Trampkarz C2 (r. 2003)

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (rocznik 2003):
1. kolejka – GTS Pruszcz Gdański – Gryf Wejherowo 0:6

Bramki: N.Sroka (trzy), Ł.Stolz, M.Jeżowski (dwie)

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, M.Jeżowski, O.Kątny, J.Kreft, J.Kwidziński, N.Sroka, Ł.Stolz, B.Ustrowski oraz H.Kozłowski, S.Nurczyński, M.Wiśniewski

 

2. kolejka – Gryf Wejherowo – KS Gryf Słupsk 4:2

Bramki: N.Sroka (trzy), S.Nurczyński

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, M.Jeżowski, O.Kątny, J.Kwidziński, N.Sroka, Ł.Stolz, B.Ustrowski, M.Wiśniewski oraz H.Kozłowski, S.Nurczyński, A.Szymikowski

 

3. kolejka – Arka Gdynia SI – Gryf Wejherowo 0:2

Bramki: J.Kwidziński, A.Szymikowski

Skład Gryfa: Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, Formella, Jeżowski, Kątny, Kreft, Kwidziński, Sroka, Stolz, Ustrowski oraz Godlewski, Kozłowski, Szymikowski, Wiśniewski

 

4. kolejka – Gryf Wejherowo – Portowiec Gdańsk 8:0

Bramki: J.Kreft (dwie), M.Jeżowski, N.Sroka (trzy), P.Baranowski, bramka samobójcza

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, M.Jeżowski, O.Kątny, J.Kwidziński, N.Sroka, Ł.Stolz, B.Ustrowski, M.Wiśniewski oraz J.Godlewski, J.Kreft

 

5. kolejka – Gedania Gdańsk – Gryf Wejherowo 5:4

Bramki: N.Sroka (dwie), S.Baranowski, P.Baranowski

Skład Gryfa: Flis, Wiśniewski, Kątny, Ustrowski, S.Baranowski, J.Kwidziński, P.Baranowski, Stolz , Sroka, Formella, Kreft, Jeżowski, Godlewski, Szymikowski

 

6. kolejka – AP KP Gdynia – Gryf Wejherowo 1:4

Bramki: N.Sroka (trzy), M.Jeżowski

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, M.Jeżowski, O.Kątny, J.Kreft, N.Sroka, Ł.Stolz, B.Ustrowski, M.Wiśniewski oraz J.Godlewski, J.Kwidziński, S.Nurczyński, A.Szymikowski

 

7. kolejka – Gryf Wejherowo – Lechia Gdańsk 4:1

Bramki: J.Kwidziński, N.Sroka (trzy)

Skład Gryfa: Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, Formella, Jeżowski, Kątny, Kreft, J.Kwidziński, Sroka, Ustrowski, Wiśniewski oraz Godlewski, Kozłowski, Nurczyński, Stolz, Szymikowski

 

8. kolejka – Beniaminek 03 Starogard Gdański – Gryf Wejherowo 1:1

Bramka: M.Wiśniewski

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, M.Jeżowski, J.Kreft, J.Kwidziński, N.Sroka, A.Szymikowski, B.Ustrowski, M.Wiśniewski oraz J.Godlewski, H.Kozłowski

 

9. kolejka – Gryf Wejherowo – Jaguar Gdańsk 2:1

Bramki: N.Sroka, J.Kreft

Skład Gryfa: Flis Sebastian, Wiśniewski Michał, Szymikowski Adam, Ustrowski Bartosz, Baranowski Szymon, Kwidziński Jakub, Baranowski Patryk, Formella Mikołaj, Sroka Nikodem, Jeżowski Marcin, Kreft Jakub oraz Godlewski Jakub, Kątny Oliwer, Kozłowski Hubert, Stolc Kacper

 

10. kolejka – UKS Jedynka Reda – Gryf Wejherowo 3:1

Bramka: M.Wiśniewski

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, J.Godlewski, M.Jeżowski, J.Kreft, N.Sroka, A.Szymikowski, B.Ustrowski, M.Wiśniewski oraz H.Kozłowski, S.Nurczyński

 

11. kolejka – Gryf Wejherowo – SWMP Pokolenia Lechii Gdańsk 3:0

Bramki: N.Sroka (dwie), J.Kreft

Skład Gryfa: Flis Sebastian, Wiśniewski Michał, Szymikowski Adam, Ustrowski Bartosz, Baranowski Szymon, Stolc Kacper, Baranowski Patryk, Formella Mikołaj, Sroka Nikodem, Jeżowski Marcin, Kreft Jakub, Godlewski Jakub, Nurczyński Szymon, Kozłowski Hubert

 

12. kolejka – Pogoń Prabuty – Gryf Wejherowo 0:4

Bramki: S.Nurczyński (dwie), N.Sroka (dwie)

Skład Gryfa: Flis Sebastian, Wiśniewski Michał, Kątny Oliwer, Szymikowski Adam, Ustrowski Bartosz, Baranowski Szymon, Kwidziński DAWID, Baranowski Patryk, Formella Mikołaj, Sroka Nikodem, Kreft Jakub, Godlewski Jakub, Nurczyński Szymon, Kozłowski Hubert

 

13. kolejka – Gryf Wejherowo – FC Gowidlino 6:0

Bramki: J.Kwidziński, S.Nurczyński, S.Baranowski, N.Sroka (trzy)

Skład Gryfa: Flis Sebastian, Wiśniewski Michał, Kątny Oliwer, Szymikowski Adam, Ustrowski Bartosz, Baranowski Szymon, Kwidziński Jakub, Baranowski Patryk, Formella Mikołaj, Sroka Nikodem, Marcin Jeżowski, Godlewski Jakub, Nurczyński Szymon, Kozłowski Hubert

 

16. kolejka – Gryf Wejherowo – GTS Pruszcz Gdańsk 7:0

Bramki: P.Baranowski, M.Jeżowski, J.Godlewski, M.Kobiela, S.Baranowski, N.Sroka, S.Nurczyński

Skład Gryfa: S.Flis, P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, M.Jeżowski, O.Kątny, M.Kobiela, J.Kwidziński, N.Sroka, A.Szymikowski, B.Ustrowski oraz J.Godlewski, H.Kozłowski, S.Nurczyński, Ł.Stolz, M.Wiśniewski

 

17. kolejka – KS Gryf Słupsk – Gryf Wejherowo 1:1

Bramka: M.Formella

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, J.Godlewski, O.Kątny, M.Kobiela, J.Kwidziński, N.Sroka, A.Szymikowski, M.Wiśniewski oraz M.Jeżowski, J.Kreft, S.Nurczyński, Ł.Stolz, B.Ustrowski

 

18. kolejka – Gryf Wejherowo – Arka Gdynia SI 3:4

Bramki: M.Kobiela, P.Baranowski, M.Jeżowski

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, J.Godlewski, M.Jeżowski, O.Kątny, J.Kreft, N.Sroka, A.Szymikowski, M.Wiśniewski oraz M.Kobiela, J.Kwidziński, S.Nurczyński, Ł.Stolz, B.Ustrowski


19. kolejka – Portowiec Gdańsk – Gryf Wejherowo 1:21

Bramki: M.Kobiella (trzy), J.Kreft (cztery), bramka samobójcza, P.Baranowski (dwie), M.Jeżowski (dwie), N.Sroka (cztery), J.Kwidziński (dwie), S.Nurczyński, M.Formella, Ł.Stolz

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, M.Formella, J.Godlewski, M.Jeżowski, M.Kobiela, J.Kret, J.Kwidziński, N.Sroka, Ł.Stolz, M.Wiśniewski oraz S.Baranowski, O.Kątny, H.Kozłowski, S.Nurczyński, A.Szymikowski, B.Ustrowski

 

 

 

21. kolejka – Gryf Wejherowo – AP KP Gdynia 2:0

Bramki: J.Kwidziński, N.Sroka

Skład Gryfa: S.Flis – P.Baranowski, S.Baranowski, M.Formella, J.Godlewski, M.Jeżowski, O.Kątny, J.Kreft, N.Sroka, A.Szymikowski, M.Wiśniewski oraz M.Kobiela, J.Kwidziński, S.Nurczyński, Ł.Stolz, B.Ustrowski

 

Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1 (rocznik 2003):
1. kolejka – MKS Orkan Rumia – Gryf II Wejherowo 0:1

Bramka: M.Grubba

Skład Gryfa: A.Maciejewski – J.Bank, M.Dublinowski, M.Frankowski, M.Grubba, D.Kwidziński, J.Potrykus, W.Potrykus, S.Sobczak, K.Stolc, J.Wika oraz W.Szwocha

 

2. kolejka – Gryf II Wejherowo – Korona Żelistrzewo 1:2

Bramka: K.Stolc

Skład Gryfa: Maciejewski Artur, Dublinowski Mateusz, Frankowski Michał, Szymikowski Adam, Kozłowski Hubert, Potrykus Wiktor, Kwidziński Dawid, Stolc Kacper, Grubba Mikołaj, Szwocha Wiktor, Nurczyński Szymon, Janus Michał, Mielke Dawid

 

3. kolejka – Iskra Gdynia – Gryf II Wejherowo 1:14

Bramki: K.Stolc (trzy), M.Grubba (cztery), J.Wika (dwie), D.Kwidziński (dwie), M.Janus (dwie), W.Potrykus

Skład Gryfa: Maciejewski – Dublinowski, Frankowski, Grubba, Janus, D.Kwidziński, Mielke, J.Potrykus, W.Potrykus, Stolc, Wika oraz Sobczak

 

4. kolejka – Pogoń Lębork – Gryf II Wejherowo 1:1

Bramka: W.Potrykus

Skład Gryfa: Maciejewski, Mielke, Janus, Frankowski, Dublinowski, Stolc, D.Kwidziński, W.Potrykus, J.Potrykus, Grubba, Kozłowski

 

5. kolejka – Gryf II Wejherowo – Bałtyk I Gdynia AP 1:3

Bramka: J.Potrykus

Skład Gryfa: A.Maciejewski – J.Bank, M.Dublinowski, M.Frankowski, M.Janus, D.Kwidziński, D.Mielke, J.Potrykus, W.Potrykus, K.Stolc, J.Wika oraz S.Sobczak

 

6. kolejka – Sokół Bożepole Wielkie – Gryf II Wejherowo 3:2

Bramki: D.Kwidziński, W.Potrykus

Skład Gryfa: Maciejewski – Bank, Frankowski, Grubba, Janus, D.Kwidziński, Mielke, J.Potrykus, W.Potrykus, Stolc, Wika oraz Sobczak

 

7. kolejka – Gryf II Wejherowo – AP KP II Gdynia 5:1

Bramki: K.Stolc (trzy), M.Grubba (dwie)

Skład Gryfa: A.Maciejewski – J.Bank, M.Frankowski, M.Grubba, M.Janus, D.Kwidziński, D.Mielke, J.Potrykus, W.Potrykus, K.Stolc, W.Szwocha oraz S.Sobczak

 

12. kolejka (awansem z dn. 27/28.05) – AP Bałtyk I Gdynia – Gryf II Wejherowo 1:3 (0:2)

Bramki: M.Grubba, M.Dublinowski (dwie)

Skład Gryfa: A.Maciejewski – J.Bank, M.Dublinowski, M.Frankowski, M.Grubba, M.Janus, D.Kwidziński, D.Mielke, W.Potrykus, K.Stolc, W.Szwocha

 

14. kolejka (awansem z dn. 10/11.06.17 r.) – AP KP II Gdynia – Gryf II Wejherowo 5:0

Skład Gryfa: A.Maciejewski – J.Bank, M.Frankowski, M.Grubba, M.Janus, D.Kwidzińśki, D.Mielke, J.Potrykus, W.Potrykus, K.Stolc, W.Szwocha oraz M.Skrzypiński

 

 

trenerzy:

Wojciech Wasiek – 696-446-563,

Marcin Funk – 506-859-821

 

IMG_5183a

(1-wszy rząd do góry: Wiktor Potrykus, Dawid Kwidziński, Jakub Kreft, Michał Janus, Szymon Nurczyński, Nikodem Sroka, Jakub Bank, Jakub Potrykus. 2-gi rząd od góry: Kacper Stolc, Hubert Kozłowski, Szymon Sobczak, Sebastian Flis, Maksymilian Zakrzewski, Artur Maciejewski, Tomasz Dmowski, Marek Skrzypiński. 3-ci rząd od góry: Michał Frankowski, Wiktor Klaman, Szymon Jączyński, Wojciech Wasiek (trener), Marcin Funk (trener), Patryk Baranowski, Łukasz Stolz, Jakub Wika, Wiktor Szwocha. 4-ty rząd od góry: Jakub Kwidziński, Mateusz Dublinowski, Oliwier Kątny, Szymon Baranowski, Mikołaj Formella, Jakub Godlewski, Michał Wiśniewski, Bartek Ustrowski, Marcin Jeżowski)