brak danych

Następny mecz:

brak danych

Gryf Orlex z Pucharem Polski!

Zdjęcie dla Gryf Orlex z Pucharem Polski!Podopieczni Grzegorza Nicińskiego zwyciężyli w dwumeczu Gryf 2009 Tczew i zdobyli tym samym Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim.

Pierwsze spotkanie Gryf Orlex Wejherowo wygrał w Tczewie 1:0. Teraz goście z Tczew odrobili straty już w 18 minucie i do przerwy Gryf 2009 prowadził 1:0.

Druga odsłona w wykonaniu Gryfa Orlex Wejherowo była już bardzo dobra. W 61 minucie Łukasz Krzemiński płaskim strzałem pokonał bramkarza gości. Nie minęły dwie minuty i ponownie napastnik Gryfa znalazł drogę do bramki przeciwnika.
Na 3:1 gola zdobył Tomasz Kotwica a dzieła zniszczenia dokonał Dawid Pomorski w 78 minucie. Goście zdobyli jeszcze jedną bramkę, ale ostatecznie to żółto-czarni zwyciężyli 4:1.
Niesamowitą atmosferę na Wzgórzu Wolności stworzyli kibice. Przez całe spotkanie dopingowali podopiecznych Nicińskiego a po ostatnim gwizdku sędziego razem z zawodnikami świętowali zdobycie PP. W ramach podziękowania zawodnicy podarowali kibicom swoje koszulki meczowe.
Dzięki zdobyciu Pucharu Polski Gryf Orlex 20 lipca zagra w rundzie przedwstępnej PP na szczeblu centralnym.

Gryf Orlex Wejherowo – Gryf 2009 Tczew 4:2

Bramki dla Gryfa Orlex: Ł. Krzemiński 61’ i 63’, T. Kotwica 72’, D. Pomorski 78’
Bramki dla Gryfa Tczew: Oleszczuk-sam. 18', Tutkowski 89'

Skład Gryfa Orlex: Ferra (Szlaga 80’) – Kowalski, Pliński, Kostuch, Oleszczuk – Kotwica, Szymański (57’ Tatarczuk), Kołc, Felisiak, Kłos (75’ Pomorski) – Krzemiński.

Autor: Administrator

Data: 2011-06-25