D1 Młodzik (r. 2005)

Rozgrywki: Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 oraz Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 2

 

Grupa 1:

1. kolejka – AP Bałtyk II Gdynia – Gryf Wejherowo 4:0 (0:0)

Skład Gryfa: S.Pacanowski, P.Mielke, K.Jeziorek, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, N.Szreder, B.Labudda, J.Świątek oraz O.Pienczyn, W.Sekuła, A.Jędrzejewski, T.Chudziak

 

2. kolejka (z dn. 15.08 – rozegrano 06.09) – Gryf Wejherowo – Profan Gościcino 6:0 (walkower)

Bramki: 

Skład Gryfa: 

 

3. kolejka – Korona Żelistrzewo – Gryf Wejherowo 3:2 (0:2)

Bramki: P.Elandt, K.Jeziorek

Skład Gryfa: S.Pacanowski – P.Mielke, K.Jeziorek, B.Labudda, K.Bołtrukanis, A.Jędrzejewski, P.Elandt, J.Świątek, O.Pienczyn oraz N.Szreder, J.Zaworski, S.Szymański, W.Sekuła, T.Chudziak

 

4. kolejka (z dn. 26/27.08 rozegrano 13.09) – Gryf Wejherowo – Barca Bolszewo 3:0 (1:0)

Bramki: B.Labudda, P.Elandt, J.Świątek

Skład Gryfa: S.Pacanowski – K.Jeziorek, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, O.Pienczyn, B.Labudda, D.Płotek, N.Szreder oraz J.Świątek, P.Mielke, M.Dakus, B.Malinowski

 

5. kolejka – Iskra Gdynia – Gryf Wejherowo 2:13 (1:10)

Bramki: D.Płotek, J.Zaworski (cztery), P.Elandt (dwie), K.Jeziorek, P.Mielke, N.Szreder (dwie), O.Pienczyn, bramka samobójcza

Skład Gryfa: S.Pacanowski, K.Jeziorek, J.Zaworski, P.Elandt, N.Szreder, O.Pienczyn, B.Labudda, J.Świątek oraz P.Mielke, B.Malinowski, D.Płotek, M.Dakus,

 

6. kolejka (z dn. 09/10.09 rozegrano 20.09) – Gryf II Wejherowo – Gdyńska AP Dąbrowa 1:0 (0:0)

Bramka: O.Pienczyn

Skład Gryfa: K.Bołtrukanis, P.Elandt, B.Labudda, P.Mielke, S.Pacanowski, D.Płotek, O.Pienczyn, N.Szreder, J.Zaworski oraz B.Malinowski, K.Jeziorek, M.Dakus, J.Świątek

 

7. kolejka – PAUZA

 

8. kolejka – Gryf Wejherowo – Zatoka 95 Puck 1:4 (1:2)

Bramka: K.Bołtrukanis

Skład Gryfa: S.Pacanowski – P.Mielke, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, N.Szreder, O.Pienczyn, D.Płotek, J.Świątek oraz K.Jeziorek, B.Labudda, M.Dakus

 

9. kolejka – UKS Jedynka II Reda – Gryf Wejherowo 7:1 (3:1)

Bramka: O.Pienczyn

Skład Gryfa: S.Pacanowski, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, N.Szreder, P.Elandt, O.Pienczyn, B.Labudda, D.Płotek, J.Świątek oraz P.Mielke, B.Malinowski, M.Dakus, K.Jeziorek

 

10. kolejka – Gryf Wejherowo – Kaszuby Połchowo 7:5 (4:1)

Bramki: K.Jeziorek, J.Zaworski (cztery), J.Świątek, P.Mielke

Skład Gryfa: S.Pacanowski, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, N.Szreder, O.Pienczyn, B.Labudda, S.Szymańśki, D.Płotek oraz P.Mielke, K.Jeziorek, A.Jędrzejewski, J.Świątek

 

11. kolejka – Cisowa Gdynia – Gryf Wejherowo 1:2 (0:1)

Bramki: O.Pienczyn (rzut karny), P.Mielke

Skład Gryfa: S.Pacanowski – P.Mielke, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, N.Szreder, O.Pienczyn, B.Labudda, D.Płotek oraz K.Jeziorek, S.Szymański, J.Świątek

 

 

 

Grupa 2:

1. kolejka – AP Bałtyk Gdynia – Gryf II Wejherowo 1:5 (0:4)

Bramki: D.Bargański, R.Naczke, D.Domski, bramka samobójcza, K.Spigarski

Skład Gryfa: F.Pasikowski, D.Kruk, K.Spigarski, K.Słowi, B.Cisło, P.Staszewski, D.Bargański, R.Naczke, S.Wolański oraz P.Burda, G.Mufel, M.Chodubski, D.Domski

 

2. kolejka – Gryf II Wejherowo – Karlikowo Sopot 4:3 (3:1)

Bramki: G.Mufel (dwie), K.Lipiec (dwie)

Skład Gryfa: F.Pasikowski – P.Burda, K.Spigarski, M.Chodubski, O.Łuczak, P.Staszewski, D.Bargański, K.Lipiec, P.Puppel oraz G.Mufel, O.Tempski

 

3. kolejka – Olimpic Gdańsk – Gryf II Wejherowo 3:0 (walkower)

 

4. kolejka – Gryf II Wejherowo – Sztorm Gdańsk 0:4 (0:3)

Skład Gryfa: F.Pasikowski – K.Słowi, G.Mufel, S.Rzeźnikowski, M.Chodubski, M.Hallmann, R.Naczke, M.Pranszke, D.Domski oraz P.Puppel, P.Staszewski, K.Wieczorem, S.Wolański

 

5. kolejka – Jaguar II Gdańsk – Gryf II Wejherowo 5:0

Skład Gryfa: F.Pasikowski, K.Spigarski, R.Naczke, B.Cisło, D.Kruk, P.Staszewski, D.Bargański, M.Chodubski, D.Domski oraz P.Burda, K.Słowi, M.Pranszke, S.Wolański

 

6. kolejka – Gryf II Wejherowo – Radunia II Stężyca 0:8 (0:4)

Skład Gryfa: F.Pasikowski – P.Burda, K.Spigarski, R.Naczke, B.Cisło, P.Staszewski, J.Pałubiak, M.Pranszke, S.Wolański oraz M.Chodubski, K.Słowi, G.Mufel, S.Rzeźnikowski, D.Kruk, O.Tempski, D.Domski

 

7. kolejka – PAUZA

 

8. kolejka – Gryf II Wejherowo – KS Sulmin 0:7 (0:3)

Skład Gryfa: F.Pasikowski – S.Rzeźnikowski, G.Mufel, B.Cisło, D.Kurk, R.Naczke, M.Pranszke, D.Domski, S.Wolański oraz P.Burda, K.Słowi, P.Staszewski, K.Wieczorek

 

9. kolejka – Gedania II Gdańsk – Gryf II Wejherowo 3:0 (walkower)

 

10. kolejka – Gryf II Wejherowo – GTS Pruszcz Gdański 2:2 (1:1)

Bramki: R.Naczke, D.Domski

Skład Gryfa: F.Pasikowski, S.Rzeźnikowski, K.Spigarski, B.Cisło, D.Kruk, P.Staszewski, R.Naczke, D.Domski oraz M.Chodubski, K.Słowi, G.Mufel, P.Puppel, O.Tempski, K.Wieczorek, S.Wolański

 

11. kolejka – Morena Gdańsk – Gryf II Wejherowo 6:0 (4:0)

Skład Gryfa: F.Pasikowski – S.Rzeźnikowski, K.Spigarski, K.Słowi, B.Cisło, R.Naczke, M.Pranszke, D.Domski, S.Wolański oraz M.Chodubski, G.Mufel, P.Puppel, D.Kruk, O.Tempski, K.Wieczorek

 

 

trener: Wojciech Bork – 606-351-019