C2 Trampkarz (r. 2005)

Rozgrywki: Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1

 

1. kolejka – Gryf Wejherowo – MKS Orkan Rumia 6:0 (4:0)

Bramki: J.Zaworski (cztery), O.Buczak (dwie)

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Labudda, B.Cisło, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, O.Buczak, K.Hinz, D.Płotek, P.Bochentyn, R.Naczke oraz N.Szczypior, D.Domski, P.Burda, J.Świątek

 

2. kolejka – SI Arka II Gdynia – Gryf Wejherowo 0:1 (0:1)

czerwona kartka: (po spotkaniu) N.Szreder

Bramka: P.Elandt

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, O.Pienczyn, J.Zaworski, N.Szreder, K.Bołtrukanis, P.Elandt, O.Buczak, K.Hinz, D.Płotek, P.Bochentyn oraz M.Naczk, S.Wolański, N.Szczypior, D.Domski, P.Burda, R.Naczke, J.Świątek

 

3. kolejka – Gryf Wejherowo – Wicher Wierzchucino 13:0 (6:0)

Bramki: J.Zaworski (siedem), N.Szczypior, O.Buczak, J.Rohda, P.Elandt, K.Hinz

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Labudda, B.Cisło, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, O.Buczak, K.Hinz, D.Płotek, P.Bochentyn, P.Burda oraz O.Pienczyn, S.Wolański, N.Szczypior, D.Domski, R.Naczke, J.Świątek

 

4. kolejka – AP Bałtyk Gdynia – Gryf Wejherowo 7:4 (5:1)      [mecz rozegrany w Wejherowie]

Bramki: K.Hinz, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, O.Buczak

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Labudda, B.Cisło, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, O.Buczak, K.Hinz, D.Płotek, P.Bochentyn, P.Burda oraz N.Szreder, S.Wolański, N.Szczypior, D.Domski, R.Naczke, J.Świątek

 

5. kolejka – Gryf I Wejherowo     PAUZA

 

6. kolejka – Gryf Wejherowo – KTS-K II Luzino 4:3 (3:1)

Bramki: J.Zaworski (dwie), P.Elandt, D.Płotek

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, O.Pienczyn, J.Zaworski, N.Szreder, K.Bołtrukanis, P.Elandt, O.Buczak, K.Hinz, D.Domski, P.Bochentyn oraz B.Labudda, S.Wolański, N.Szczypior, D.Płotek, R.Naczke, J.Świątek

 

7. kolejka – Korona Żelistrzewo – Gryf I Wejherowo 0:5 (0:2)

Bramki: K.Bołtrukanis, O.Buczak (dwie), J.Zaworski, P.Elandt

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, O.Pienczyn, J.Zaworski, K.Bołtrukanis, P.Elandt, O.Buczak, K.Hinz, D.Domski, P.Bochentyn, R.Naczke oraz N.Szreder, S.Wolański, N.Szczypior, D.Płotek, J.Świątek

 

8. kolejka – Gryf Wejherowo – Iskra Gdynia 19:0 (10:0)

Bramki: P.Elandt (trzy), O.Pienczyn, N.Szreder (pięć), O.Buczak, J.Zaworski (siedem), K.Hinz, D.Domski

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, O.Pienczyn, J.Zaworski, N.Szreder, K.Bołtrukanis, P.Elandt, O.Buczak, K.Hinz, D.Płotek, P.Bochentyn oraz S.Wolański, N.Szczypior, D.Domski, P.Burda, D.Kruk, R.Naczke, J.Świątek

 

9. kolejka – UKS Jedynka Reda – Gryf Wejherowo 1:3 (0:2)

Bramki: K.Bołtrukanis, J.Zaworski, O.Pienczyn

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, O.Pienczyn, J.Zaworski, N.Szreder, K.Bołtrukanis, P.Elandt, O.Buczak, K.Hinz, D.Płotek, P.Bochentyn oraz S.Wolański, N.Szczypior, D.Domski, P.Burda, R.Naczke, J.Świątek


10. kolejka – Gryf Wejherowo – Gdyńska AP Dąbrowa 23:1 (10:1)

Bramki: O.Buczak (cztery), P.Elandt, N.Szreder (sześć), D.Płotek, J.Zaworski (osiem), P.Bochentyn (dwie), S.Pacanowski

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, O.Pienczyn, J.Zaworski, N.Szreder, K.Bołtrukanis, P.Elandt, O.Buczak, K.Hinz, D.Płotek, P.Bochentyn oraz S.Wolański, N.Szczypior, D.Domski, P.Burda, R.Naczke, J.Świątek

 

11. kolejka – Cisowa Gdynia – Gryf Wejherowo 0:17 (0:4)

Bramki: P.Elandt (cztery), O.Pienczyn (cztery), J.Zaworski (cztery), D.Płotek, R.Naczke, N.Szreder (trzy)

Skład Gryfa: S.Pacanowski – B.Cisło, O.Pienczyn, J.Zaworski, N.Szreder, P.Elandt, O.Buczak, K.Hinz, D.Domski, D.Płotek, P.Bochentyn oraz S.Wolański, N.Szczypior, P.Burda, R.Naczke, J.Świątek

 

trener: Wojciech Bork – 606-351-019