skład Gryfa: S.Wejer – J.Szcześniak, K.Karbownik, K.Lawer – M.Puczydłowski, S.Godziński, P.Czaja, P.Zadrowski – M.Lewandowski oraz M.Potrykus, O.Partyka, J.Pisała

 

11. kolejka – Gryf I Wejherowo – Zatoka 95 Puck 1:1

Bramka: P.Czaja

Skład Gryfa: M.Potrykus – K.Karbownik, K.Lawer, J.Szcześniak – M.Puczydłowski, P.Czaja, P.Zadrowski – S.Godziński, M.Lewandowski oraz O.Partyka, J.Pisała, E.Kunz

 

12. kolejka – Unia Sopot – Gryf I Wejherowo 0:11

Bramki: M.Puczydłowski (pięć), M.Lewandowski (cztery), P.Czaja, J.Szcześniak

Skład Gryfa: S.Wejer – K.Karbownik, K.Lawer, J.Szcześniak – M.Puczydłowski, P.Czaja, O.Partyka – S.Godziński, M.Lewandowski oraz O.Partyka, E.Kunz

 

13. kolejka – Gryf I Wejherowo – UKS Lider Dębogórze 1:3

Bramka: M.Lewandowski

Skład Gryfa: M.Potrykus – K.Karbownik, K.Lawer, J.Szcześniak – M.Puczydłowski, P.Czaja, M.Parda – S.Godziński, M.Lewandowski oraz N.Gołąbek, S.Marszała, O.Partyka, E.Kunz, J.Pisała, D.Ewald

 

Gryf I Wejherowo zakończył rundę jesienną na 11. miejscu w tabeli (2-3-7, bramki 23-39).

 

Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2 (rocznik 2004):

1 .kolejka – Gryf II Wejherowo – Polonia Gdańsk 3:0 (walkower – goście nie przyjechali)

 

2 .kolejka – GKS Kolbudy – Gryf II Wejherowo 0:2

Bramki: M.Zielonka, K.Laskowski

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Mroziński, O.Miotk, D.Bluma – J.Padejasek, A.Czech, K.Gruba – M.Zielonka, D.Leja oraz B.Grzenia, J.Rompca, K.Laskowski, K.Dymarczyk, M.Szatkowski, M.Szukieć

 

3. kolejka – Gryf II Wejherowo – GTS Pruszcz Gdańsk 0:0

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Mroziński, O.Miotk, D.Bluma – J.Rompca, M.Szukieć, M.Szatkowski – M.Zielonka, K.Dymarczyk oraz B.Grzenia, J.Padejasek, A.Czech, K.Gruba, D.Leja, K.Laskowski

 

4. kolejka – Jaguar Gdańsk – Gryf II Wejherowo 1:4

Bramki: K.Laskowski, M.Zielonka, D.Bluma, K.Dymarczyk

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Mroziński, J.Rompca, D.Bluma – J.Padejasek, A.Czech, M.Szatkowski – M.Zielonka, K.Laskowski oraz B.Grzenia, M.Szukieć, K.Dymarczyk, D.Leja

 

5. kolejka – Gryf II Wejherowo – UKS Wybrzeże Gdańsk 2:0

Bramki: M.Zielonka, K.Mroziński

Skład Gryfa: B.Grzenia – J.Rompca, O.Miotk, D.Blumaa – K.Dymarczyk, A.Czech, K.Gruba – M.Zielonka, K.Laskowski oraz K.Mroziński, D.Leja, M.Szatkowski, M.Szukieć, J.Padejasek

 

6. kolejka – Gryf II Wejherowo     PAUZA

 

7. kolejka – Gryf II Wejherowo – Czarni I Pruszcz Gdański 0:3

Skład Gryfa: B.Grzenia – J.Padejasek, J.Rompca, D.Bluma – K.Gruba, M.Szukieć, M.Szatkowski – D.Leja, K.Dymarczyk oraz M.Pawłowski, O.Miotk, K.Mroziński, M.Zielonka, A.Czech, K.Laskowski

 

8. kolejka – Pomorze Akademia Sportowa – Gryf II Wejherowo 0:3

Bramki: K.Dymarczyk, K.Laskowski, M.Zielonka

Skład Gryfa: M.Pawłowski – K.Mroziński, O.Miotk, D.Bluma – K.Laskowski, A.Czech, K.Gruba – M.Zielonka, D.Leja oraz B.Grzenia, M.Szatkowski, M.Szukieć, K.Dymarczyk, J.Rompca, J.Padejasek

 

9. kolejka – Gryf II Wejherowo – Sokół Ełganowo 6:0

Bramki: M.Szukieć, M.Zielonka, D.Leja (dwie), K.Dymarczyk, D.Bluma

Skład Gryfa: M.Pawłowski – J.Padejasek, J.Rompca, K.Gruba – K.Mroziński, M.Szukieć, M.Szatkowski – M.Zielonka, D.Leja oraz O.Miotk, D.Bluma, A.Czech, K.Dymarczyk, K.Laskowski
10. kolejka – Gryf II Wejherowo – Olimpic Gdańsk 7:0

Bramki: J.Rompca, M.Zielonka (dwie), D.Leja, K.Laskowski (trzy)

Skład Gryfa: B.Grzenia – K.Mroziński, O.Miotk, D.Bluma – K.Laskowski, A.Czech, K.Gruba – J.Rompca, K.Dymarczyk oraz M.Pawłowski, M.Szukieć, M.Szatkowski, M.Zielonka, J.Padejasek, D.Leja

 

11. kolejka – KS Sulmin – Gryf II Wejherowo 0:12

Bramki: K.Mroziński (cztery), K.Laskowski (trzy), D.Leja (dwie), M.Zielonka (dwie), J.Rompca

Skład Gryfa: M.Pawłowski – J.Rompca, O.Miotk, K.Gruba – K.Mroziński, M.Szukieć, M.Szatkowski – M.Zielonka, K.Laskowski oraz B.Grzenia, D.Bluma, J.Padejasek, A.Czech, D.Leja, K.Dymarczyk

 

12. kolejka (zaległa rozegrana 18.03.17 r.) – Gryf II Wejherowo – GAP Sparta 2:0

Bramki: K.Dymarczyk, D.Leja

Skład Gryfa: M.Pawłowski – D.Bluma, J.Rompca, K.Mroziński – K.Gruba, M.Zielonka, J.Padejasek – K.Laskowski, K.Dymarczyk oraz B.Grzenia, O.Miotk, A.Czech, M.Szukieć, M.Szatkowski, D.Leja

 

13. kolejka – Gedania Gdańsk – Gryf II Wejherowo 3:0

Skład Gryfa: B.Grzenia – J.Rompca, O.Miotk, D.Bluma – K.Mroziński, M.Szukieć, K.Gruba – M.Zielonka, D.Leja oraz K.Dymarczyk, K.Laskowski, J.Padejasek, A.Czech, M.Szatkowski

 

Gryf II Wejherowo (bez względu na zaległy mecz) zakończył rundę jesienną na 4. miejscu w tabeli (8-1-2, bramki 39-7).

 

trenerzy:

Maciej Szymański – 504-321-095,

Tomasz Albecki – 882-608-358

 

15045315_654584098053912_1338709285_o