Czoska i Godula dołączą do Kostucha w GKS-ie Przodkowo

Paweł Czoska i Kamil Godula zasilą szeregi GKS-u Przodkowo. Wcześniej zawodnikiem tego klubu został Przemysław Kostuch. Czoska rozwiązał kontrakt z Gryfem za porozumieniem stron, z kolei Godula zostanie wypożyczony na pół roku.

27-letni Przemysław Kostuch grał w wejherowskim Gryfie od sezonu 2010/2011, kiedy przyszedł na Wzgórze, notabene, z Huragana Przodkowo. W trakcie tych niepełnych, sześciu lat gry (debiut 15.08.10 r. z Orkanem Rumia w III lidze okraszony golem), zanotował 170 oficjalnych spotkań w żółto-czarny trykocie, zdobywając łącznie aż 35 bramek, co jest fantastycznym wynikiem, jak na środkowego obrońcę.

25-letni Paweł Czoska, który jest wychowankiem Gryfa, przebywał na Wzgórzu od wiosny sezonu 2014/2015. W 13-stu meczach III ligi zdobył dwie bramki i bardzo mocno przyczynił się do awansu na II-ligowe boiska, na których zanotował 18 występów. Warto zaznaczyć, że Paweł podczas swojej kariery, jako jedyny zawodnik, który bronił barw WKS-u, może poszczycić się dorobkiem 15 spotkań rozegranych na boiskach Ekstraklasy (w barwach Arki Gdynia).

19-letni Kamil Godula również od wiosny 2014/15 jest zawodnikiem Gryfa i podczas 12 występów w III lidze zdobył również dwie bramki. W obecnym sezonie zanotował cztery występy.

Wszystkim graczom serdecznie dziękujemy za poświęcenie, wytrwałość i godne reprezentowanie żółto-czarnych barw oraz życzymy sukcesów na dalszej, sportowej drodze!