Dramaturgia na Wzgórzu i porażka w ostatnich minutach meczu (zdjęcia/wideo)

Teoretycznie był to najlepszy rywal gryfitów do tej pory w rozgrywkach ligowych, jednak nie potrafił tego dobitnie pokazać na boisku. Mecz był pełen walki i raczej mało było w nim klarownych sytuacji podbramkowych. Jak zwykle końcówka spotkania przyniosła dużo emocji – najpierw zawodnik Radomiaka ujrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i gospodarze przez ponad 20 minut grali z przewagą jednego zawodnika. Jednak chwilę wcześniej na boisku pojawił się najlepszy zawodnik przyjezdnych w tym sezonie – Leandro i to on rozstrzygnął losy meczu na korzyść radomian. Powracający po stracie piłki pod własne pole karne Kuzimski sfaulował Brazylijczyka tuż przed „szesnastką”, jeden z zawodników gości uderzył piłką z rzutu wolnego w słupek bramki Ferry, ta niefortunnie odbiła się i trafiła wprost na głowę Leandro, który dopełnił formalności i przypieczętował pierwszą porażkę żółto-czarnych w tym sezonie.

Zdjęcia do obejrzenia na profilu Gryfa na portalu Facebook TUTAJ.

 

Gryf Wejherowo – Radomiak Radom 0:1 (0:0)

Bramka: 88′ Leândro

czerwona kartka: 67′ K.Ropski (Radomiak, za drugą żółtą)

 

GRYF: W.Ferra – M.Osłowski, P.Kostuch, M.Skwiercz, M.Dampc – K.Rzepa (46′ S.Kowalski), P.Kołc, P.Czoska (61′ M.Kuzimski), F.Sosnowski, G.Gicewicz – K.Wicki.

Radomiak: M.Kula – J.Cieciura, N.Jędrzejczyk, M.Świdzikowski, B.Sulkowski – P.Uliczny (83′ M.Wasilewski), C.Agu (60′ Leândro), M.Radecki, D.Kwiek (59′ M.Chrabąszcz), P.Wolski (70′ D.Brągiel) – K.Ropski.

sędzia: Piotr Łęgosz

 

Poniżej bramka z tego meczu dzięki uprzejmości GWE24.PL:

 

A tutaj cały mecz do obejrzenia dzięki portalowi Zebrra.tv: