B1 Junior Młodszy (r. 2002)

Rozgrywki: I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy

1. kolejka – Arka Gdynia SI – Gryf Wejherowo 7:0 (4:0)

Skład Gryfa: R.Wika – S.Kędzior, K.Kwiatkowski, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, J.Banach (41′ D.Patelczyk), D.Domachowski, A.Miotk, K.Trocki, D.Darga, D.Lessnau

 

2. kolejka – KP Starogard Gdański – Gryf Wejherowo 5:0 (2:0)

Skład Gryfa: R.Wika, S.Kędzior, K.Kwiatkowski, S.Potrykus, A.Rynkowski, Ł.Mielewczyk, A.Miotk, K.Trocki, D.Darga, J.Rudziński, D.Lessnau oraz D.Patelczyk, J.Banach, G.Padzik, K.Krystyniak

 

3. kolejka – Gryf Wejherowo – Lechia II Gdańsk 1:3 (0:2)

Bramka: D.Kwidziński

Skład Gryfa: R.Wika – M.Czujko, S.Kędzior, K.Kwiatkowski, S.Potrykus, D.Domachowski, A.Miotk, K.Trocki, D.Darga, D.Kwidziński, J.Kwidziński oraz D.Patelczyk, P.Kołodziejski, D.Ruszewski, J.Banach, G.Padzik, K.Krystyniak, D.Lessnau

 

4. kolejka – Start Miastko – Gryf Wejherowo 3:3 (0:3)

Bramki: K.Kwiatkowski, S.Potrykus, D.Kwidziński

Skład Gryfa: R.Wika – M.Czujko, S.Kędzior, K.Kwiatkowski, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, A.Miotk, K.Trocki, D.Darga, D.Kwidziński, J.Rudziński oraz P.Kołodziejski, J.Banach, D.Domachowski, K.Krystyniak, D.Patelczyk

 

5. kolejka – Gryf Wejherowo – Kaszubia Kościerzyna 2:1 (0:0)

Bramki: D.Kwidziński (dwie)

Skład Gryfa: R.Wika – M.Czujko, S.Kędzior, K.Kwiatkowski, S.Potrykus, D.Domachowski, A.Miotk, K.Trocki, D.Darga, D.Kwidziński, J.Rudziński oraz D.Patelczyk, P.Kołodziejski, Ł.Mielewczyk, J.Banach, G.Padzik, K.Krystyniak

 

6. kolejka – Jantar Ustka – Gryf Wejherowo 1:5 (1:1)

Bramki: K.Trocki, J.Rudziński, D.Kwidziński, S.Potrykus (dwie)

Skład Gryfa: R.Wika – D.Pilarski, M.Czujko, S.Kędzior, K.Kwiatkowski, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, K.Trocki, D.Darga, D.Kwidziński, J.Rudziński oraz D.Patelczyk, P.Kołodziejski, J.Banach, G.Padzik

 

7. kolejka – Gryf Wejherowo – KS Gryf Słupsk 4:2 (2:0)

Bramki: D.Kwidziński, J.Rudziński, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk

Skład Gryfa: R.Wika – D.Pilarski, M.Czujko, S.Kędzior, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, D.Domachowski, A.Miotk, K.Trocki, D.Kwidziński, J.Rudziński oraz D.Patelczyk, K.Kwiatkowski, J.Banach, D.Darga, G.Padzik, K.Krystyniak

 

8. kolejka – Bałtyk Gdynia – Gryf Wejherowo 5:0 (0:0)

Skład Gryfa: R.Wika, B.Neumiller, D.Pilarski, S.Kędzior, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, D.Domachowski, A.Miotk, K.Trocki, D.Kwidziński, J.Rudziński oraz D.Patelczyk, K.Kwiatkowski, J.Banach, D.Darga, G.Padzik

 

9. kolejka – Gryf Wejherowo – Chojniczanka 1930 Chojnice 1:3 (1:0)

Bramka: D.Pilarski

Skład Gryfa: D.Patelczyk – D.Pilarski, M.Czujko, S.Kędzior, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, D.Domachowski, A.Miotk, K.Trocki, D.Kwidziński, J.Rudziński (czerwona kartka w 80′) oraz K.Kwiatkowski, A.Rynkowski, D.Darga, G.Padzik

 

10. kolejka – Gedania Gdańsk – Gryf Wejherowo 4:0 (1:0)

Skład Gryfa: D.Patelczyk – D.Pilarski, B.Neumiller, M.Czujko, S.Kędzior, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, D.Domachowski, A.Miotk, K.Trocki, D.Kwidziński oraz R.Wika, K.Kwiatkowski, A.Rynkowski, J.Banach, D.Darga, K.Krystyniak, J.Rudziński

 

11. kolejka – Gryf Wejherowo – Jaguar Gdańsk (mecz przełożony)

 

12. kolejka – Drutex-Bytovia Bytów – Gryf Wejherowo 3:3 (1:1)

Bramki: S.Potrykus, K.Baranowski, Ł.Mielewczyk

Skład Gryfa: D.Patelczyk – K.Baranowski, D.Pilarski, B.Neumiller (czerwona kartka w 76′), M.Czujko, S.Kędzior, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, Ł.Miotk, K.Trocki, D.Kwidziński oraz J.Banach, K.Kwiatkowski, A.Rynkowski, D.Domachowski, D.Darga, K.Krystyniak, J.Rudziński

 

13. kolejka – Gryf Wejherowo – Pomezania Malbork 3:0 (0:0)

Bramki: A.Miotk, K.Trocki, D.Kwidziński

Skład Gryfa: D.Patelczyk – D.Pilarski, M.Czujko, S.Kędzior, S.Potrykus, Ł.Mielewczyk, D.Domachowski, A.Miotk, K.Trocki, D.Darga, D.Kwidziński oraz K.Kwiatkowski, A.Rynkowski, R.Wika, J.Banach, G.Padzik, K.Krystyniak, J.Rudziński

 

Runda jesienna zakończona na 9. miejscu w tabeli z dorobkiem 14 punktów (4-2-6; bramki 22-37).

 

trener: Wojciech Bork – 606-351-019