Czterech kolejnych graczy w drużynie

19-letni wychowanek WKS-u, Maciej Koszałka, powrócił z wypożyczenia z V-ligowego Zenitu Łęczyce i ponownie będzie zakładać żółto-czarny trykot. Młody pomocnik, który równie dobrze może zagrać na boku obrony, ma na koncie cztery występy na II-ligowych boiskach a w ostatnich latach reprezentował jeszcze barwy IV-ligowego Stolemu Gniewino.

Formację defensywną wzmocni również 22-letni Tomasz Panek. Ten rosły, bo aż dwumetrowy obrońca, reprezentował ostatnio barwy III-ligowego Sokołu Ostróda a w marcu tego roku rozegrał jeden mecz ligowy również w III-ligowcu, Gromie Nowy Staw. Wcześniej zanotował kilka występów w GKS-ie Przodkowo a piłkarskie szlify zbierał w juniorskim zespole Naki Olsztyn.

Kolejny młodzieżowiec, który zawitał na Wzgórzu Wolności to 19-letni pomocnik, Piotr Zaleski, który przyszedł z Olimpii Elbląg, gdzie występował w zespołach młodzieżowych a ostatnio w rezerwach. Jesienią minionego sezonu rozegrał dwanaście spotkań na III-ligowych boiskach w barwach Gromu Nowy Staw.

Ostatnim graczem, który ostatnio dołączył do kadry, jest 32-letni pomocnik, również wychowanek Gryfa, Maciej Szymański, który ostatni mecz na Wzgórzu rozegrał pod koniec 2015 roku. Następnie występował głównie na poziomie IV-ligi w Wikędzie/GOSRiT Luzino, Stolemie Gniewino oraz Pogoni Lębork (w III i IV lidze).

Całą czwórkę witamy na Wzgórzu i życzymy zdrowia oraz powodzenia !