Gryf wygrywa z Radunią

Po ostatnim zwycięstwie ze Stolemem Gniewino Gryf podtrzymał passę wygranych sparingów. Tym razem podopieczni Łukasza Kowalskiego mierzyli się z trzecioligową Radunią Stężycą. Żółto-Czarni okazali się skuteczniejsi wygrywając 2:1.

Pierwsza połowa spotkania w Stężycy to wyrównana gra obu ekip. Choć po obu stronach nie brakowało bramkowych sytuacji, to żaden z piłkarzy przebywających na murawie nie był wystarczająco skuteczny. Gole padły za to w drugiej połowie pojedynku. W 52. minucie spotkania otwierające trafienie zanotował Filip Burkhardt. Goście musieli czekać na wyrównanie do 64. minuty. Wówczas efektywnym uderzeniem popisał się Szymon Nowicki. W 81. minucie meczu rezultat ustalił Jakub Poręba, który zagwarantował podopiecznym Łukasza Kowalskiego zwycięstwo.