Bilety na mecz Gryf Wejherowo – Lechia Gdańsk w sprzedaży. Ważne informacje.

Termin spotkania 1/32 Totolotek Pucharu Polski pomiędzy Gryfem Wejherowo, a obrońcą tego tytułu, drużyną Lechii Gdańsk wyznaczono na wtorek, 24-ego września, na godzinę 15:30.

Przedsprzedaż wejściówek na ten mecz rusza od czwartku (12-ego września) i potrwa do piątku (13-ego września) lub do wyczerpania się puli biletów dostępnych w sprzedaży.
Przypomnijmy, że losowanie w Pucharze Polski postawiło na drodze Gryfa Wejherowo rywala zza miedzy, aktualnego zdobywcę Pucharu Polski, drużynę Lechii Gdańsk.

Mecz ten zaplanowano na 24-ego września, we wtorek. Początek pojedynku o godzinie 15:30.
Organizatorzy zachęcają kibiców, aby przyjść pod bramy stadionu na godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Wszystko to, aby uniknąć opóźnień oraz by każdy mógł swobodnie przejść przez bramki oraz kontrolę osobistą przy wejściu na obiekt.

Wejściówki na to spotkanie dostępne będą wyłącznie w przedsprzedaży.
Pula biletów jest ograniczona, a pierwszeństwo zakupu mają osoby, które posiadają karnet na spotkania Gryfa Wejherowo w II lidze w sezonie 2019/2020.

Organizatorzy informują, że przy zakupie biletu na mecz Gryf – Lechia należy okazać ważny dokument tożsamości z numerem PESEL.

Bilet normalny – cena: 50 złotych

Jednocześnie informujemy, że nie ma w przedsprzedaży biletów ulgowych.

Przedsprzedaż prowadzona będzie:
12-ego września (czwartek) oraz 13-ego września (piątek) od godziny 14:00 do godziny 18:00 w siedzibie klubu w Wejherowie przy ulicy Wzgórze Wolności 1 (biuro klubu).

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wcześniejszego zakończenia przedsprzedaży biletów, gdy wyczerpię ich pula.
Prosimy również wziąć pod uwagę fakt, że nie będzie możliwości zakupu biletów dla kilku osób. Każdy swoją wejściówkę zobowiązany jest odebrać osobiście.

1921, historia która trwa…
Od 98 lat łączy Nas
Gryf Wejherowo.

13 dni do meczu:
Gryf Wejherowo – Lechia Gdańsk
1/32 Totolotek Pucharu Polski,
24 września 2019, godz. 15:30