Druga wygrana w meczach kontrolnych

Wejherowianie w drugim sparingu tego lata wygrali w Grudziądzu ze spadkowiczem z Nice I ligi, Olimpią, 3:2. Łupem bramkowym podzielili się: nowy nabytek Dawid Rogalski, testowany Łukasz Kacprzycki oraz niezawodny Krzysztof Wicki.

W sobotę ostatni test mecz przed rozgrywkami ligowymi. W Stężycy o godzinie 11:00 przeciwnikiem będzie lokalna Radunia, beniaminek III ligi.

Olimpia Grudziądz – Gryf Wejherowo 2:3 (1:1)

Bramki: 38′ M.Marzec, 50′ M.Gabor – 44′ D.Rogalski, 60′ Ł.Kacprzycki (rzut karny), 80′ K.Wicki

Olimpia: (I połowa) Wojciech Muzyk – Nikodem Zatorski, Matic Žitko, zawodnik testowany, Ariel Wawszczyk – Mateusz Marzec, zawodnik testowany, Donatas Nakrošius, Konrad Handzlik, Marcin Kaczmarek – Robert Hirsz

(II połowa) Wojciech Muzyk (60 Dawid Jędroś) – Damian Ciechanowski, Matic Žitko, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Mateusz Marzec (85 Nikodem Zatorski), Adrian Bielawski, zawodnik testowany, Mateusz Rumiński, Mikołaj Gabor, Marcin Poręba

GRYF: (skład wyjściowy + rezerwowi) Piotr Kołc, Mateusz Goerke, Krzysztof Wicki, Paweł Brzuzy, Jacek Wicon, Dawid Rogalski, zawodnicy testowani (w tym Łukasz Kacprzycki z Kotwicy Kołobrzeg)