Fierka strzela jak natchniony

Bardzo dobrze zadomowiła się dwójka naszych wypożyczonych graczy w IV-ligowych Aniołach Garczegorze. Sebastian Kowalski jest wyróżniającym się zawodnikiem i podporą obrony, a Michał Fierka powrócił do roli napastnika i wywiązuje się z niej w stu procentach – w trzech spotkaniach zdobył aż sześć bramek! Drużyna z Garczegorzy najpierw 12-ego marca w ramach 19. kolejki rozegrała mecz w Ustce i zwyciężyła 5:0 a Michał, mimo wielu sytuacji podbramkowych, dopiero w 89. minucie meczu wpisał się na listę strzelców (wideo poniżej):

W kolejnym spotkaniu, rozegranym 16-ego marca (zaległa kolejka nr 16 z połowy listopada) Anioły pewnie wygrały z dużo wyżej notowanym rywalem Powiślem Dzierzgoń 3:1 a Fierka zdobył wszystkie bramki dla gospodarzy kolejno w 40., 47. i 59. minucie meczu. Poniżej skrót tego spotkania:

W trzecim spotkaniu, z minionego weekendu w ramach 20. kolejki spotkań w IV lidze, Anioły ponownie wysoko wygrały 5:1, tym razem ze Stolemem Gniewino, w barwach którego występuje wszystkim w Wejherowie dobrze znany Krzysztof Jezierski. W tym meczu Fierka dwukrotnie wpisał się do protokołu meczowego jako strzelec w 13. i 54. minucie. Dwie bramki zdobył również zawodnik o bardzo piłkarskim nazwisku, który dobrych parę lat temu występował także w naszym klubie a mowa tu o Grzegorzu Smolarku.

Naszym zawodnikom życzymy utrzymania wybornej formy i pomocy, w jakże trudnym zadaniu, jakim jest utrzymanie Aniołów na IV-ligowych boiskach.