Informacje dotyczące organizacji meczu 1/32 Totolotek Pucharu Polski Gryf Wejherowo – Lechia Gdańsk

Mecz pucharowy rozpocznie się dziś o godzinie 15:30 na wejherowskim Wzgórzu Wolności.

Organizatorzy informują, że na wniosek komendanta Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie wjazd drogą dojazdową na stadion środkami transportu nie będzie możliwy. Droga ta będzie wyłączona będzie dla wszelkich nieuprawnionych pojazdów również dla taksówek.

Zachęcamy wszystkich, aby udać na mecz pieszo ulicą 3-ego Maja , a dalej ulicą Sportową wzdłuż Starego Cmentarza.

„Prosimy jednocześnie, aby nie parkować samochodów w pobliżu drogi dojazdowej na stadion, w okolicach ulicy Parkowej, Dworcowej, Hallera, 3-ego Maja, Strzeleckiej oraz w okolicach Parku Miejskiego i Amfiteatru” – informują Władze Klubu.

W komunikacie rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie czytamy, że istnieje prawdopodobieństwo zamknięcia kilku ulic w centrum miasta tylko i wyłącznie na czas ewentualnego przejścia kibiców gdańskiej drużyny na stadion.

Włodarze Gryfa Wejherowo informują, że na to spotkanie nie zostaną wpuszczeni sympatycy Lechii Gdańsk. Obie trybuny na Wzgórzu Wolności dostępne są tylko i wyłącznie dla fanów Gryfa Wejherowo.

Przed nami niezwykle piłkarskie święto w Wejherowie. Zespoły Gryfa i Lechii Gdańsk w oficjalnym spotkaniu miały okazję spotkać się kilkanaście lat temu.

Przypomnijmy, że wejherowski Gryf w sezonie 2011/2012 był rewelacją rozgrywek Pucharu Polski pokonując m.in. Górnika Zabrze, Koronę Kielce oraz Zawiszę Bydgoszcz; aby ostatecznie odpaść w ćwierćfinale z Legią Warszawa.

Dziś żółto-czarnych czeka bardzo ważny pojedynek z obrońcą tytułu Pucharu Polski, Lechią Gdańsk.

Sportowych emocji na Wzgórzu Wolności z pewnością nie zabraknie. Serdecznie zapraszamy.

Pamiętajmy, aby zabrać ze sobą dokument tożsamości z numerem PESEL i zdjęciem. Jest to wymóg Polskiego Związku Piłki Nożnej, Organizatora oraz Policji.

„Każdy wchodzący przez bramki na teren obiektu zobowiązany jest przedstawić pracownikowi firmy zabezpieczającej wydarzenie dokument tożsamości” – informuje organizator.